The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S10E02: We Are the End of the World

S10E02: We Are the End of the World

Zatímco dojde k odhalení původu Alfy a Bety, tak Šeptači vytvářejí svá stáda mrtvých. V minulosti se Alfa pokouší připravit svou dceru Lydii na chození s mrtvými.

sk
13.10.2019
3 470 000
44 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Nicole Mirante-Matthews
Hrají: Melissa McBride (Carol Peletier), Ryan Hurst (Beta), Samantha Morton (Alfa), Thora Birch (Mary), Juliet Brett (Frances), Havana Blum (mladá Lydia), Kristin Erickson (Šeptačka), Erica Frene (zraněná žena), Seth Dousman (Šeptač), …


 

Obsah:

Jedna z Šeptačů napadne Alfu za to, že musela opustit svoje dítě, ale její sestra ji zabije a zachrání Alfu, čím si vyslouží její důvěru a získa pozici Gamy. Beta zjistí, že Alfa pořád truchlí za svou dcerou a dokonce jí postavila svatyni. Přizná se mu, že Lydii nezabila, jak všem tvrdila, ale pak svatyni zničí. Beta jí řekne o pádu satelitu a Alfa se tam jde podívat, když zdálky uvidí Carol. Kromě toho Alfa vzpomíná, jak se v minulosti poprvé potkala s Betou.

Foto: AMCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dragonis

Dobrý psycho

5.3.2021 | 15:40:24
Jiri007

Pro mě celkem slaby dil ikdyž musim řict že minulost Alfy a Bety byla fakt dobra a taky že i Alfa něčeho lituje ale jak se zda Beta je pevny jak skala a jsem zvědav co planuji udělat ted.

redaktor
7.12.2020 | 18:53:21
captain

Z historie „Šeptačů“, no fuj tajbl!

20.11.2020 | 10:37:01
tom99

Neříkám, že ten flashback nebyl k ničemu, ale zkrátka na celý díl byl zbytečný. Chtěli jen natáhnout děj z předchozího dílu, aby se potkal nyní se Šeptáčema. No, budiž. Příště se jde dál…

webmaster, grafik
17.11.2019 | 15:59:09
sonulle

Skvělá epizoda plusy: hudba, Samntha Morton, Minulost Bety nenápadně dávkovaná, uvedení Gamy. Mínusy: Trochu moc Alphy a jejího hlasu, Samantha byla skvělá, ale ke konci, už toho bylo moc. O malinko horší než předchozí epizoda.89%

22.10.2019 | 22:19:41
hoolio88

Bomba díl, tentokrát věnovaný výhradně Šeptačům aneb Jak Alpha potkala Betu. OK, děj seriálu nijak významně neposouvá, ale poznat pozadí příběhu Alphy, její dcery Lydie a Bety bylo zajímavé. Flashbacky se krásně prolínají se současností a celé mi to dává smysl. Líbila se mi i nová postava Gammy, kterou hraje herečka Thora Birch… Snad se dočkáme dalších dílů, které si Šeptači ukradnou pro sebe. Za mě jedna z nejlepších epizod seriálu vůbec, Daryl, Michonne, Carol a spol. mi tam nijak zvlášť nescházeli.

20.10.2019 | 12:32:24
misticjoe

A mně se to líbilo. Sice ne tolik, jako díl první, protože Beta není můj favorit a jeho minulost mi byla lehce ukradená, ale potěšilo mě vidět, jak se nám ta šeptačská tlupička začíná zevnitř hezky rozpadat.

překladatel
16.10.2019 | 19:55:36
Ing.Tatiana

uplne od p**i dej… zbytocny diel… pozeram ze kazdy je tu hotovy z bety .. ved je na smiech :D a myslienkove pochody tragedia… strasne daco dufam ze uz nebudu diely len o nich a betu daju dole cim skor pokial sa nepolepsi v prezentacii …a gama a tiez onicom postava zly vyber herecky… afla very good aspon nieco :)

16.10.2019 | 12:30:41
simonideos

Skvělý díl s nádechem post-apo atmosféry prvních sérií. Ačkoliv tento díl neposunul hlavní dějovou linii, je důležitý tím že objasnil motivy a chování komunity Šeptáčů, což čato u záporáků chybí a člověk pak nechápe všechny souvislosti a činy. Škoda, že takový díl nebyl nikdy ani zčásti věnován Negnovi nebo Guvernérovi.

15.10.2019 | 22:58:30
vondry87

Mně se to líbilo. Vlastně mě to bavilo mnohem víc, než sledování té hlavní skupiny a jejich malicherných problémů, zamotaných vztahů a sentimentálních keců. Nebo altruistických pošuků v FTW.

15.10.2019 | 8:29:57

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama