Ve třetím Ant-Manovi jsme se měli dočkat dětí Wasp, při jaké příležitosti to bylo?

Ve třetím Ant-Manovi jsme se měli dočkat dětí Wasp, při jaké příležitosti to bylo?

Každý filmař pro svůj film natočí spoustu scén, které se nakonec nedostanou do finálního sestřihu. Není tomu jinak ani u filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania, kde určitě bude existovat takových scén celá řada. Hned krátce po premiéře přichází právě jedno velké odhalení jedné scénky.

5 0
27.2.2023

Teď když už je film venku, herci mohou ven se svými scénami, které pro film natočili, ale z nějakého důvodu se nedostaly do finálního sestřihu. Lucas Grant je mladý a začínající herec, který si svou první roli vyzkoušel právě ve snímku Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Bohužel jeho role byla kompletně z filmu vystřihnuta. I to se bohužel někdy stane při vaší první roli.

(Ve třetím Ant-Manovi jsme se měli dočkat dětí Wasp, při jaké příležitosti to bylo? Foto: Disney)

Nicméně nyní bylo na sociálních sítích odhaleno, že si Grant měl zahrát jednoho z dětí Wasp. Na fotografií z natáčení se ovšem nachází i Evangeline Lilly s dlouhými vlasy. Lze tedy usuzovat, že šlo buď o nějakou snovou sekvenci nebo spíše scénu z jiného mnohovesmíru, kde má Wasp (snad se Scottem) děti.

Scéna se nakonec nedostlala do finálního sestřihu filmu. V tuto chvíli si ani nedokážeme představit, při jaké příležitosti bychom se oné scénky ve filmu dočkali. Doufejme, že onu scénku uvidíme ve vymazaných scénách k bonusech k filmu. Jelikož má film poměrně špatné recenze, malinko se bojíme, že těchto alternativních scén, které jsme mohli vidět, bude v čase přibývat. Vždy je totiž fanoušky nutné zviklat a ukázat jim, že finální film mohl vypadat úplně jinak.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejlepší postavy: Ant-Man

Reklama

Předchozí film

Black Panther: Wakanda Forever


Premiéra: 10.11.2022
Režie: Ryan Coogler
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Angela Bassett, Danai Gurira, Martin Freeman, Tenoch Huerta Mejía, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé, Mabel Cadena, Hari Nef, Rebecca Quin, Gigi Bermingham, Grace Junot, Kamaru Usman a dalšíí 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Důležité články k filmu:

Tenoch Huerta neuměl před rolí Namora plavat
Rihanna nazpívala singl k filmu
První ohlasy na film Wakanda Forever
Jaký časový skok nás čeká ve filmu?
Jak dlouhý bude film?

Zajímavosti

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Ne každý herec chce zůstat v jedné roli do konce života. Zvlášť ten, co nemá o nabídky nouze. Chris Hemsowrth patří k áčkovým hvězdám Hollywoodu. A i když ho role Thora nesmírně baví, nyní sám přiznává, že jeho další výprava může být ta poslední. Proč tak najednou?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama