The Vampire Diaries (Upíří deníky) S01E20: Blood Brothers

S01E20: Blood Brothers

S01E20: Blood Brothers

Stefan se pomalu vzpamatovává z detoxikace z lidské krve poté, co ho Elena s Damonem zavřela do sklepení a Stefan zatím vzpomíná na poslední okamžiky jeho života před přeměnou. Po té, co byly Damon a Stefan při pokusu zachránit Katherine zastřeleni, se probouzejí u nedalekého jezera. Stefan ani Damon, však nemají v úmyslu bez Katherine přeměnu dokončit. Anna se oficiálně přihlásila do školy, aby mohla trávit víc času s Jeremym. Alaric volá Damonovi, že něco vypátral na Johna a tak se rozhodnou společně stopu prozkoumat. John konfrontuje Elenu jejím upířím přítelem, ale Elena mu nevěnuje velkou pozornost. Stefan se odmítá napít, což Eleně i Damonovi dělá starosti. John se snaží od Pearl získat zařízení, ale ta mu řekne, že ho dala Damonovi.

29.4.2010
3 390 000
43 minut

Základní info:

Režie: Liz Friedlander
Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Nina Dobrev (Katerina Petrova), James Remar (Giuseppe Salvatore), Mia Kirshner (Isobel Flemming), Malese Jow (Annabelle Zhu), Kelly Hu (Pearl Zhu), David Anders (Johnathan Gilbert), Bianca Lawson (Emily Bennett), Sterling Sulieman (Harper), Evan Gamble (Henry), Joe Knezevich (Jonathan Gilbert), … 

Trailer ke dvacáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás