The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Diskuze: Obecná diskuze

Daedrra007

to.. I love you… bylo potom jasonem doděláno, původně tam bylo něco jiného asi I miss you :)

26.5.2016 | 9:45:23
mikessska

Taky mi to tam nesedělo a i když jsem fanoušek Clexa, tak to bylo moc hrubě zasazené. A k tomu ještě Lexa nic neřekla, jen to, že na vždy budou spolu. Myslím, že by Jason udělal nejlíp, kdyby tam nechal to miss you… Taky jsem se smála, když Lexa mluvila o firewallu a Clark na to, že COŽE??? (jakoby nevěděla, o čem mluví) – to bylo taky trošku mimo mísu.

26.5.2016 | 12:54:42
mikessska

Jinak seriál mi bude zase moc chybět. Nějak jsem si na něj zvykla a těšila se na každý pátek, kdy už si jej budu moc stáhnout. Teď tu mám sice GoT, ale ten taky brzy dohraje a bude další čekání…no jo, co naděláme, že? :) S tou tekutinou by to mohli vymyslet tak, že by si ji dávala Clark, aby mohla mít v sobě Alie 2 na pořád, a aby se stala vůdcem tedy všech přeživších z té dané oblasti. Pochybuji totiž, že jsou jediní přeživší. (narážím na hlášku, jak Bellamy říkal, že na to, že zachránila Clark svět, se moc dobře netváří)…to mimochodem mě taky nebaví tyhle rádoby kecy o tom, že zachraňují svět!!! Je to zase pohled amíků, kteří si myslí, že svět se točí jenom kolem nich…(těžko totiž bude Bellamy vědět, zdali v Evropě, Asii, Austrálii, klidně i v Antarktidě někdo přežil, nebo nepřežil!!!) Ale, to se zbytečně rozčiluji.

#2066 tigy
26.5.2016 | 13:01:11
kanana

A teď si představte, že by ALIE nic o zničených jaderných elektrárnách neřekla. Nikdo by o nich nic nevěděl a všichni by žili půl roku (snad) šťastně. Najednou by začali umírat kvůli radiaci a během chvíle by už nežil nikdo… A to by byl konec lidstva :) :D

#2065 Daedrra007
27.5.2016 | 19:55:27
Daedrra007

#2064 kanana: :D ALIE byla naprogramovaná lidi chránit, ta ani si myslím nemůže nic zatajovat, co by mohlo lidi poškodit … teda kromě jejich mučení :D No celkově tato serie měla šílené grády, jsem zvědavá, jaká bude 4 sérka

27.5.2016 | 20:03:50
tigy

#2063 mikessska: Ja si myslím, že Bellamy to myslel tak, že ak by Clarke Alie neodpojila, tak tá by postupne prevzala vládu nad všetkými preživšími na celom svete… aj keď ťažko povedať, ako by prekonala oceán :)

28.5.2016 | 9:12:08
twity

Tv Dajto chysta v lete vysielat 2 seriu.

1.6.2016 | 9:08:06
anetx

Kde to bolo písané? :) neznášam inak slovenský dabing, staré dobré titulky. Keď je človek zvyknutý na hlasy s titulkami a potom si zvykať na tie slovenské neznášam :D ako napr.keď v hlave čítam Mt.Weather čítam to v anj a keď to v slovenčine hovorili „Maunt WeTer“ ma dvíhalo. Alebo anglické „Thelounias“ a slovenské „Telónius“ :D

#2070 Korlakon
1.6.2016 | 22:56:28
twity

http://dajto.markiza.sk/…vie-maj-2016 A tak ano original je original.Davam prednost aj ja originalom.

3.6.2016 | 8:36:19
Korlakon

#2068 anetx: slovenský dabing bol práveže super , nedokážem tento seriál inak ďalej sledovať , lebo je to poriadna kravina od druhej serie z toho robia jedno veľké fiasko . Normálne som to to musel prestať pozerať , abysom si od tých kravín vyčistil hlavu ..........

25.7.2016 | 17:43:27
februarystern

Tak kdopak z Vás nakonec jede do Kodaně na Comic Con?

18.9.2016 | 1:05:38
Serial Songs

Jak vzpomínáte na Lincolna ? Pro mě nejlepší postava :3 May we meet again https://www.youtube.com/watch?…

9.10.2016 | 14:27:58
LCEM

Už jste viděli nový trailer?? Teď na mě vykoukl na FB a je to docela drsné. Octavie vypadá že bude hodně drsná a Kabby se nám posune u level výš :-D. Ale trochu mě vyděsil ten poslední záběr na Clarke, jak měla ty puchýře…

#2074 wee_n
redaktor
14.12.2016 | 20:55:19
wee_n

#2073 LCEM:

Koukla jsem v pauze mezi pečením cukroví…teď jdu začít s překladem :D Bohužel ráno vstávám v 5 a ještě mám zítra firemní večírek, tak snad do víkendu bych to mohla mít. Každopádně je to síla! Musim říct, že Octavii to strašně sluší..a vypadá to, že i Monty a Harper :D Clarke na konci je docela silná, a tak si trošku říkám, jestli ta A.L.I.E to nakonec nemyslela dobře :D

#2076 LCEM
14.12.2016 | 21:18:56
wee_n

Mimochodem, všimli jste si někdo, jak to Murphymu v tom traileru sluší? :D

#2076 LCEM
14.12.2016 | 21:23:20
LCEM

#2074 wee_n: #2075 wee_n: A první co mě napadlo, když jsem to dokoukala, bylo jestli to Clarke trochu nepos*ala, že zatáhla za tu páku. Mrtě to Octavii sluší :-) a Murphymu ještě víc. Ale přišlo mi, jako by Harper umírala.

#2077 wee_n
redaktor
14.12.2016 | 21:46:36
wee_n

#2076 LCEM:

Já vůbec nerozumněla, co Harper říkala, ale jak Murphy křičel na Clarke…to mě docela dostalo..teda­..předpokládám, že ječel na ní :D

#2078 LCEM
14.12.2016 | 22:11:51
LCEM

#2077 wee_n: mě to tak přišlo že umírá, jak tam ležela a Monty byl u ní. A taky byl Monty nějaký naštvaný…a nevím jak tobě to přišlo, no buď to bylo tak dobře sestříhané nebo to tak bude, ale vypadalo to jako by každý křičel na Clarke :-)

redaktor
14.12.2016 | 23:06:01
LCEM

No těpic, že by Octavia byla nová Heda? :-)

redaktor
14.12.2016 | 23:31:15
ŠmoulinRouge

Ach jo, nevim, jestli se k tomuhle serialu vratit. Po trech epizodach jsem koukat prestala. Pribeh, postavy, vyvoj, pokracovani, to vsechno me zajimalo a zajima. Ale z nekterych veci a provedeni mi bylo psychicky uplne spatne. Kdyz tam byla ta kysela mlha a ten kluk umiral a ona ho pak pomalu zabila. Nebo kdyz tam trpel nahore ten kluk… Atd… Strasne temny… Cetla jsem ale, ze dal to tak nechutny na psychiku neni. Budte objektivni – je to pravda? Nebo se to dal nese uplne ve stejnym duchu?

#2081 wee_n
17.1.2017 | 12:48:05


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama