Chicago P.D. (Policie Chicago) Lonnie Rodiger

Lonnie Rodiger

Lonnie Rodiger

Mladý pedofil, který mohl za smrt Bena Corsona, mladšího bratra Halsteadovy přítelkyně ze školy

Sezóny 1
2014 - 2014

Lonnie Rodiger byl mladý pedofil, který byl podezřelý z vražd několika kluků, včetně Bena Corsona, mladšího bratra středoškolské přítelkyně detektiva Jaye Halsteada. I když nebyl Lonnie usvědčen, Jay věřil v jeho vinu a každý rok na Benovo výročí smrti parkoval před rodem Rodigerů, aby Lonnie na to nezapomněl. Což bylo důvodem, proč Lonnieho otec Phil vyplnil zákaz přiblížení proti Halsteadovi a Voight dal Halsteadovi varováním, aby vycouval dřív, než se věci vymknou kontrole. Lonnie byl nalezen mrtvý v díle At Least It's Justice. Halstead byl hlavním podezřelým, ale byl očištěn, když se Phil přiznal, že syna zabil ve vzteku, když našel inkriminující fotky na Lonnieho počítači.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás