Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Sam Lane z převráceného světa

Sam Lane z převráceného světa

Vysoce postavený odpůrce Ally Allston.

Sezóny 1
2022 - 2022

Sam Lane je ostříleným vojákem, který to v kariéře dotáhl až na generála Ministerstva obrany. I v převráceném světě se musel starat o své dvě dcery sám, nicméně na této Zemi si v tomto ohledu vedl lépe než na normální Zemi. Každopádně i zde začal po čase spolupracovat se Supermanem, který však nahlížel na spravedlnost z trochu jiného úhlu pohledu než on.

Když se Ally Allston pustila do ovládnutí převráceného světa, Sam byl jeden z jejích předních odpůrců. Ally však potřebovala Ministerstvo obrany, které pro ni bylo klíčové, a tak ho dobyla s pomocí Jonathan-Ela, Samova vnuka. Sam byl šokován jeho činy, ale nic proti nim nezmohl.

Jakmile se Ally zmocnila vlády nad Zemí, Sam i nadále bojoval proti jejímu vlivu, ale moc toho nedokázal. Právě proto se ukryl společně se svou dcerou Lois a se svým vnukem Jordanem na farmě ve Smallvillu, kde čekali na zázrak, jenž nakonec přišel.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama