Cull Obsidian

Cull Obsidian

Cull Obsidian je nejsilnější z Thanosových adoptivních dětí. Byl vyslán, aby získal Kámen času.

Sezóny 2
2018 - 2019

Informace

Celé jméno: Cull Obsidian (Black Dwarf)
Barva očí: žlutá
Barva vlasů: žádná
Autoři postavy: Jonathan Hickman, Jim Cheung
Představitel: Terry Notary
Poprvé se objevil v:
New Avengers Vol 3 #8 (září 2013)

Filmy

O Cullovi

V komiksech je postava známá jako Black Dwarf, zatímco Cull Obsidian je alternativním názvem pro Black Order. Byl nejsilnější bytostí v Thanosově armádě, které také velel při útoku na Wakandu. Ve Wakandě však stál proti velmi bojeschopným nepřátelům a musel se stáhnout. Za tuto hanbu jej Thanos z Black Orderu vyloučil. Nakonec mu ale dal ještě šanci a vyslal jej bránit „The Peak“ před znovuzískáním Avengery. Během obrany jej ale zabil Ronan Žalobce.


Když Challenger konfrontoval Grandmastera, oživil Black Dwarfa, aby za něj bojoval. Jejich týmy se utkaly na Zemi, kde znovuzrozený Black Order napadl sídlo Avengers a zničili jej. Týmy měly následně získat Pyramoidy, které byly ukryty na různých místech. Jelikož byl moc dobrý, Grandmaster jej dal do stáze, aby Challengera připravil o jeho bojovníka. Když Avengers turnaj vyhráli, Black Dwarf byl propuštěn a jejich skupina unikla na Angargal.

Filmy, seriály a další média

Corvus Glaive se objevil v animovaných seriálech Avengers Assemble a Guardians of the Galaxy, kde jej namluvil Jesse Burch. Zahrát jste si za něj mohli v LEGO Marvel Super Heroes 2, Marvel: Future Fight a Marvel: Contest of Champions.

Marvel Cinematic Universe

Podobně jako ostatní členové Black Orderu, byl i Cull Obsidian sirotkem, kterého se Thanos ujal, když dobyl jeho planetu. Spolu se svým nevlastním otcem vyrazil na asgardskou loď Statesman, kde Thanos získal Lokiho Kámen nekonečna. Poté byl Cull vyslán do New Yorku, kde měl získat Kámen času. Během bitvy jej Wong připravil o ruku a Cull zůstal opuštěn v mrazivé pustině. Znovu se s ním shledáváme ve Wakandě, kde má mechanickou protézu. Zde však již definitivně umírá, když jej zabil Banner bez pomoci Hulka.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejlepší postavy: Ant-Man

Reklama

Předchozí film

Black Panther: Wakanda Forever


Premiéra: 10.11.2022
Režie: Ryan Coogler
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Angela Bassett, Danai Gurira, Martin Freeman, Tenoch Huerta Mejía, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé, Mabel Cadena, Hari Nef, Rebecca Quin, Gigi Bermingham, Grace Junot, Kamaru Usman a dalšíí 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Důležité články k filmu:

Tenoch Huerta neuměl před rolí Namora plavat
Rihanna nazpívala singl k filmu
První ohlasy na film Wakanda Forever
Jaký časový skok nás čeká ve filmu?
Jak dlouhý bude film?

Zajímavosti

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Ne každý herec chce zůstat v jedné roli do konce života. Zvlášť ten, co nemá o nabídky nouze. Chris Hemsowrth patří k áčkovým hvězdám Hollywoodu. A i když ho role Thora nesmírně baví, nyní sám přiznává, že jeho další výprava může být ta poslední. Proč tak najednou?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama