Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Tonya Martinez

Tonya Martinez

Kyleova milenka z baru.

Sezóny 1
2022 - 2022

Tonya Martinez patří mezi obyvatele Smallvillu, která se živí prací barmanky v jednom z místních barů. Jednu dobu ji tu často navštěvoval Kyle Cushing, se kterým se později dala dohromady, a to i přesto, že byl ženatý s Lanou Lang Cushing. Tonya do něj byla až po uši zamilovaná, a proto ho prosila, ať se rozvede se svou manželkou. Ten jí to sice slíbil, ale nikdy to neudělal.

Jednoho dne, zhruba půl roku od jejich seznámení, Kyle zničehonic změnil názor a rozhodl se ukončit svůj vztah s Tonyou. Tu to velmi ranilo, a tak ho už nechtěla nikdy vidět. Někdy poté si našla přítelkyni a její raněné srdce se pomalu uzdravovalo, ale v tu chvíli ji Kyle opět kontaktoval.

Nesetkal se s ní však proto, aby s ní obnovil svůj vztah, ale proto, že věděl, že by tento jeho románek mohl ohrozit kandidaturu jeho ženy na starostku. Kyle proto Tonyu poprosil o to, aby o tom nikomu neřekla. Oba se později začali setkávat o něco častěji a jedno z jejich setkání spatřila Kyleova dcera Sarah, kterou velmi ranil fakt, že její otec dříve podváděl její matku.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama