Payton Reed: Michael Peña a jeho Luis nefiguroval v žádné verzi scénáře

Payton Reed: Michael Peña a jeho Luis nefiguroval v žádné verzi scénáře

Tentokrát jsme se museli obejít bez super vtipného Luise a jeho přátel, taktéž se do hry nevrátila Scottova manželka a její sympatický přítel. Toto rozhodnutí udělal tvůrčí tým hned v samotném plánování projektu. Film se měl vždy soustředit na Kvantovou říši a na tyto postavy neměl zbýt čas.

2 15
4.3.2023

Je to bohužel tak. Stálice prvních dvou filmů Michael Peña nefiguroval v žádné verzi scénáře třetího filmu a hned v raných začátcích projektu bylo rozhodnuto, že zkrátka ve snímku nezbude na Luise místo. A vlastně nejen na něj, ale na celou partičku Scottových přátel. Ze hry šla tak i automaticky Scottova bývala manželka a její partner.

(Payton Reed: Michael Peña a jeho Luis nefiguroval v žádné verzi scénáře. Foto: Disney)

Film Ant-Man and the Wasp: Quantumania se zkrátka vydal úplně jinou cestou. Režisér Payton Reed pro The Hollywood Reporter prohlásil, že všechny tyto postavy má moc rád. Jenže zároveň věděl, že celý koncept filmu je navržen tak, že hned se v prvních minutách dostaneme do Kvantové říše. A jelikož tam měla zamířena rodina Langů, nemohlo zbýt místo na Luise a jeho kamarády.

Payton Reed nikdy ani nezvažoval, že bychom sledovali i příběh na Zemi s Luisem, který by se například pokoušel Scotta a ostatní z Kvantové říše zachránit. Tokový film nikdy neměl být. Naštěstí se s Michael Peñou jednalo narovinu. Herec od samého začátku věděl, že ve třetím díle nebude. Stejně tak i herec David Dastmalchian, který nakonec ale namluvil jednu postavu v Kvantové říši. Zkrátka v San Franciscu jsme strávili jen pár minut na začátku a na konci filmu a logicky se do filmu tyto postavy nevešly.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejlepší postavy: Ant-Man

Reklama

Předchozí film

Black Panther: Wakanda Forever


Premiéra: 10.11.2022
Režie: Ryan Coogler
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Angela Bassett, Danai Gurira, Martin Freeman, Tenoch Huerta Mejía, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé, Mabel Cadena, Hari Nef, Rebecca Quin, Gigi Bermingham, Grace Junot, Kamaru Usman a dalšíí 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Důležité články k filmu:

Tenoch Huerta neuměl před rolí Namora plavat
Rihanna nazpívala singl k filmu
První ohlasy na film Wakanda Forever
Jaký časový skok nás čeká ve filmu?
Jak dlouhý bude film?

Zajímavosti

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Ne každý herec chce zůstat v jedné roli do konce života. Zvlášť ten, co nemá o nabídky nouze. Chris Hemsowrth patří k áčkovým hvězdám Hollywoodu. A i když ho role Thora nesmírně baví, nyní sám přiznává, že jeho další výprava může být ta poslední. Proč tak najednou?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama