The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 099×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Khary Payton není spokojený s tím, jak skončí Ezekielův příběh

Khary Payton není spokojený s tím, jak skončí Ezekielův příběh

Prozatím jsme ze strany herců slyšeli samou chválu na poslední epizody, nyní se však podíváme na vyjádření Ezekielova představitele. Ten naopak není spokojený s tím, kam jeho postava směřuje.

0 11
17.11.2022

Krále Ezekiela jsme poznali na začátku sedmé série a nyní je jisté, že ho uvidíme i na konci seriálu. Seriálový Ezekiel se ho dožil i přesto, že jeho komiksová verze zemřela už během války s Šeptači. Avšak i přesto, že Kharymu Paytonovi bylo věnováno mnohem více času s Ezekielem, herec nedávno prozradil, že se mu nelíbí konec, který mu tvůrci připravili.

„Konec mé postavy mě vůbec netěší. Chtěl bych, aby se moje postava dostala na více míst a byla součástí více událostí. Tohle je však zbožné přání, protože když je součástí seriálu s tolika zajímavými postavami a příběhy, epizody nejsou dostatečně dlouhé na to, aby se stihly zaměřit na vše,“ prohlásil herec Khary Payton k Ezekielovi.

(Herce mrzí, že se v poslední řadě nedočkal moc velkého prostoru. Foto: AMC)

Herec je sice rád, že se jeho postava dožila posledního dílu, ale mrzí ho, jakým způsobem ho dosáhla. Je pravda, že v poslední době jsme Ezekiela moc nevídali. To však nebylo zapříčiněno tím, že by o něj herci neměli zájem, ale tím, že se potřebovali soustředit na linky, ve kterých neměl moc velkou roli.

Každopádně i Payton by chtěl, aby se jeho postava dočkala vlastního spin-offu. Podle něj existuje jistá šance, ale v tuto chvíli o ničem neví. Stanice AMC zřejmě počká na to, jak si povedou první tři oznámené spin-offy, až po nich uvidí, zda má cenu investovat do dalších.

Zdroj článku: Insider

Diskuze /10

Rodney1122

And yet, I smile!

17.11.2022 | 19:21:21
ori

V komikse už bol dávno o hlavu kratší, tak si nemá na čo sťažovať :D

webmaster
18.11.2022 | 9:06:14
xube

Všetky postavy sa posledné série nikam neposúvajú. Nulový vývoj. Seriál stratil dych a Ezekiel je maximálne nezaujímavá postava v tomto bode.

#5 ori
18.11.2022 | 10:28:12
jakubrocek3

Přijde mi že tam Ezekiel umře. Myslím že v posledním díle bude velká úmrtnost.

18.11.2022 | 11:25:08
ori

#3 xube: A kam sa majú posunúť? Kedy? Vývoj postav trvá roky, nie pár týždňov, koľko trvá táto séria. A keď sa postavy vyvíjajú a menia ako Morgan alebo Carol, tak ľudia len nadávajú že sa každú chvíľu chovajú inak.

webmaster
18.11.2022 | 11:27:52
simonideos

Myslím že ta postava dostala dost prostoru, i vzhledem k některým ostatním. Hlavně ne další spinoff, už jich je teď dost.

18.11.2022 | 17:19:02
heminstein

Takže super. Ezeikel byla jedna z postav, u které jsem si tipoval, že v posledním díle zemře, ale kvůli článku už vím, že přežije. Dřív nám to Edna prozradila také o Connie, Kelly a Eugenovi. Nemohli jste si informace o tom, které postavy chtějí svůj spin off, nechat až po skončení seriálu?

#8 ori
18.11.2022 | 17:36:08
ori

#7 heminstein: Nie, pretože to že niekto chce spin-off neznamená že ho dostane, každý by chcel spin-off, a aj keby sa ich dočkali, nemuseli by sa odohrávať v súčasnosti ale v minulosti.

#9 heminstein
webmaster
18.11.2022 | 17:53:44
heminstein

#8 ori: Taky pravda. :-)

18.11.2022 | 18:06:11
Jack1947

Takže je jen nerad že se loučí, schválně jsem ten článek nečetl před zhlédnutím, a bylo to asi jedno^^ :D

22.11.2022 | 7:27:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E24: Rest in Peace

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama