Chicago P.D. (Policie Chicago) Brian Kelton

Brian Kelton

Brian Kelton

Superintendent chicagské policie

Sezóny 1
2019 - 2019

Superintendent Brian Kelton byl superintendentem chicagské policie a nově zvoleným starostou města. V díle The Forgotten bylo odhaleno, že v roce 2016, když byl velitelem, zakryl vraždy sériového vraha, aby si nepošpinil záznamy. Poslal detektiva z vražd, aby zastavil rozvědku v hledání sériového vraha, což vedlo k smrti Voightova informátora. Voight se poté snažil dát Keltonovu rivalovi, Rayu Priceovi, důkazy, že Kelton vraždy zakryl. Později je odhaleno, že pokud Kelton vyhraje volby na starostu, rozpustí rozvědku. V díle Reckoning volby vyhrál o valnou většinu, protože jeho protivník byl zatknut za vraždu. Nicméně několik hodin po volbách je zabit Brennanovou.

(Foto: NBC)


Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás