Ve filmu Wakanda Forever nás čeká časový skok, kolik uběhlo od smrti T'Chally?

Ve filmu Wakanda Forever nás čeká časový skok, kolik uběhlo od smrti  T'Chally?

Člověk by si myslel, že film Black Panther: Wakanda Forever bude začínat pohřbem Black Panthera. Nakonec tomu tak nebude a zřejmě jsme byli oklamáni i v samotném traileru. Režisér Ryan Coogler nyní vše uvádí na pravou míru a odhaluje hlavní zápletku celého filmu.

10 2
22.10.2022

Ryan Coogler měl nelehký úkol a to natočit film bez svého hlavního představitele. Už z trailerů to vypadalo, že samotný začátek filmu bude mapovat pohřeb krále, tudíž ten pravý a jediný Black Panther musel zemřít někdy nedávno. Ryan Coogler nyní ale sám potvrdil, že nás čeká poměrně překvapivý časový rozestup mezi T'Challovou smrtí a naším příběhem.

(Black Panther je ve světě MCU již nějakou dobu mrtvý. Kolik času uplynulo po jeho smrti? Foto: Disney)

Celkem to bude dvanáct měsíců. Dvanáct měsíců se Wakanda a její lid zotavuje ze ztráty krále. Shuri a ostatní stále truchlí. A nejhůře je na tom právě Shuri. Ramonda si uvědomuje, že její dcera je zahlcena žalem a nepodniká žádné kroky, aby se posunula vpřed. Ani život bez technologií ji nepomáhá. V traileru tudíž nesledujeme pohřeb krále, ale s největší pravděpodobností smuteční rituál, který se odehrává přesně po roce smrti Black Panthera.

A smuteční rituál je samozřejmě skvělou akcí, na které se může představit Namor se svým vojskem. Ten plánoval svůj útok celý rok. A právě v tento moment začíná náš příběh nového Black Panthera. Ryan Coogler nám tak nastínil zápletku celého filmu. Shuri se tedy bude muset co nejdříve vzpamatovat, vzchopit se, dát se dohromady a postupně se stát novým Black Pantherem. Zatím to tedy vypadá, že nás čeká zajímavý vývoj postavy.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejlepší postavy: Ant-Man

Reklama

Předchozí film

Black Panther: Wakanda Forever


Premiéra: 10.11.2022
Režie: Ryan Coogler
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Angela Bassett, Danai Gurira, Martin Freeman, Tenoch Huerta Mejía, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé, Mabel Cadena, Hari Nef, Rebecca Quin, Gigi Bermingham, Grace Junot, Kamaru Usman a dalšíí 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Důležité články k filmu:

Tenoch Huerta neuměl před rolí Namora plavat
Rihanna nazpívala singl k filmu
První ohlasy na film Wakanda Forever
Jaký časový skok nás čeká ve filmu?
Jak dlouhý bude film?

Zajímavosti

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Ne každý herec chce zůstat v jedné roli do konce života. Zvlášť ten, co nemá o nabídky nouze. Chris Hemsowrth patří k áčkovým hvězdám Hollywoodu. A i když ho role Thora nesmírně baví, nyní sám přiznává, že jeho další výprava může být ta poslední. Proč tak najednou?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama