Vikings (Vikingové) Thorgrim

Thorgrim

Thorgrim

Syn Kjetilla Plochonosého, který se na Islandu dostane do konfliktu s Bulem.

Sezóny 1
2017 - 2018

Jednoho dne se do Kattegatu vrátí Floki, který místní královnu požádá o poskytnutí několika mužů a žen k osídlení objevené země. Lagertha mu nevyhoví, a proto zkusí své štěstí sám a požádá místní o pomoc. Thorgrimova rodina je jednou z mála, která se s ním vydá na Island.

Osadníci jsou po příjezdu zklamáni tím, co vidí. Floki jim nasliboval zaslíbenou zemi, ale místo toho nalezli další chladnou oblast, kde nemohou nic pěstovat. Thorgrim a jeho rodina ale věří, že tu dokáží vybudovat civilizaci, která by jednoho dne mohla prosperovat.


Místo základních budov se Floki rozhodne postavit sochy kvůli uctění bohů. To vyvolá konflikt dvou rodin, který v podstatě odstartuje Thorgrim, který nazve Bula prašivým psem.

Thorgrim je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás