Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

S07E13: What We’re Fighting For

S07E13: What We’re Fighting For

Fitz se vrací a společně s ním i odpovědi na otázky celého týmu. Poslední mise všech nabírá obrátky a začarovaný kruh se jednou provždy uzavírá. Vyhrají nad Chronicomy a nastolí opět ve světě pořádek?

sk
13.8.2020
1 460 000
43 minut

Info

Režie: Kevin Tancharoen
Scénář: Jed Whedon
Hrají: Clark Gregg (Chronicom Phila Coulsona), Ming-Na Wen (Melinda May), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Iain De Caestecker (Leo Fitz), Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons), Henry Simmons (Mack Mackenzie), Natalia Cordova-Buckley (Yo-Yo Rodriguez), Jeff Ward (Deke Shaw), Enver Gjokaj (Daniel Sousa) 

Foto: ABC

Thumbnail Play icon

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Je konec! Agenti začínali dost bídně a první série byla fakt nehodná MCU, ale naštěstí se na tom zapracovalo a další série byly lepší a lepší! Dvě poslední jsou diskutabilní, ale špatné rozhodně nebyly a jako celek je seriál skvělý, jen je velká škoda, že se časem dějově oddělil od MCU.

Finále dokonalé nebylo, ale jako důstojné zakončení seriálu to bylo výborné. Poslední dva díly byly celkem uspěchané, mohli tu nápravu časoprostoru natáhnout na 3–4 epizody a mohlo to být méně chaotické a lépe rozehrané. Mimochodem, zkombinovat klasické cestování časem které časovou osu ovlivňuje s cestováním z Avengers, které časové osy vytváří, byl dobrý nápad, i když nedává moc smysl, ale kdo by se v tom vrtal. Celkově jsem spokojen a jen doufám, že jsme Quake neviděli naposled!

31.10.2021 | 2:12:02
feez

Parádní seriál který svou chvíli dobře vyplňoval mezery mezi filmy MCU. Sám o sobě měl seriál své úžasné kouzlo :) Postavy byly parádní. Každý svou charakteristickou povahou :) Hezké zakončení a super seriál :) a poslední dvě epizody byly jedny z nejlepších co jsme mohli dostat :)

28.6.2021 | 21:53:47
Daviduzzu

Pro fanoušky Agentů dobrá zpráva: Americké servery, které se zaměřují na úniky z plánovaných MCU projektů informují ve velkém o tom, že do připravovaného eventu na Disney+ Secret Invasion se kromě Nicka Furyho vrací, nebo spíše přicházejí agent Coulson (Clark Gregg) a Quake (Chloe Bennet). Tahle tématika je dost rozebraná na webu postavy.cz v diskuzích u MCU, nebo Agents of S.H.I.E.L.D.

24.2.2021 | 10:33:59
TeronGorefiend

Poslední dvojepka měla naprosto luxusní rozběh, jenže pak do schytala brokovnici do obou kolen a do „cíle“ se doplazila…linie s děckem zbytečná, osvětlený absolutně nic, všechno rádoby chytře překombinovaný a Chromiconové jsou najednou kámoši. A setkání v baru? Tak to bylo ultratrapný.

26.1.2021 | 21:30:47
choudys

Hezké rozloučení

14.9.2020 | 11:39:56
Rolb

Hezké zakončení. Budou mi chybět.

2.9.2020 | 23:10:09
koukle

Budou nám tu chybět ale všechno jednou končí. Krásné zakončení neuvěřitelného seriálu který nás provázel celých 7 sérii.

28.8.2020 | 22:18:36
Jiri007

Dobre finale serialu, musim řict že souboj mezi Daisy a Nathanielem byl fakt perfektni a jsem rad že nikdo z tymu neumřel a jsem rad že tym ma pradici a každy rok se tam schazi ovšem mrzi mě že tam nebyl Deke, a že je Daisy se Sousou tak to se dalo čekat a Coulsonova akademie a to jeho auto nemělo fakt chybu.

redaktor
27.8.2020 | 11:44:44
j&t&t

budú mi chýbať :( aj ked finále, ako aj celá séria, mala pár nedostatkov, iné ako stovku dať nemôžem. Agenti sú srdcovka a aj ňou ostanú.

25.8.2020 | 12:25:26
RagnarokCzD

Nevim, za mě teda zklamání … dvojdíl se nám překrásně rozběhnul ale v polovině jako by zakopnul a do cíle se už spíš jen plazil. :-/

Vlažná, ubulená limonáda, místy skoro až nudná …

Beru v potaz, že závěry se prostě nedělaj snadno, ale nemůžu se zbavit dojmu že agenti si prostě zasloužili víc. :-/ Finální souboje se ani soubojema nazvat nedaj, existence toho děcka mi přijde vlastně uplně zbytečná a ten sraz anonymních alkoholiků na konci tak nějak nevim k čemu měl bejt, když už tyhle postavy nikdy neuvidíme. :-/

24.8.2020 | 9:57:49

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů








Reklama