The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 76×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 3: The Streets of Mos Espa

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 3: The Streets of Mos Espa

Máme za sebou další epizodu a jako obvykle vám přinášíme pořádnou porcí postřehů ke třetí epizodě. Tentokrát rozebereme pouliční gang, ulice Mos Espy a jejich vládce, podíváme se také i na rychle uzavřenou dějovou linku Huttů a tak dále. Jak moc se vám třetí díl líbil?

13 0
14.1.2022

Brífink a zprávy z Tatooinu

Epizoda začíná pohledem na Brain walkera, což jsou mniši z řádu B'omarr, kteří dospěli k názoru, že nutně nepotřebují svou fyzickou formu těla a soustředí se spíše na uchování svých znalostí a svého mozku v kulatých nádobách. Jejich mozek se tak nachází v bílých nádržích, kdy červená tekutina znázorňuje jejich mozek. Během vlády Jabby Hutta byly mniši uvězněni v jeho paláci. Zdá se, že Fett je zřejmě pustil na svobodu, neboť nyní se volně pohybují po pískách Tatooinu.

8D8 informuje lorda Fetta o aktuálním dění. Zatímco Jabba si dokázal v Mos Espě sjednat pořádek, Bib Fortuna svěřil moc města třem frakcím – Trandoshanům, o kterých mluvíme prakticky v každých postřezích, Aqualishům známých například ze senátních scén během prequelových dílů, a Klatooinianům, kteří se většinou živí jako námezdní lovci. Každá z těchto frakcí má na starosti určitou část města Mos Espy.

(Boba ve městě Mos Espa nemá silnou reputaci. Prozatím. Foto: Disney+)

Pouliční gang ze Cyberpunku 2077

Boba Fett jako nový Daimyo navštíví město Mos Espa, aby sjednal pořádek v dělnické čtvrti, ve které po smrti Jabby Hutta a Biba Fortuny vládne chaos. Zde Fett naráží na přidrzlý, pouliční gang vedený Skadem, kterého hraje herec Jordan Bolger známý například ze seriálu The 100. Tato parta mladých jedinců s umělými implantáty nejnovějších technologických vychytávek úplně do ulic Tatooinu nezapadá.

Kdybychom obdobnou partu potkali třeba na Coruscantu či na nějaké jiné vyspělé planetě, není asi co vytknout. Nicméně gang, který má k dispozici své vlastní spídry a nejmodernější technologii, má nouzi s přídělem / nákupem vody. Nutno podotknout, že celá sebranka svým vzhledem i chováním úplně nezapadá do klasického světa tatooinského světa. Jejich barevné spídry, které jsou zřejmě vzdáleným odkazem na barevné automobily z filmu American Graffiti od George Lucase, se zkrátka do zašedlých ulic Tatooinu nehodí. A pokud má třetí epizoda nějakou konstruktivní kritiku od fanoušků, točí se to právě okolo tohoto gangu.

(Tato parta se moc nepovedla. Foto: Disney+)

Konec Impéria

Ještě než se Fett ponoří do svého bacta tanku, kde jsme provedeni dalším flashbackem, tak před palácem Worrt zblajzne Nunu. Ve vzpomínce už sledujeme Bobu, jak jako právoplatný člen Tuskenů začíná vyjednávat s Pyky. Ti z pochopitelných důvodů nechtějí platit průjezdovou daň pouští dvakrát – jak Tuskenům, tak Nikto pirátům. Než se Fett stačí vypořádat s piráty, jeho tuskenský tábor je zcela vypálen a vyhlazen. Tuskeni tak po silné epizodě z minula v příběhu končí, mezi mrtvolami jsme ovšem neviděli vůdce Tuskenů, tudíž ten by se mohl v dalších epizodách ještě ukázat.

Když Fett projíždí městem Mos Eisley, vidíme, jak jsou na kůlu napíchnuté masky stormtrooperů. To značí jediné – vláda Galaktického Impéria je u konce, Povstalci porazili Impérium a Luke Skywalker s pomocí svého otce zničil císaře Palpatina. Ve flashbacích se tak dostáváme bezprostředně za Epizodu VI. Komu přišly kůly s helmami vojáků Impéria povědomé, tak těch jsme se dočkali již v seriálu The Mandalorian. Kůly tu tak jsou zabodnuté i za dalších pět let, kde se seriál o Dinu Djarinovi odehrává. Pozorní diváci taktéž mohli spatřit Peli Motto se svými droidy. Ta se objevila v první i ve druhé řadě seriálu The Mandalorian, kde hlídala Mandovi Baby Yodu.

(I na Tatooine dorazila zpráva, že Impérium již není u moci. Foto: Disney+)

Životní dluh

V průběhu noci se námezdní lovec Black Krrsantan vydá do Jabbova paláce a pokusí se Bobu zabít. To by se mu zajisté povedlo, kdyby nezasáhl gang vedený Skadem. Black Krrsantan by měl být hrozbou pro všechny, zatímco jsme čekali, že pár pouličních gangsterů si dá tento Wookie k svačině a vyrve jim jejich implantáty, nic takového bohužel nenastává a naopak se Krrsantan dostává do úzkých. O pár minut minut později je již polapen.

Druhý den ovšem Fett propouští Black Krrsantana na svobodu. Dvojčata o služby námezdního lovce již nestojí. Již v minulosti jsme se dočkali, že Wookiee může mít velice úzkou vazbu na svého zachránce. Ve hře The Knights of The Old Republic Wookie Zaalbar splácí ještě netušícímu divákovi Darth Revanovi doživotní dluh, když ho zachrání ze spárů Gamorreanských otrokářů na planetě Taris. Zaalbar dokonce plní Revanovy příkazy, i když s nimi sám nesouhlasí (to je krásně vidět ve scénách, kdy se přidáte k temné straně a vraždíte většinu svého týmu, pozn. red.).

Boba Fett si mohl Black Krrsantana nechat, nicméně rozhodl se ho ušetřit a pustit ho na svobodu. Těžko říci, zda Black Krrsantan cítí nějaký závazek či snad vděk vůči Fettovi. Vidět tyto dva pohromadě by ale mohlo stát za to a my tak doufáme, že Black Krrstantan si jen neodbyl své povinné cameo a v seriálu již nebude. To by totiž byla velká škoda a mrháním potenciálem skvělé postavy.

(Uvidíme ho ještě? Foto: Disney+)

O co Dvojčatům jde?

Dvojčata dorážejí k bývalému paláci jejich bratrance a Fettovi oznamují, že Tatooine je bezcenná planeta a vrací se zpět na Nal Hutta. Navíc se Huttové zmíní, že nárok na bývalé Jabbovo území má již jiný syndikát. Pakliže už Dvojčata v seriálu neuvidíme, je to znovu mrháním skrytým potenciálem těchto dvou skvělých postav. Něco nám ale říká, že všechno bude malinko jinak.

Dvojčata se pět let nestarala o dědictví jejich bratrance a Biba Fortunu nechali v klídku kralovat. Jakmile se ale na trůn dostane Fett, zničehonic se objeví na scéně a chtějí si nárokovat bratrancovo území. Po neúspěšném pokusu o atentát ovšem nedává smysl, aby se opět stáhli do ústraní. Podle nás si spíš Huttové otestovali, zda se Fett dokáže vypořádat s určitou hrozbou a Black Krrsantan byl zatěžkávající zkouškou.

Huttové nyní ví, že Syndikát Pykeů míří na Tatooine. Ti se hodlají pobít o Jabbův palác. A jak už Dvojčata řekli v minulé epizodě: boj nikdy není dobrý pro business. Huttové tak mohou vyčkávat, jak dopadne válka mezi Fettem a Pyky a následně se utkají pouze s vítězem. To by obecně dokazovalo vychytralost a vyčůranost Huttů, kteří si nechtějí zbytečně špinit ruce, když nemusí.

(Huttové se jen tak plazit nebudou, nechají se nosit. Foto: Disney+)

Jsou za vším skutečně Pykeové?

Pokud má flashbacková a současná linie něco společného, tak je to nepřítel – Pykeové. Proti těm bude Boba zbrojit v obou časových liniích. Jenže jsou za vším skutečně Pykeové? Důležitou zločineckou organizací je taktéž Crimson Dawn, který za časů Maula vzkvétal. Maul je už pochopitelně po smrti, nicméně organizaci by stále mohla vést Qi'ra, jeho nástupkyně známá z filmu Solo, který se již nedočkal žádného pokračování.

A tím bychom tak mohli začít s oslím můstkem k Hanu Solovi, o jehož účasti se dobrých pár dní šušká. Qi'ra je bývalá láska Hana Sola. Ten sice v této době vychovává mladého Bena s Leiou, nicméně pakliže se má v seriálu nějak objevit, musí to mít opodstatnění. Zakopání válečné sekery s Fettem je jedna věc, vypořádání s bývalou láskou, která ho v minulosti zradila, by byl mnohem velkolepější návrat.

(Asi tucet Pykeů se chystá jít do války. Foto: Disney+)

Kdy bude Boba jezdit na Rancorovi?

Dvojčata věnují Bobovi mladého Rancora jako omluvu za pokus o vraždu. Rancor je doprovázen cvičitelem, kterého si střihl herec Danny Trejo (Machette). Rancor je velice věrné stvoření, které naváže velice úzký emocionální vztah s první osobou, kterou uvidí. V tomto případě to je tedy Boba. A něco nám říká, že v dalších dílech se Fett bude prohánět Rancorovi na zádech a zřejmě se tak dočká patřičného respektu, skrze který chce vládnout (jak jsme ostatně několikrát slyšeli v traileru a v samotných epizodách). Fett má již zkušenosti s ježděním na velkých zvířatech, určitě si vzpomínáte na nepovedený a díkybohu nekanonický příběh Boby z The Star Wars Holiday Special, kde Boba jezdil na obřím dinosaurovi.

Huttové jsou nošeni svými poskoky, Fett bude ulicemi Tatooinu projíždět na Rancorovi. Rancorové v tomto případě jsou obdobou domácích mazlíčků, jelikož se jedná o věrná zvířata. Teď už konečně chápeme, proč cvičitel Rancorů z Epizody VI byl tak emocionálně zasažen, když Luke Skywalker porazil jeho Rancora Pateesu. Pakliže Rancor nemá důvod útočit, nedělá to. To samozřejmě odporuje dnes již nekanonické hře Star Wars: Force Unleashed, kde Starkiller zabíjel jednoho Rancora za druhým na potkání. A Rancor útočil první. Cvičitel Rancorů se mimochodem zmínil, že na Rancorech kdysi jezdili i čarodějnice z Dathomiru, což je další odkaz na animovaný seriál Star Wars: The Clone Wars. V této době jsou čarodějnice z Dathomiru již vyvražděny a jedinou přeživší by tak měla být pouze Merrin, známá z hry Star Wars: The Fallen Order.

(Až na něj Boba usedne, budou se dít věci. Foto: Disney+)

Velká honička? Pouze s předepsanou rychlostí

V závěru epizody jsme se taktéž dočkali honičky na spídrech. Pouliční gang pronásleduje Majordoma starosty, který se snaží uprchnout z Mos Espy. Honička na spídrech je poněkud zvláštně natočena v porovnáním s vlakovou loupeží, které jsme se dočkali v předchozí epizodě. Záběry působí zpomaleně a nereálně. Někdy už to vypadalo, že všichni dodržují předepsanou rychlost a nemohou jet více než 20 kilometrů za hodinu.

Toto se opravdu moc nepovedlo a po dvou naprosto skvělých audiovizuálních dílech jsme se vrátili k začátkům Mandaloriana, kdy sem tam nějaká scéna vypadala zkrátka a jednoduše zvláštně. V průběhu honičky Majordomus narazí do obrazu, na kterém je mimochodem vyobrazen Jabba Hutt ve svém paláci, po svém boku má Biba Fortunu a na malbě nechybí ani Boba Fett. Ve skutečnosti se jedná o jeden z concept-artů. V závěru honičky na Majordoma padá tropické ovoce známé ze seriálu Star Wars: Rebels – Jogan.

(Starosta Mok Shaiz ponechal svého Majordoma ve štychu. Foto: Disney+)

Jak to bude s Fennec Shand

Fennec se v průběhu epizody Bobovi zmíní, že nyní je hlavou rodiny. Není již námezdním lovcem, ale pomyslným králem kriminálního podsvětí na Tatooinu, čímž tak malinko naráží na mafiánskou sérii The Godfather. Fennec tak vůbec poprvé Bobovi radí, jak by se měl zachovat a proč by se tak měl zachovat. Je také poněkud zvláštní, že jeho věrná služebnice nebyla u Fetta jako první, když na něj zaútočil Black Krrsantan. To i čerstvě naverbovaný gang byl u Boby první.

To nás vede k tomu, že vztah bývalých námezdních lovců bude komplikovaný. I když to vypadá, že oba jsou nyní nejlepšími kamarády, mezi lovci nikdy nevíte, kdy vám bodnou nůž do zad. A nenápadná Fennec se tak už mohla za Bobovými zády spřáhnout s Hutty, Syndikátem Pykeů či dokonce s organizací Crimson Dawn. V tuto chvíli si nedokážeme vysvětlit, proč Fettovi nepřispěchala na pomoc jako jedna z prvních. Chtěla, aby její pán zemřel? Určitě by se jí to hodilo, protože Tatooine by byl rázem její.

(Fennec si hostinu užívá, Boba moc ne. Foto: Disney+)

Postřehy k epizodě Chapter 1: Stranger in a Strange Land
Postřehy k epizodě Chapter 2: The Streets of Mos Espa

Jelikož je toho vždy mnoho, mohli jsme něco přehlédnout, určitě nám v komentářích napište, čeho zajímavého jste si všimli vy.

Diskuze /16

Tarzan_

Ale jo, líbilo :-)

14.1.2022 | 18:39:25
dovahkiin

Podle mě ničemu hra Force Unleashed, i když nekánonická, neodporuje, jestli si pamatuji dobře tak pod vedením Feluciánů bránili svou planetu, z jejich pohledu utočil Galen Marek na ně.

Jinak mi přišlo že na tom obrazu co jeden z jezdců zničí je i jiná postava a sice Boushh, případně Leia v jeho převleku, ale možná se pletu, nejde na to moc zaostřit.

14.1.2022 | 18:53:22
Majkyii

Neposlal Boba náhodou Fennec na výzvědy do těch 3 kartelů? Proto tam nebyla když byl napaden.

15.1.2022 | 10:35:24
Filip Ondrej

Nejsou to jogany, ale meilurany

15.1.2022 | 11:24:38
Camaris

Je to tak, jsou to meiloorany. Oblíbené ovoce kapitánky Hery Syndully. Co se týče rancora, tak na internetu je teorie, že ten si už vtisknul do paměti svého cvičitele. Dany Trejo, je prý jasná volba na postavu, která má Bobu Fetta zradit. Boba pak s Rancorem bude bojovat, jak se psalo v leaku. Jinak ve scéně, kde byl záběr na helmy stormtrooperů, jsme mohli vidět postavu Peli Motto. Mechaničky ze seriálu Mandalorian, kteoru doprovázeli její droidi.

#8 tom99
15.1.2022 | 11:57:21
Camaris

Další zajímavosti.

Droid 8D8 se v episodě 3 zmiňuje o Klatooinianech. Je to rasa, která vede jeden z gangů na Mos Espa. Klatooiniani se používají jako mimozemšťani v pozadí, už od originální trilogie a jejich název pochází z filmu Den kdy se zastavila země (1951).

Ve scéně, kde Bobaa Fennec večeří, můžeme na stole vidět pečeného nuna. Poprvé se objevili ve filmu Skrytá hrozba.

Další ze jmen gangů na Mos Espa je Kintan Striders. Odkazuje na stvoření, které bylo jako holografická figurka vidět ve hře Dejariku v Episodě IV.

Pykové na konci epizody dorazí ve hvězdné lodi, která vychází ze stejného konceptu jako plovoucí, luxusní hotel Galactic Starcruiser

15.1.2022 | 12:19:56
Wasar

Na návštěvě u starosty má Fennec Shand stejný typ blasteru jako nosil Han Solo. Tato zbraň je konstrukčně vytvořena z pistole Mauser C96.

15.1.2022 | 13:44:56
tom99

#5 Camaris: Pravda, díky. Vycházel jsem z Wookiepedie a tam je Jogan a zmátlo mě to. Jinak to s tou Peli Motto v článku je, jen jsem tomu nedával separátní odstavec :-)

webmaster
15.1.2022 | 13:51:22
Sctyri

To s Fennec Shand je prostě jen hloupí scénář, kdy potřebovali ukázat ten nehodící se gank v akci, nic víc. dovahkiin: ano taky jsem si jí všiml

#10 tom99
15.1.2022 | 15:50:48
tom99

#9 Sctyri: Je to možné, ale stále mi ta postava sem nesedí. Chápu, že Favreau je stará škola a Fennec bude jen obyčejný poskok alá vedlejší postavy devadesátá léta, ale nemůžu si pomoci – ta postava je úplně zbytečná. Nějaký twist musí nastat…

webmaster
15.1.2022 | 16:25:00
Londo

Koukám, že tom99 místo poděkování a uznání vlastní hlouposti raději diskuzi promaže. OK, tak unbook a papá. Štěstí, že se toho nedožil Thomas, musel bych si mu na nejbližším fotbálku postěžovat, jaké tu chová blbce.

#12 Gerald of Fordia
15.1.2022 | 21:41:42
Gerald of Fordia

#11 Londo: Ses zbláznil ne? Tady se chyby a hloupost zásadně neuznávají a hlavně v dlouhodobém měřítku nenapravují, ledaže jsi s připomínáním dostatečně otravný. :) Teda bavíme se samozřejmě o chybách a hlouposti toma99. Pokud jde o případné chyby jiných kolegů, neváhá jim tento zajisté dokonalý redaktůrek drze vyčinit přímo pod jejich vlastními články. Chucpe.

#14 tom99
16.1.2022 | 9:24:47
ChuckSkull

Díky za zajímavý článek, tolik věcí jsem si ani v díle nevšiml. :D

16.1.2022 | 12:59:29
tom99

#12 Gerald of Fordia: Na tebe se ale nedá reagovat. Člověk ti může být vděčný, poděkovat ti, ty ale neustále nemáš dost. Tvé příspěvky se nikdy nevážou k danému filmu / seriálu, ale neustále hejtíš všechno, co jde. Pro takové lidi zkrátka není místo v diskuzi, jen to tady zamořuješ. Děláš to nyní a dělals tomu již několikrát v minulosti na X různých stránkách. Pojď diskutovat, pojď napsat nějaký svůj postřeh k seriálu, pojď se bavit o daném seriálu. Za chybu se omlouvám, byla to hloupá chyba. Nicméně nebudu se snižovat, abych ti nadával způsobem, jakým ty to děláš tady a jinde. Ono jen nadávat je hrozně jednoduché…

#15 Gerald of Fordia
webmaster
16.1.2022 | 13:26:14
Gerald of Fordia

#14 tom99: To se ovšem děsivě (v tom smyslu, že mě velmi děsí, jak moc jsi nechápavý) mýlíš, nejdražší tome. Já samozřejmě nehejtím všechno, co jde. Já pouze hejtím tvůj „styl“ psaní, který je konstantně naprosto špatný a, minimálně pro člověka, který vychodil víc než jen první stupeň základní školy, naprosto nečitelný!

Pokud ti vadí, že jsem v tomto neodbytný (tvými slovy „nemám dost“), pak si dovolím ti navrhnout, abys začal psát normálně, tj. v souladu s pravidly českého jazyka (případně si konečně sehnal toho korektora), aby ses zpravidla nejdřív trochu zamyslel, než něco napíšeš a zejména dodržoval alespoň základní pravidla žurnalistiky, když už ses z nějakého důvodu rozhodl tomu věnovat. Toto ovšem není zdaleka poprvé, co ti toto píšu. Jak jsi sám uznal, už jsem ti to psal již několikrát v minulosti na X různých stránkách a všimni si, že ze začátku vždy velmi slušně a korektně. Když ale navzdory tomu pořád sekáš ty stejné chyby dokola a odmítáš to jakkoliv měnit, co pak člověku zbývá, než ti to pořád připomínat? A že jsem se teď poslední dobou rozohnil víc než jindy? To udělal především tvůj veřejný výpad proti vlastnímu kolegovi (viz odkaz v mém předchozím příspěvku), jako bys zrovna ty byl pan dokonalý. :)

Za chyby se neomlouvej, ani za ty hloupé. Omluvy mě nezajímají. Mě zajímá to, zda budeš dělat něco s tím, aby se ty chyby (a že jich je) do budoucna neopakovaly. To je ten důvod, proč na mě nedokážeš reagovat. Protože bys musel uznat, že ty chyby děláš pořád a hlavně bys s tím musel začít něco dělat, což se ti zjevně nechce. Takže až k tomu dojde, až s tím konečně začneš něco dělat a mně nebudou čistě z tvých slohových canců vstávat na hlavě vlasy hrůzou, pak s tebou velice rád budu diskutovat o samotném jejich obsahu.

16.1.2022 | 17:08:35
Camaris

Dakší zajímavosti z rozhovoru:

V původním scénáři se při návratu do Tuskenského tábora, měl Boba jen rozhlédnout, hodit mrtvá těla do ohně a odejít pryč. Na hercovi námitky, ale scénu rozšířili. „Hej počkejte. Musíme tomu dát trochu obřadu.“ řekl Morrison. "Jo, jsou to domorodci z písků Tatooinu,“ „Tak jsem vytvořil trochu více historie o jejich kultuře a já jsem se svým způsobem odtrhl od své vlastní kultury. Pokud jde o určité vyrovnávání se se všemi ceremoniemi a podobnými věcmi a přípravu válečníka a přípravu zbraně.“ Morrison dále uvedl, že natáčeli ve spěchu, protože je tlačil termín. Všiml si ale, že v universu Star Wars existuje na Tatooine historie truchlení, která sahá až k Jawům. „Pro Tatooine existuje taková obřadní touha spálit těla, nikoli nechat je ležet v poušti pod širým nebem.“

Morrison dodal, že Tuskenští nájezdníci byli jedinou rodinou, kterou Boba Fett znal. „Nemyslím si, že Boba předtím zažil rodinnou dynamiku,“ řekl Morrison. „Mladí Tuskenové, staří Tuskenové, prostě celá ta rodina, to čemu říkáme Whanau. Rodina a země kterou samozřejmě chráníte. To jsou dvě věci v naší kultuře, mé vlastní kultuře, tady na Novém Zélandu. Země a žena, tak přežijeme. Takže jsem trochu z těchto prvků přinesl do rodiny Tuskenů.

7.2.2022 | 15:04:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama