Luis

Luis

Nejlepší a optimistický přítel Scotta Langa, který se nedokáže zastavit, když začne mluvit.

Sezóny 2
2015 - 2018

Informace

Celé jméno: Luis
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Představitel: Michael Peña
Poprvé se objevil v:
Ant-Man (2015)

Filmy

O Luisovi

Luis je velmi dobrý přítel Scotta Langa a bývalý zloděj ze San Francista, který si i přes veškeré potíže zachovává svůj optimismus. Společně s Davem a Kurtem pak tvoří Scottovy hlavní parťáky, kteří mu pomáhají v jeho operacích, ať už zločinných nebo hrdinských. Společně pak založili také bezpečnostní společnost X-Con, která vylepšuje zabezpečení domů.

Postava se stala natolik populární, že se po premiéře objevila v několika číslech komiksů. Fanoušci si za něj mohou zahrát také ve hře LEGO na motivy filmového světa MCU, kde se objevil v DLC s tématikou Ant-Mana.

Marvel Cinematic Universe

Podle vyprávění víme, že se Luis dostal do vězení za krádež dvou přístrojů na smoothie. Ve vězení se spřátelil se Scottem Langem, který se stal jeho nejlepším kamarádem. Když Luise propouštěli, stal se prvním vězněm, který ve výstupním rituálu porazil vězně Peachyho. O rok později propustili i Scotta, na kterého Luis čekal před věznicí. Zde mu řekl, že se s ním rozešla přítelkyně, máma mu umřela a otce deportovali. Jelikož si Scott nesehnal stálou práci, přivedl jej Luis zpátky ke zločinu.

Nikdo ale nečekal, že se ze zločinců stanou nakonec hrdinové, kteří se snaží zabránit v prodeji nové militaristické techniky. Během tajné operace se Luis vydával za hlavu bezpečnosti v Cross Techu, zatímco Scott kradl onu novou zmenšovací technologii. Společně pak založili bezpečnostní společnost, kde se Luis stal ředitelem. Z počátku se jim moc nedařilo, ale jakmile lidi zjistili, že se X-Con zapletl do nové akce v San Franciscu, nabídky se jim jen hrnuly.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Nejvtipnejsi typek! :D

19.9.2018 | 17:24:57

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama