The 100 Simone Lightbourne

Simone Lightbourne

Simone Lightbourne

Manželka Russella Lightbournea, která mu pomáhá vést komunitu Sancta na měsíci Alpha. Lidé zde žijí v míru, ale přesto mají potíže s místními nájezdníky, kteří si říkají Děti Gabriela.

Sezóny 1
2019 - 2019

Simone Lightbourne je manželka Russella Lightbourna, společně veleli expedici Eligius III, která měla za úkol najít nově obyvatelné světy. Když našli měsíc Alpha, zpočátku nevěděli, co je na povrchu čeká. Všichni podlehli účinku Rudého slunce, kdy se mezi sebou začali zabíjet, uvědomili si, že se musí něco změnit. Postupem času zemřela Simone i se svým manželem Russellem a jejich dcerou Josephine.

Jelikož ale i pro Eligius Corporation pracovala Becca Franco, která pro ně vyvinula temnou krev, tak měli i Lightbournovi k dispozici jisté Plameny, kam dokázali uchovat své duše. Postupem času tak využívali takzvané hostitele, tedy někoho, kdo disponoval královskou (=temnokrevnou) krví a mohli tak své vědomí přesunout do jejich. Lightbournovi tak žijí věčně.


Simone Lightbourne stojí i nyní po boku Russella Lightbournea, se kterým vede komunitu v Sanctu. Společně ale soupeří s Dětmi Gabriela, kteří se snaží hostitele zachránit. Když do Sancta dorazí Clarke Griffin a ostatní, Russell je chce vyhodit, když ale zjistí, že Clarke je taktéž temnokrevná, nechá si ji a posléze do ní přenese vědomí Josephine.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SnowDe

Zahrála to dobře, ale byla to svině :D

6.10.2020 | 17:13:20
Jupitero

Otravná, nevýrazná, príliš opatrná, robí zo zlej situácie horšiu, Russelovi skôr spôsobuje problémy než aby mu ich pomohla vyriešiť, Jediné plus je že sa drží svojej osobnosti

4.7.2020 | 17:45:59
SanctumClarke

!POZOR SPOILER!

Celkem nudná, a pro mě absolutně nezajímavá postava. Obešla bych se i bez ní, přece kvůli ní zemřela Abby. A to jsem mámu Clarke zrovna začínala mít ráda!

20.2.2020 | 23:43:21
tom99

První díl byl dost tvrdá, ve druhém změkla, takže bude nevyzpytatelná a nebudeme vědět, co od ní čekat :-)

webmaster, grafik
24.5.2019 | 9:40:56

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců