Avengers Christine Everhart

Christine Everhart

Christine Everhart

Investigativní žurnalistka Vanity Fair a moderátorka televizních novin WHiH World News, která svět informuje o fungujících superhrdinech.

Sezóny 2
2008 - 2010

Informace

Skutečné jméno: Christine Everhart
Výška: 175 cm
Váha: 55 kg
Barva očí: modrá
Barva vlasů: blond
Autoři postavy: John Jackson Miller, Jorge Lucas
Představitelka: Leslie Bibb
Poprvé se objevil v:
Iron Man Vol 3 #75 (únor, 2004)

Filmy

Iron Man (2008)
Iron Man 2 (2010)


Web série

WHiH Newsfront (2015–16)

O Christine

Christine Everhartová je novinářka, která od časopisu Vanity Fair přešla k moderování televizních novin WHiH World News. Je také jednou ze Starkových dívek na jednu noc, kterou pak musela Pepper Pottsová vyprovázet z domu.

Komiksy

V komiksech vystupuje Christine Everhartová jako investigativní žurnalistka pracující pro Daily Bugle. Starkovi pokládala otázky před budovou amerického senátu. Postava se v komiksech vyskytovala pouze po dobu čtyř čísel, z nichž byla ve třech případech pouze postavou v pozadí.

Marvel Cinematic Universe

S Christine Everhartovou se poprvé setkáváme v Las Vegas, kde nazvala Starka obchodníkem se smrtí. Touto dobou pracovala pro Vanity Fair a potřebovala pořádný článek. Stark se vyhýbal jejím otázkám a poté ji pozval k sobě domů, kde zůstala přes noc. Dalšího rána byla Christine přistižena Pepper, jak se potlouká po domě. Poté co se Tony vrátil z Afghánistánu, narazila na něj Christine na charitativním plese. Později byla přítomna na konferenci, během které se Stark přiznal k tomu, že je Iron Man.

V doprovodu Justina Hammera jsme mohli Christine spatřit v Monaku, kde s ním dělala interview. Christine nakonec změnila zaměstnání a stala se televizní moderátorkou WHiH World News. Obyvatelé světa se od ní mohli například dozvědět o bitvě o Sokovii nebo propuštění Scotta Langa z vězení. Ve zprávách také diskutovala s prezidentem Ellisem o povýšení Thaddeuse Rosse na státního tajemníka.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie