The Walking Dead (Živí mrtví) Herec Ryan Hurst se vyjádřil k Betovým posledním chvílím

Herec Ryan Hurst se vyjádřil k Betovým posledním chvílím

Herec Ryan Hurst se vyjádřil k Betovým posledním chvílím

Ještě před šestnáctým dílem jsme věděli, že nás čeká poslední střet s Šeptači, protože tak byla tato epizoda propagována ze strany stanice AMC. Co všechno řekl herec Ryan Hurst ke konci Šeptačů a samotného Bety?

23 0
13.10.2020

Beta představuje velmi unikátního člověka, kterého nám představil seriál The Walking Dead. Dříve šlo o známého country zpěváka, nicméně po začátku apokalypsy se z něj stal člověk vyznávající masky chodců, který doslova miloval svou vůdkyni Alfu. Šeptači však v seriálu skončili, šestnáctá epizoda A Certain Doom byla pro ně tou poslední. Co všechno řekl k Betově konci jeho představitel?

Herec Ryan Hurst nejdříve zavzpomínal na to, jak on sám ovlivnil svou postavu. Tvůrci měli poměrně jasno, jak nám Betu představí, ale herec měl jiné nápady, a tak je tvůrcům navrhl, přičemž ti si je zamilovali a vyšli mu vstříc. Z dřívějška víme, že Hurst vymyslel Betův příběh původu, v komiksech totiž nejde o známého zpěváka, ale basketbalistu. Dále herec vymyslel ona slova, která Alfa a Beta říkali o konci světa a jeho netvorech. Nakonec herec vymyslel i Betovy poslední chvíle, chtěl totiž, aby jeho postava odešla ze světa veselá, nikoliv rozrušená. Právě proto tedy Beta umíral za doprovodu oné snové scény, kdy byl pohlcen chodci.


(Beta se dočkal jedinečného úmrtí. Foto: AMC)

Natáčení se herci velmi líbilo, pochvaloval si především tvůrce, ostatní herce i celý štáb, díky kterým se chtěl stále vracet na plac. Poslední scéna, kterou natočil, byla přesně ta, ve které Beta umírá, takže se nedočkal podobného konce jako například herečka Samantha Morton, která po smrti Alfy natáčela ještě jiné scény. Hurst se zároveň zmínil o tom, že způsob Betova úmrtí navrhl herec Norman Reedus. Řeč je o tom, jak Daryl propíchl dvěma dýkami Betovy oči.

Herec kromě toho zavzpomínal na svou první scénu, kterou pro seriál natočil. Šlo o ony bojové scény z dílu Chokepoint, ve kterém se Beta střetl s Darylem. Hurst si zároveň vybavuje, že tehdy byl na natáčení z nějakého neznámého důvodu přítomen i herec Andrew Lincoln, jenž dával hercům své rady. Kromě toho se Hurst ještě zmínil o tom, že kdyby mohl, tak by se ke hraní Bety opět vrátil. Naznačil tak své možné působení v Tales of the Walking Dead, druhém připravovaném spin-offu?

Zdroj článku: EW

Diskuze /3

ori

Doplním, že pri natáčaní tej scény smrti bol Ryan úplne slepý lebo tie nože boli súčasťou masky.

redaktor
13.10.2020 | 17:35:16
3enny

Je to frajer

14.10.2020 | 22:29:53
3enny

Bylo by pěkné ho ještě vidět aspoň v té jedné epizodě

14.10.2020 | 22:31:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás