The 100
90/100 - 817×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Kara Cooper

Kara Cooper

Narodila se na Arše. Je třetí generací obyvatelů Farmářské sanice. Starala se o hydroponickou farmu. Její otec zemřel během „utrácení“ Archy, její manžel pro změnu během „utrácení“ bunkru.

Sezóny 1
2018 - 2018

Ve Flashbacku v epizodě Red Queen můžeme vidět, že se Kara starala v bunkru o jídlo. Octavia chtěla vědět, zda přežijí pět let se zásobami, které měli. Kara jí řekne, že přeplněnost bunkru jim nedovolí žít déle, než pět let.

Jediným řešením se tedy zdála být redukce populace. Kara se rozhodla vzít záležitosti do svých rukou a vede povstání proti Octavii, aby zachránila své lidi tím, že je zavře v místnosti se zásobami a nechá tak ostatní za zamčenými dveřmi umřít hlady. Octavii s Jahou se ale podaří dveře otevřít, a tak se Kara pokusí zabít sama sebe, aby se vyhla bolestivé smrti, o které si byla jistá, že pro ni Octavia chystá. Ta jí ale zastaví tím, že jí hodí do ruky nůž.

Je vhozena do jámy, kde má bojovat s ostatními, co porušili pravidla Wonkru. Octavia totiž rozhodla, že každý vězeň bude bojovat na život a na smrt jako v Konklávi. Vítěz dostane jako odměnu život. Kara je nejrychlejší, a chopí se meče. Tím se stává prvním vítězem.

O šest let později stojí vedle Octavie s tetováním na čele. Společně s Nathanem Millerem, Indrou a Gaiou se stala Octaviinou nejbližší ochrankou.

V epizodě How We Get to Peace však přichází o život díky plánu Bellamyho, Clarke a Indry. Ti se rozhodli Karu zabít pomocí červů, a to tak, aby to vypadalo jako nehoda. To se jim ale nepodaří, protože plán, o kterém Kara věděla, byl úplně jiný, a tak je Clarke zatčena za zradu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Celkom nepodstatná postava.

redaktor
22.7.2021 | 19:47:33
SnowDe

Zbytečné všechno okolo téhle postavy.

6.10.2020 | 17:12:04
Warriorn

Nedůležitá postava, akorát opička co skákala, jak Octavie řekla. Nemyslím si, že je potřeba mezi hlavnějšími postavami.

28.7.2018 | 21:36:01
memar

Zbytočná postava, zbytočné hodnotenie.

25.7.2018 | 10:26:31
wee_n

Tak přidali jsme ji sem proto, protože nám přijde jako celkem důležitá postava i vzhledem k tomu, co se jí stalo, a jak se jí to stalo. ;)

18.7.2018 | 12:24:05
RagnarokCzD

Přijde mi zvláštní přidávat sem postavu co měla pár štěků a stejně už je po smrti … mě asi chybět nebude, vlastně sem ani nevnímal, že by se do teď nějak výrazněji předvedla, ale narozdíl od jinejch alespoň nepřekáží.

17.7.2018 | 14:07:14
Kothy

drsnacka

17.7.2018 | 13:03:32

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama