Avengers Cull Obsidian

Cull Obsidian

Cull Obsidian

Cull Obsidian je nejsilnější z Thanosových adoptivních dětí. Byl vyslán, aby získal Kámen času.

Sezóny 2
2018 - 2019

Informace

Celé jméno: Cull Obsidian (Black Dwarf)
Barva očí: žlutá
Barva vlasů: žádná
Autoři postavy: Jonathan Hickman, Jim Cheung
Představitel: Terry Notary
Poprvé se objevil v:
New Avengers Vol 3 #8 (září 2013)

Filmy

O Cullovi

V komiksech je postava známá jako Black Dwarf, zatímco Cull Obsidian je alternativním názvem pro Black Order. Byl nejsilnější bytostí v Thanosově armádě, které také velel při útoku na Wakandu. Ve Wakandě však stál proti velmi bojeschopným nepřátelům a musel se stáhnout. Za tuto hanbu jej Thanos z Black Orderu vyloučil. Nakonec mu ale dal ještě šanci a vyslal jej bránit „The Peak“ před znovuzískáním Avengery. Během obrany jej ale zabil Ronan Žalobce.


Když Challenger konfrontoval Grandmastera, oživil Black Dwarfa, aby za něj bojoval. Jejich týmy se utkaly na Zemi, kde znovuzrozený Black Order napadl sídlo Avengers a zničili jej. Týmy měly následně získat Pyramoidy, které byly ukryty na různých místech. Jelikož byl moc dobrý, Grandmaster jej dal do stáze, aby Challengera připravil o jeho bojovníka. Když Avengers turnaj vyhráli, Black Dwarf byl propuštěn a jejich skupina unikla na Angargal.

Filmy, seriály a další média

Corvus Glaive se objevil v animovaných seriálech Avengers Assemble a Guardians of the Galaxy, kde jej namluvil Jesse Burch. Zahrát jste si za něj mohli v LEGO Marvel Super Heroes 2, Marvel: Future Fight a Marvel: Contest of Champions.

Marvel Cinematic Universe

Podobně jako ostatní členové Black Orderu, byl i Cull Obsidian sirotkem, kterého se Thanos ujal, když dobyl jeho planetu. Spolu se svým nevlastním otcem vyrazil na asgardskou loď Statesman, kde Thanos získal Lokiho Kámen nekonečna. Poté byl Cull vyslán do New Yorku, kde měl získat Kámen času. Během bitvy jej Wong připravil o ruku a Cull zůstal opuštěn v mrazivé pustině. Znovu se s ním shledáváme ve Wakandě, kde má mechanickou protézu. Zde však již definitivně umírá, když jej zabil Banner bez pomoci Hulka.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lord Okakek

Nejsilnější s Black Orderu není

3.5.2019 | 19:55:31

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie