S10E22: A Better Place

S10E22: A Better Place

Jak se blíží doba smrtícího útoku Richarda Becka, Samantha začne panikařit. Ruzek a tým se snaží o krok napřed před nebývalou katastrofu.

cz sk
25.5.2023
42 minut

Základní info:

Režie: Chad Saxton
Scénář: Brian Luce
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Benjamin Levy Aguilar (Dante Torres), Amy Morton (Trudy Plattová), Caitlin Mehner (Samantha Becková), Ramona Edith Williams (Makayla Burgessová), Graham Harvey (Callum Beck), Sara Bues (Nina Chapmanová) a Lee Tergesen (Richard Beck)
Ostatní herci: Dannon Everett (doktor), Jin Park (sanitář 1), …

Foto: NBC

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jana13.13

Teda, tentokrát si to se vší parádou vyžral Adam, chudák jak se tam plazil tak jsem si hned vzpomněla na Kim, jak byla ve stejné situaci :/ Modlím se, že se z toho dostane!

25.5.2023 | 16:43:51

Stav překladu

Epizoda S10E22: A Better Place

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem.

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama