Quantico S03E04: Spy Games

S03E04: Spy Games

S03E04: Spy Games

Alex a McQuigg jsou pověřeni ochranou prince poté, co je zavražděn emír. Celý tým však brzy zjišťuje, že vrah, který se chystá spáchat na americké půdě atentát, je blíže, než si mysleli.

cz sk
25.5.2018
2 620 000
43 minut

Scénář: Julia Cohen
Režie: Kevin Rodney Sullivan

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Tak sestra byla hned jasná, ale i tak dobrý díl :)

29.8.2018 | 21:56:48
captain

Další prozápadní propaganda? Amerika je vždy dobrá, Rusové jsou ti zlí a to na věčné časy. Hlavně když ropa proudí a dolar zůstává světovou měnou… Už by to chtělo i jiné zápletky. Jinak Kumar, Kumari bylo nedávno i v Designated Survivor…

28.5.2018 | 15:38:30
Jiri007

Dobrý díl, Harry měl dost prostoru, Alex a McQuigg vypadají na dobrý pár, a ty zpusoby v tajných službách mají docela dobře vymyšlené.

redaktor
28.5.2018 | 13:22:52
ali246

A tak nebylo to špatný, ale něco tomu chybělo… Harryho miluju! Ryan mi přijde jako děcko co se v tom plácá úplně nesmyslně, dala bych mu facku aby se probral.. A co jako Shelby čekala?.. Alex samozřejmě vždy řekne něco strašně moudrýho – na to už jsme asi zvyklý že :-D .. A doufám, že i Owen se pochlapí a půjde do toho hlava nehlava.. Ségře bych nafackovala hned na začátku..

27.5.2018 | 21:34:31
Lex Luthor

Sestru jsem podezíral od první čtvrtiny dílu. Harry měl víc prostoru to je fajn, ale děj je pro mě předvídatelný doufám, že se stane něco nečekaného.

26.5.2018 | 9:56:08
KevSpa

Když dostane Harry víc prostoru, hned to má větší šťávu.

webmaster, korektor
25.5.2018 | 19:13:46

Quantico
91/100 - 77×

Quantico

Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Priyanka Chopra (Alex Parrish), Marcia Cross (Claire Haas), Yasmine Al Massri (Raina Amin), Jay Armstrong Johnson (Will Olsen), Li Jun Li (Iris Chang), Aunjanue Ellis (Miranda Shaw), Johanna Braddy (Shelby Wyatt), Yasmine Al Massri (Nimah Amin), Graham Rogers (Caleb Haas), Jake McLaughlin (Ryan Booth), Henry Czerny (Matthew Keyes), Jacob Artist (Brandon Fletcher), J. Mallory McCree (Charlie Price), Mark Pellegrino (Clayton Haas), Rick Cosnett (Elias Harper)

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás