Vikings (Vikingové) Thorgrim

Thorgrim

Thorgrim

Syn Kjetilla Plochonosého, který se na Islandu dostane do konfliktu s Bulem.

Sezóny 1
2017 - 2018

Jednoho dne se do Kattegatu vrátí Floki, který místní královnu požádá o poskytnutí několika mužů a žen k osídlení objevené země. Lagertha mu nevyhoví, a proto zkusí své štěstí sám a požádá místní o pomoc. Thorgrimova rodina je jednou z mála, která se s ním vydá na Island.

Osadníci jsou po příjezdu zklamáni tím, co vidí. Floki jim nasliboval zaslíbenou zemi, ale místo toho nalezli další chladnou oblast, kde nemohou nic pěstovat. Thorgrim a jeho rodina ale věří, že tu dokáží vybudovat civilizaci, která by jednoho dne mohla prosperovat.


Místo základních budov se Floki rozhodne postavit sochy kvůli uctění bohů. To vyvolá konflikt dvou rodin, který v podstatě odstartuje Thorgrim, který nazve Bula prašivým psem.

Thorgrim je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás