Fantastická čtyřka našla své scenáristy, teď se studio zaměří na hledání hlavních herců

Fantastická čtyřka našla své scenáristy, teď se studio zaměří na hledání hlavních herců

Nejstarší komiksový tým pod taktovkou Marvel Studios nás přivítá v kinech v listopadu 2024. Film má režiséra, nyní našel i své scenáristy, kteří údajně na filmu už nějakou dobu pracují. Teď se musí studio vyšvihnout s castingem. Dávají si údajně velice záležet. Nikdo nechce fanoušky zklamat.

19 1
23.9.2022

Casting Fantastické čtyřky rozhodně nebude jednoduchým oříškem. Stačí se podívat do minulosti a fanoušci už udělali celou řadu zajímavých spojení přímo za studio. Hledání nového týmu ale není zdaleka tak jednoduché. Jelikož na tom fanouškům extrémně záleží, Marvel Studios nesmí střelit vedle. Mnozí se domnívali, že alespoň nový Reed Richards a Sue Storm budou představeni v rámci zářijové akce D23.

(Hledání herců do nové Fantastické čtyřky započalo. Scénář je na tom o poznání lépe. Foto: Disney)


I když casting postav byl dle některých zpráv na spadnutí, nakonec jsme se ničeho takového nedočkali. Podle nových zpráv studio stále hledá dokonalé představitele a údajně ještě nikoho nenašlo. Tvůrčí proces filmu je ale o něco dál. Zatímco tak Marvel hledá mezi zkušenými herci, scénář se již pomalu rýsuje. O ten se totiž postará duo Jeff Kaplan a Ian Springer (oba spolupracovali na Disaster Wedding).

Režiséra film už má, o novou Fantastickou čtyřku se postará přeběhlík ze Star Treku Matt Shakman. Zajímavé je, že server Deadline tvrdí, že Kaplan a Springer pro Marvel Studios pracují déle než samotný Shakman. Je tedy tak možné, že na scénáři se se již v tichosti pracuje několik měsíců, jen my o tom nevíme. Film má stále naplánovanou premiéru na listopad 2024.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /4

Harper66

Zase bude jedna postava cerna, i kdyz to mel byt beloch, jako u toho predchoziho odpadu? Tipuju, ze tentokrat to bude zenska!

23.9.2022 | 16:28:10
Lyra

Jedna cerna jedna sikmooka nebo hispanska. :D a nebo dve cerne postavy aby to bylo fer

23.9.2022 | 19:26:01
Svjatogor

Hledáme zabijáka, debila, ošetřovatele a jeřábníka. Máme práci, pánové!!! xD

23.9.2022 | 20:04:00
Caity28

Hlavne aby bolo jeden LGBT, jeden aziat, jeden cernoch, a jeden tucny, ktoreho budu za to respektovat :D neviem sa dockat <3 :D

24.9.2022 | 15:06:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy - Thor: Love and Thunder

Reklama

Zajímavosti

První ohlasy na nového Thora: Zábava ve stylu Ragnaroku pokračuje

První ohlasy na nového Thora: Zábava ve stylu Ragnaroku pokračuje

Léto, sluníčko a krásné barvy. Teď je úplně skvělý čas a vlastně i výborná nálada vyrazit na nějaký letní film, který vás chytne za srdce a pobaví. A zdá se, že nový počin od Marvel Studios tuto myšlenku splňuje dokonale. Nový Thor. Love and Thunder se podle všeho povedl.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama