Avengers Pom Klementieff si v druhých Strážcích Galaxie zahraje Mantis

Pom Klementieff si v druhých Strážcích Galaxie zahraje Mantis

Pom Klementieff si v druhých Strážcích Galaxie zahraje Mantis

Portál The Hollywood Reporter před pár dny zjistil, že Marvel obsadil do nadcházejícího filmu Strážci Galaxie Vol. 2 herečku Pom Klementieff do důležité, ale zatím záhadné role. Hned na to však stránka Deadline podle jejich zdrojů odhalila, že se jedná o známou komiksovou postavu Mantis.


22 0
30.10.2015

Relativně neznámou (ale zato krásnou) kanadskou herečku jste mohli vidět ve filmech Hacker's Game či Oldboy s Joshem Brolinem. Převážně se však zatím objevovala ve francouzských snímcích.

Marvel údajně hledal asijskou herečku, a tak si nakonec vybrali pohlednou Klementieff, která zdědila asijské rysy po své korejské matce.


Mantis byla poprvé představena komiksovým čtenářům ve vydání Avengers #112 v roce 1973. Postavu vytvořili Steve Englehart spolu s Donem Heckem. Mantis je napůl Vietnamka a napůl Němka po jejím otci Gustavovi Brandtovi, který jako žoldák bojoval v Indočíně.

Tam se spolu s otcem dostali do nebezpečí. Podařilo se jim utéct a najít chrám kněžích Pamy, náboženské sekty mimozemského národa Kree. Ti věřili, že Mantis by se mohla stát Nebeskou Madonou. Kněží ji učili jejich filozofii a totéž se snažili i s jejím otcem. Ten však chrám po několika letech opustil a vybral si cestu zločinu. Mantis se naopak naučila ovládat bojová umění.

Hrdinka má normální sílu ženy, avšak díky speciálnímu výcviku kněží má úplnou kontrolu nad svým tělem a dokáže se rychle zotavit ze zranění. Zná tlakové body na těle, má telepatické a telekinetické schopnosti a také vycítí emoce druhých.

Film Strážci Galaxie Vol. 2 se do kin dostane 5. května 2017.

FOTO: IMDb, Marvel Comics

Diskuze /3

deadpool

kdyz je pozemstanka tak proc je zelena ? :D

#2 soboldahk
30.10.2015 | 18:24:19
soboldahk

Barva kuze je vedlejsi… Ale co ty tykadla?
#1 deadpool:

#3 Historic
30.10.2015 | 21:00:47
Historic

#2 soboldahk: Mantis je v překladu Kudlanka, to ta tykadla trošku vysvětluje :-) A s barvou kůže to může dopadnout všelijak, nechce se mi věřit, že by se najednou vytasili s „druhou Gamorou“.

webmaster
30.10.2015 | 22:09:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy