The Walking Dead (Živí mrtví) Randall Culver

Randall Culver

Randall Culver

Člen skupiny padouchů, která přepadne přeživší z farmy.

Sezóny 1
2012 - 2012

Randall Culver pochází z okolí Hershelovy farmy. Chodil na školu, kam mimo jiné chodila i Maggie a kde se věnoval baseballu. Dle jeho slov není nijak významným klukem, je prostě jen jeden z davu.

Po rozšíření nákazy se přidal ke skupince přeživších, která ohrožovala všechny v okolí. Jednoho dne tato skupinka narazí na Ricka a Hershela, které napadne. Z boje vyvázne živý pouze Randall, kterého Rick zajme a odvede ho na farmu. Zde jim Randall odhalí svůj původ a řekne jim, že zná Hershelovu farmu. Dále je například brutálně vyslýchán Darylem, který z něj chce vymámit to, kde se nachází jeho skupina.


Randal není vyloženě zlou postavou, jen se přidal ke skupině, která je nebezpečná pro všechny ostatní přeživší. Rick a Shane se dlouho nemohou shodnout na tom, co s Randallem udělají, a proto Shane vezme věci do svých rukou a nakonec Randalla zabije.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Mohli ho tam nechať a ušetriť si trápenie.

11.10.2019 | 22:34:36
LubíkIP

Rick ho měl prostě zastřelit no :/

10.4.2019 | 19:42:25
S.T.A.L.K.E.R.

Prostě ho měli odprásknout nebo ho nechat na tom plotě.

4.4.2019 | 13:19:19

Stav překladu

Epizoda S10E02: We Are the End of the World

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás