The 100 Simone Lightbourne

Simone Lightbourne

Simone Lightbourne

Manželka Russella Lightbournea, která mu pomáhá vést komunitu Sancta na měsíci Alpha. Lidé zde žijí v míru, ale přesto mají potíže s místními nájezdníky, kteří si říkají Děti Gabriela.

Sezóny 1
2019 - 2019

Simone Lightbourne je manželka Russella Lightbourna, společně veleli expedici Eligius III, která měla za úkol najít nově obyvatelné světy. Když našli měsíc Alpha, zpočátku nevěděli, co je na povrchu čeká. Všichni podlehli účinku Rudého slunce, kdy se mezi sebou začali zabíjet, uvědomili si, že se musí něco změnit. Postupem času zemřela Simone i se svým manželem Russellem a jejich dcerou Josephine.

Jelikož ale i pro Eligius Corporation pracovala Becca Franco, která pro ně vyvinula temnou krev, tak měli i Lightbournovi k dispozici jisté Plameny, kam dokázali uchovat své duše. Postupem času tak využívali takzvané hostitele, tedy někoho, kdo disponoval královskou (=temnokrevnou) krví a mohli tak své vědomí přesunout do jejich. Lightbournovi tak žijí věčně.


Simone Lightbourne stojí i nyní po boku Russella Lightbournea, se kterým vede komunitu v Sanctu. Společně ale soupeří s Dětmi Gabriela, kteří se snaží hostitele zachránit. Když do Sancta dorazí Clarke Griffin a ostatní, Russell je chce vyhodit, když ale zjistí, že Clarke je taktéž temnokrevná, nechá si ji a posléze do ní přenese vědomí Josephine.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SanctumClarke

!POZOR SPOILER!

Celkem nudná, a pro mě absolutně nezajímavá postava. Obešla bych se i bez ní, přece kvůli ní zemřela Abby. A to jsem mámu Clarke zrovna začínala mít ráda!

20.2.2020 | 23:43:21
tom99

První díl byl dost tvrdá, ve druhém změkla, takže bude nevyzpytatelná a nebudeme vědět, co od ní čekat :-)

webmaster, grafik
24.5.2019 | 9:40:56

Stav titulků

Epizoda S07E02: The Garden

cz70%
Odhadované dokončení zítra 23:00


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×03 – False Gods

Zatímco Raven čelí neočekávané hrozbě, Clarke musí udržet mír mezi nepřátelskými frakcemi na Sanctu.

Premiéra: 4.6.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Tvůrci The 100 na Twitteru právě oznámili, že sedmá série bude poslední a měla by mít 16 dílů. Rozloučí se s námi tedy stým dílem v pořadí. O možném konci se hovořilo už dříve, když byl seriál prodloužen pro další sérii ještě před premiérou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců