Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Aleister Hook

Aleister Hook

Mannheimův doktor, který má za úkol najít lék na rakovinu.

Sezóny 1
2023 - 2023

Od určité chvíle Aleister Hook začal pracovat pro Intergang, nicméně nejde o žádného zločince v pravém slova smyslu. Místo toho, aby chodil do terénu, je neustále zavřený v jedné z laboratoří. Po několika letech mu jeho šéf Bruno Mannheim nařídil, aby oživil mrtvého Henryho Millera pomocí záhadného léku.

K jeho překvapení se mu to sice povedlo, ale Henry Miller začal být nestabilní, a tak lék fungoval pouze omezenou dobu. Hook se tedy na tento lék zaměřil a snažil se ho zdokonalit. I když přišel na určité zlepšení, Miller byl už natolik nestabilní, že si Hook vyžádal nový testovací subjekt.

Kromě toho musel v průběhu let řešit i zdravotní stav Brunovy manželky Peii. Ta měla rakovinu, a tak jí Hook píchl Supermanovu krev, díky které na tom sice byla o něco lépe, ale opět nebylo její vyléčení definitivní. Jakmile padl celý Intergang, zemřel i Aleister Hook, a to rukou jednoho z poskoků Lexe Luthora.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama