Vikings (Vikingové) S05E17: The Most Terrible Thing

S05E17: The Most Terrible Thing

S05E17: The Most Terrible Thing

Kvůli nečekanému zvratu mezi osadníky Floki nemůže napravit aktuální situaci. Král Alfréd čelí své matce. Bjorn se musí dohodnout s králem Haraldem. Wessex je opět ohrožen vikinskou armádou.

cz sk
9.1.2019
1 540 000
46 minut

Základní info:

Režie: Helen Shaver
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Gustaf Skarsgård (Floki), Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Adam Copeland (Kjetill Plochonosý), Kris Holden-Ried (Eyvind), Ferdia Walsh-Peelo (starší Alfréd), Georgia Hirst (Torvi), Jennie Jacques (Judith), Roisin Murphy (Elsewith), Ragga Ragnars (Gunnhild), Dean Ridge (Magnus), Simon Boyle (kněz), Ann Skelly (Ethelfled), Jack McEvoy (Helgi), Elijah Rowen (Asbjorn), … 

Trailer k sedmnácté epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Epizóda The Most Terrible Thing ukázala absolutnú zbytočnosť a stupiditu Islandskej dejovej línie. Pre mňa osobne Islandská dejová línia pôsobila od začiatku absolútne nezaujímavo, nepútavo a dosť nudne až na toľko, že sa to postupom času pretavilo do úplnej absurdity. Prevažne kvalitný dej seriálu bol bohužiaľ neustále podkopávani tou nozaj nezáživne nudnou a nezmyselnou dejovou líniou na Islande. Dejová línia na Islande ide každým ďalším dielom viac a viac nudnejším smerom až to nakoniec skončilo s prepáčením v sračkách. Jednoznačne a bezpochyby najhorší diel tohoto seriálu. Tento diel za mňa osobne dopadol ozaj katastrofálne a hodnotím ho veľmi negatívne ⇒ ★★.

3.4.2019 | 18:08:10
cajky

Ty linie s Flokim, to je něco tak odporně zbytečného :(

26.2.2019 | 23:58:04
nevimjmeno2

Trošku to na Islandu umírá.

18.2.2019 | 23:29:43
Yann

Já vám nevím, ale mě se dějová linka na Islandu líbí. Je to tak surový až je to uvěřitelný. Naprostá mizérie ze které být Flokim, si už dávno vyřežu novou lodičku a odpluju daleko někam pryč. Hvitserk je pro mě už od úplného začátku naprosto k ničemu postava nehledě na to, že je mi strašně nesympatický a Ivar, který měl kdysi nějaký potenciál je teď naprostej psychopat. Za to dějová linka v Anglii je teď docela tahoun seriálu. Líbí se mi, co se stalo z matky Alfreda (ted si nemohu vzpomenout na jméno), ale je z ní docela dobrej záporák. Je trochu škodu, že všechny epizody uprostřed série tak nějak stojí na místě a jenom čekají na vyústění na konci, ale i tak si užívám tu atmosféru a čekám, zda se ještě objeví má neoblíbenější postava Lagertha.

14.1.2019 | 7:33:36
TheHonca

Lidi jsou rozmazlený – chtějí jen rvačky a šuk… Tak špatný to nebylo.

13.1.2019 | 22:55:31
svätý.šebastián

no samozrejme,zomrel len tak z nicoho nic,klasika..aspon island sa prerieduje,nech to tam mozu uzavriet

13.1.2019 | 20:12:56
eredmad

Bohužel tento díl nemohu hodnotit kladně a je to má první špatná recenze.. Děj se zasekl na místě a bylo to celé zbytečné… Jediné co se dá hodnotit pozitivně je, že se tvůrci trefili s názvem dílu – ten absolutně sedí k celé této epizodě. BOHUŽEL

13.1.2019 | 16:15:54
Ulrička

Dřív to byl super seriál. Tohle už je jenom hrůza. Už chápu proč je tak málo lidí na Islandu. A Harald by si měl konečně vybrat nějakou normální ženskou. Nějakou co ho nebude chtít zabít, nedá se zabít nebo na něj nebude úplně kašlat.

13.1.2019 | 13:07:30
Lubjir

Pustit si tento díl v půlnoci, místo delšího a kvalitnějšího spánku, byl hodně velký fail!!! :-( Kdybych celý díl přeskočil a pustil si další, o nic bych nepřišel a ještě k tomu bych byl zítra lépe vyspalý a méně nasraný! Toto už nemá s pojmem Vikingové nic společného. Měli by tomu dát název Ordinace v růžovém… (třeba Islandu). Kdyby si někdo pustil nějaký díl 1. serie a hned na to nějaký díl této série, např. tento, řekl by, nejen že je to úplně jiný seriál, ale i úplně jiný typ žánru… Proč nám to dělají? Nepřestal jsem sledovat jen kvůli těm x letům, co tomu již věnuji a nechce se mi ten čas jentak spláchnout do wc..... Ragnar se může jen smát a mnout si ruce, že není tohoto součástí… hanba by mu byla! Tak, a mínus dalších 5 min. spánku (tento text)

13.1.2019 | 0:36:27
Kothy

Zvlastni dil…

12.1.2019 | 17:22:32

Stav překladu

Epizoda S06E10: The Best Laid Plans

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Umpalumpa3, @Historic
Korekce: @KevSpa

Sedí na verze: SVA, AVS, AMRAP, ION10, BAMBOOZLE, AMZN, iNTERNAL-GHOSTS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Vikings

Netflix připravuje pokračování

Seriál Vikings sice skončí šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás