Quantico Priyanka Chopra u Jimmyho Kimmela

Priyanka Chopra u Jimmyho Kimmela

Priyanka Chopra u Jimmyho Kimmela

Představitelka Alex Parrishové byla ve čtvrtek hostem v pořadu Jimmyho Kimmela, kde hovořila o nedávném zranění, které utrpěla při natáčení Quantica, o bollywoodských filmech a také prozradila, koho s sebou vzala jako doprovod na People's Choice Awards.


10 0
22.1.2017

Pro herečku to byla v pořadí již druhá návštěva talk show Jimmyho Kimmela. V roce 2015, když propagovala první sérii Quantica, v pořadu povídala o tom, jaký byl její příchod do Ameriky ve dvanácti letech: „Rodičům jsem řekla, že chci do Ameriky, abych si rozšířila obzory a poznala svět.“ Ve skutečnosti ale toužila jít na střední školu ve Spojených státech, protože v Indii by musela nosit uniformu. „Bydlela jsem u tety. Žije tu rodina z matčiny strany, bratři a sestry. Znáte Indy, cestujeme ve skupinách.“ Dále v tomto svém prvním vystoupení u Jimmyho Kimmela prozradila, že po seznámení s americkou kulturou se její láskou stal rapper Tupac: „Potom, co byl zastřelen, jsem chodila dvacet dní celá v černém. Pak jsem přesedlala na Dennise Rodmana.“

O zranění při natáčení Quantica a People's Choice Awards 

Thumbnail Play icon

O natáčení v New Yorku a bollywoodských filmech

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Lex Luthor

24 se Quantico vrátí, to budou druhé vánoce, bohužel Alex při flashbacích z výcviku moc nezáří, většinou to kazí. V terénu jí to jde lépe, u ní bych využil metodu učit se za pochodu.

22.1.2017 | 22:28:06
dalibor.durcak

Díky moc za překlad!

23.1.2017 | 0:07:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás