The 100 Simone Lightbourne

Simone Lightbourne

Simone Lightbourne

Manželka Russella Lightbournea, která mu pomáhá vést komunitu Sancta na měsíci Alpha. Lidé zde žijí v míru, ale přesto mají potíže s místními nájezdníky, kteří si říkají Děti Gabriela.

Sezóny 1
2019 - 2019

Simone Lightbourne je manželka Russella Lightbourna, společně veleli expedici Eligius III, která měla za úkol najít nově obyvatelné světy. Když našli měsíc Alpha, zpočátku nevěděli, co je na povrchu čeká. Všichni podlehli účinku Rudého slunce, kdy se mezi sebou začali zabíjet, uvědomili si, že se musí něco změnit. Postupem času zemřela Simone i se svým manželem Russellem a jejich dcerou Josephine.

Jelikož ale i pro Eligius Corporation pracovala Becca Franco, která pro ně vyvinula temnou krev, tak měli i Lightbournovi k dispozici jisté Plameny, kam dokázali uchovat své duše. Postupem času tak využívali takzvané hostitele, tedy někoho, kdo disponoval královskou (=temnokrevnou) krví a mohli tak své vědomí přesunout do jejich. Lightbournovi tak žijí věčně.


Simone Lightbourne stojí i nyní po boku Russella Lightbournea, se kterým vede komunitu v Sanctu. Společně ale soupeří s Dětmi Gabriela, kteří se snaží hostitele zachránit. Když do Sancta dorazí Clarke Griffin a ostatní, Russell je chce vyhodit, když ale zjistí, že Clarke je taktéž temnokrevná, nechá si ji a posléze do ní přenese vědomí Josephine.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

První díl byl dost tvrdá, ve druhém změkla, takže bude nevyzpytatelná a nebudeme vědět, co od ní čekat :-)

webmaster, grafik
24.5.2019 | 9:40:56

Stav titulků

Epizoda S06E13: The Blood of Sanctum

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Tvůrci The 100 na Twitteru právě oznámili, že sedmá série bude poslední a měla by mít 16 dílů. Rozloučí se s námi tedy stým dílem v pořadí. O možném konci se hovořilo už dříve, když byl seriál prodloužen pro další sérii ještě před premiérou.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nadcházející epizoda

6×13 – The Blood of Sanctum

Sanctum se stává bitevním polem mezi zbožnými a nevěřícími. Tajemství anomálie se prohlubuje.

Premiéra: 6.8.2019

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců