Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Henry Miller

Henry Miller

Zločinec, ze kterého později Mannheim udělal metačlověka.

Sezóny 2
2021 - 2023

Henry Miller žil většinu svého života v Metropolis, přičemž se stal jedním z padouchů, kterým Clark Kent jakožto Superman musel čelit v průběhu svého života. Když na něj narazil poprvé, šlo o neonacistu a žháře, který vystupoval pod jménem Atom Man.

Superman se s ním sice dokázal úspěšně vypořádat, ale později si Millera najal do svých služeb Bruno Mannheim. Ten se k němu dostal ve chvíli, kdy ho dostal z vězení z toho důvodu, že měl nádor mozku. Mannheim mu tehdy nabídl záhadnou látku, díky které Millera nejenom dočasně vyléčil, ale zároveň mu poskytl metalidské schopnosti.

Díky svým novým schopnostem sice byl mnohem silnější, ale zároveň i více šílel, a tak moc dlouho nevydržel. Jak se však později ukázalo, Mannheim udržoval Millera ve stavu, ze kterého ho později dokázal oživit, aby pro něj opět mohl dělat špinavou práci.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama