Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Aubrey

Aubrey

Kamarádka Sarah, kterou poznala na táboře.

Sezóny 1
2022 - 2022

Aubrey pochází z amerického města Clover a v době, kdy byla ještě malá, se její rodiče rozvedli. Vinila z toho především svého otce, na kterého byla naštvaná a dlouhou dobu s ním nepromluvila. Až později zjistila, že udělala chybu, protože přišla o cenný čas strávený se svým otcem.

Někdy později jela na tábor, kde se poznala se Sarah Cushing. Tyto dvě dívky si byly natolik blízké, že se políbily, což vyděsilo především Sarah, protože v té době chodila s Jordanem. Kvůli tomu přerušila veškerý kontakt s Aubrey a následně o tom řekla Jordanovi.

Poté se Sarah rozhodla kontaktovat svou kamarádku, protože si zrovna procházela těžkým obdobím. Aubrey za ní ochotně přijela a poradila jí, co má dělat. Ještě předtím, než Aubrey odjela zpátky domů, se obě shodly na tom, že budou opět kamarádky. Dokonce jí Sarah navrhla, že jí představí Jordana.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama