Phastos

Phastos

Celá staletí pomáhal lidstvu v technologickém pokroku až do výbuchu atomové bomby. Následně se stáhl do ústraní.

Sezóny 1
2021 - 2021

Phastos byl s ostatními Eternals poslán na Zem zhruba pět tisíc let před naším letopočtem, aby společně zahnali hrozbu Deviantů. Phastos ovšem měl i jiný úkol, sem tam pomáhal lidstvu, aby pokročili v technologické oblasti, kde zpočátku zaostávali. Vnutil tak lidem pár nápadů a postaral se i o pár jejich vynálezů. Když ale zjistil, čeho jsou lidé s mocnou technologií schopní, rozhodl se maximálně stáhnout do ústraní.

Přesvědčila ho o tom atomová bomba v Japonsku shozená během Druhé světové války. Následně Phastos žije klidný život se svým přítelem a adoptovaným synem. Služba si ho ovšem žádá a rozpadlí Eternals vyhledají i Phastose, aby jim pomohl zničit zbývající Devianty. Brzo ale Phastos s ostatními zjistí, že Devianti jsou jen druhořadým účelem, proč byli vysláni na Zem. Skutečný důvod je, že zde měli lidstvo dostatečně technologicky připravit, aby se nebešťan Tiamut byl schopen zrodit a pořádně nakrmit právě ze Země.

Jelikož Phastos žije poklidný život s rodinou již několik let, o které pochopitelně nechce přijít, tak se okamžitě postaví proti Ikarisovi a Sprite, kteří hodlají velkého titána probudit. Phastos dokonce svede souboj s Ikarisem, ve kterém dokáže alespoň na chvíli svého soka porážet. Po úspěšném souboji se Phastos vrací za svou rodinou, která je ráda, že je táta opět doma.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Už na něj taky nezbylo moc místo, ale byl dobrej, především v závěru…

webmaster, grafik
23.11.2021 | 18:54:56

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama