Gilgamesh

Gilgamesh

Dobrosrdečný Gilgamesh se dokáže starat i o své druhy, když trpí nevyléčitelnou nemocí Mahd Wy'ry.

Sezóny 1
2021 - 2021

Gilgamesh je jedním z nejsilnějších Eternals, ale dost možná také jedním z nejhodnějších. V průběhu svého času na Zemi urputně bojoval s Eternals proti Deviantům, ale vždy dokázal být nápomocen svým kolegům v časech největší nouze. To se také potvrdilo, když se zjistí, že Thena trpí nemocí Mahd Wy'ry, tedy poruchou osobnosti, kdy již nedokáže udržet své dlouholeté vzpomínky na uzdě, Gilgamesh se rozhodne s Thenou odejít do ústraní, aby nikomu neublížila.

Ostatní zvažovali Thenu i zabít, protože se jedná o nevyléčitelnou nemoc, kdy nikdy nevíte, kdy vás osoba napadne. Gilgamesh to ovšem zvládl na výbornou a žil s Thenou v ústraní až do roku 2023 v Austrálii. Tam za ním dorazí zbylí Eternals, kteří se chtěli spojit v boji proti Deviantům, kteří se zničehonic znovu objevili na Zemi (popravdě nikdy nikam nezmizeli, jen díky tání ledovců přežili a nyní opět rozmrzli).

Gilgamesh se s Thenou vydává najít i dalšího druha – Druiga, který taktéž žije v ústraní se svou vlastní komunitou, kterou snad nenásilně ovládá pomocí svých schopností. Právě ale ke Druigovi vpadnou Devianti. Všichni Eternals se spojí a bojují proti nim. Gilgamesh se ovšem v boji odtrhne a bohužel padne v souboji s Deviantem Kro. Tuto ztrátu velice těžko nese právě Thena.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Škoda, že ho už neuvidíme. Na druhou stranu někdo musel z kola ven…

webmaster, grafik
23.11.2021 | 22:21:06

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama