Avengers Potvrzeno: Spider-Man je jediná postava od Sony v MCU

Potvrzeno: Spider-Man je jediná postava od Sony v MCU

Potvrzeno: Spider-Man je jediná postava od Sony v MCU

Dohady ohledně postav od Sony vyvolaly mezi fanoušky zmatek. Hlavy obou společností se k tomu nakonec znovu vyjádřily, aby divákům dopřály již definitivní odpověď. Spider-Man je tedy jedinou postavou v Marvel Cinematic Universe a ostatní filmy spadají do jakéhosi rozšířeného univerza.


22 1
4.7.2017

Diskuze ohledně Venoma a dalších filmů od Sony určitě zmátla každého. Zatímco Feige tvrdil svoje, mluvčí Sony říkala úplný opak. Feige se nakonec později opět ozval a fanouškům vzkázal, že Spider-Man je jedinou postavou od Sony v MCU. Sony si jako vlastník práv na ostatní postavy bude točit samostatné filmy, které Feige dokonce pochválil. Tom Hardy je dle jeho názoru dobrou volbou.

Pár dní nato se to svými slovy snažila vyjádřit také Pascal. Říká, že Spider-Man je konečně tam, kde má být, tedy v Marvel Univerzu. Od toho se nyní bude odrážet všechno ostatní. Filmy od Sony budou v separovaném světě, který je ale ve stejné realitě. Postavy z jejich filmů zůstanou pouze v nich, nikde jinde je neuvidíme. Feige nato odpověděl, že jde o perfektní odpověď.


Svým způsobem jsou tedy filmy propojené, ale žádný crossover čekat nemáme. Možná bych to přirovnal k seriálům, které si jedou svůj vlastní svět, ale do samotného MCU nezasahují. Pokud by filmy dopadly dobře, mohly by „oficiálně“ do MCU vstoupit, jinak se budou jaksi držet bokem, jako takové rozšířené univerzum.

Druhý Spider-Man má pak být prvním filmem po Avengers 4. Podobně jako první film navazoval na Občanskou válku, bude dvojka zasazena minuty za epickou vřavu. Je možné, že se bude Peter vyrovnávat s Iron Manovou smrtí, proto si bude hledat nového mentora nebo kolegu. Neberte to ale doslova, tuto domněnku si fanoušci utvořili kvůli dříve řečené zprávě.

Jste ohledně filmů od Sony pořád zmatení nebo je podle vás tato odpověď již dostatečná? Jak bude podle vás vypadat druhý Spider-Man?

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Diskuze /8

AuroN

Hloupé. Jedním slovem hloué.

4.7.2017 | 12:38:07
Lex Luthor

Takhle jsem spokojenej, hlavně, že skončí ty tahanice a Spidey zůstane v MCU

4.7.2017 | 12:38:47
Golradir

„Feige nato odpověděl, že jde o perfektní odpověď.“ :D :D :D Dokážu si představit jak jí přitom poplácal po zádech :D

4.7.2017 | 12:42:56
-Skinner-

Takže v podstate si Marvel drží odstup pretože neverí Sony ale pokiaľ by Venom zožal rovnaký úspech ako Deadpool tak ho s radosťou privítajú v MCU.

4.7.2017 | 13:53:20
Ratemus

to je jasný přece si Fiege nenechá od nějaké Pascal packat svoje MCU…je to na hovno, takhle neuvidíme Osborna jak provokuje Ironamana a tahá za nitky stejně jako Spidermana proti Kingpinovi, fakt na hovno, a jediná postava to asi není ne? snad kromě toho že ve Venomovi má být Kraven a Mysterio, záporák má být Carnage tak nebylo potvrzené nic…v MCU je minimálně Vulture, Shocker a snd další padouchové do dalších filmů.....si to prostě neumim představit, to je špatně tohle podle mě

4.7.2017 | 16:47:12
Billy the Kid

je jasné že robert downey jr. nebude hrát iron mana až do 60 let, jiný herec ho nenahradí to by si nikdo nevzal na triko, tak je jasné že prostě umře, a bude z něj hrdina okamžiku, a kdoví kdo ještě umře, i když takový hulk asi umřít nemuže tak mark ruffalo ho taky nebudé hrát nadosmrti :) , akdyž teda ten new york tak klidně i daredevil nebo captain amerika :)

#7 Golradir
5.7.2017 | 13:01:38
Golradir

#6 Billy the Kid: Proč by ho nemohl hrát do 60 let? Jak je role Iron mana náročná? Řekne pár vět jako Tony Stark a akční scény s Iron manem jsou dělány přes CGI… To neni jako u hugha Jackmana, kterej musel být pořád ve skvělé fyzické kondici, aby mohl hrát Wolverina :)

5.7.2017 | 13:27:53
Ratemus

Stark jako takový může být ministrem obrany nebo ředitel SHIELDU, Iron mana může dělat někdo jinej.....a Hulk umřít může uplně krásně.....sám Fiege řekl, že A4 je pro některé postavy konečná ale neřekl které

5.7.2017 | 20:53:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy