Avengers Strážci sbírají další miliony

Strážci sbírají další miliony

Strážci sbírají další miliony

Více než týden uplynulo od našeho posledního rozboru tržeb a Strážcům se podařilo porazit další tři filmy. Nyní před nimi stojí Pomsta Sithů, jejíž porážka bude možná těsná. Zároveň se opět podíváme na konkurenci, která si řádně přilepšila.


16 1
18.6.2017

Za více než týden si Strážci připsali dalších šestnáct milionů. Nyní jsou na pětapadesáté příčce nejvýdělečnějších filmů a mají na kontě 838,3 milionu dolarů. Dalším filmem, se kterým se Strážci utkají, je Star Wars: Pomsta Sithů. K poražení tohoto kousku by Strážci potřebovali dalších deset milionů, které ještě mají šanci nasbírat. Po třetí epizodě Star Wars budou následovat animák V hlavě a druhý díl Hunger Games.

Z Ameriky si film odnesl 371,1 milionu a ze zbytku světa 467,2 milionu. Abychom nezapomněli na konkurenci, tak Piráti z Karibiku vydělali 608,6 milionu a Wonder Woman 517,4 milionu. Jak je oproti minulému týdnu patrné, amazonky si přilepšily hodně, pro Strážce zřejmě budou silnou konkurencí. Horší je to s novou Mumií, která za osm dní ve světě vydělala 187,1 milionu. Ohlasy nejsou příliš dobré, v kinech se zřejmě dlouho neohřeje. Za pár dní pak vstoupí do kin Transformers, kteří opět sníží výdělky ostatním filmům.


Překonají podle vás Strážci třetí epizodu Star Wars? Co říkáte na ostatní filmy?

Diskuze /2

006

To že bude mumie propadák se vědělo už od vydání prvního traileru. Některá filmová studia to opravdu nemají v hlavě v pořádku investovat do takové blbosti, která nikoho nezajímá (potvrzeno finančně).

#2 Blahar
18.6.2017 | 17:25:49
Blahar

#1 006: No žádný velký propadák to není, spíš se sotva zaplatí, ale zaplatí. Řekl bych, že to nebyl poslední film z „Dark Universe“, když už sehnali takovej elitní hereckej tým. :)

překladatel
18.6.2017 | 19:13:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy