The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S10E01: Lines We Cross

S10E01: Lines We Cross

Skupina se připravuje v Přímořsku na možný návrat Šeptačů. Napětí je čím dál větší, zatímco se hrdinové i nadále soustředí na obnovení civilizace.

sk
6.10.2019
4 000 000
52 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Angela Kang
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Melissa McBride (Carol Peletier), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel), Samantha Morton (Alfa), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Callan McAuliffe (Alden), Avi Nash (Siddiq), Eleanor Matsuura (Jumiko), Cooper Andrews (Jerry), Nadia Hilker (Magna), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), … 

Obsah:

Obyvatelé komunit jsou v Přímořsku, kde trénují na boj s Šeptači. Všichni se vyděsí, když objeví masku Šeptačů, a pro jistotu zvýší ostrahu. Carol se vrací z výpravy na moře, kam utekla před svým žalem za Henrym. Najednou se do blízkého lesa zřítí vysloužilý satelit a skupina musí vniknout na území Špetačů, aby uhasili požár.

V Alexandrii se Rosita stará o svou nově narozenou dceru Coco, Lydia se snaží zapadnout, a Negan si užívá částečné svobody. Daryl s Carol později riskují a jdou se podívat na místo, kde mu Alfa ukázala hordu, všichni chodci jsou však pryč. Z dálky je pozoruje Alfa.

Foto: AMCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se uchylili do Přimoři a tam trenuji připadnou obranu a to že tam spadl satelit tak to bylo fakt něco a reagovali celkem pohotově aniž by se bali odplaty jinak musim řict že nemělo chybu jak Carol a Alfa na konci dilu tak zajimavě na sebe divali jinak Eugene nema chybu jak ditě od Rosity s nim děla jako by byl vědecky projekt.

redaktor
7.12.2020 | 17:25:35
captain

Začátek fajn, ale pak stačila jedna kůže, pád jednoho starého sovětského satelitu, který se, bůhví proč, nerozpadl v atmosféře, asi to soudruzi dělali dost odolné, a hned začal strach a panika. Něco mi to připomíná… Závěr pohled Alfa – Alfa.

20.11.2020 | 10:01:08
Milano33

Pompézny úvod do novej série! Epizóda začala hneď z ostra, keď sme mohli sledovať strategický štylizovaný nácvik simulovanej bitky na pláži. Tomu sa hovorí skvelo po choreografickej zvládnutá bitka. Akčné sekvencie v nej boli precízne a podmanivé. Potom sme si mohli nádherne vychutnávať krásu Matky prírody, musím neskutočne oceniť prekrásne nasnímanie rôznych krajiniek a panorám. Z požiaru v lese sa vykľula úžasná podívaná. Bola naozaj radosť sledovať, ako si naše postavy počínajú s ohňom v tej postapokalyptickej dobe a popri tom sa k tomu všetkému priplietli aj zombies, ktorí celú situáciu ešte skomplikovali. Daryl a Carol boli parádny, aj Negan a Lyndia boli fajn.

1.5.2020 | 23:16:56
tom99

Klasický úvodní díl, kdy se toho moc nestalo. Ale ty poslední scény si mohli tvůrci odpustit… Carol zabije chodce, podřízne mu hrdlo a krví uhasí oheň? Sakra, to byla hrůza. A pak Daryl, jak hodí sekyrou a skácí strom? To ne…

webmaster, grafik
17.11.2019 | 10:36:02
joshua

Smekám, to bylo suprové, bavil jsem se, zpracování,ka­mera,hudba… Tak jsem se rozmlsal, po FTWD dobrá vzpruha hned na začátek…

20.10.2019 | 22:48:52
Lady Adeline

Po zmrvenem Got ,mi alespon neco vykouzlilo usmev na tvari ;-) Ale ta srnka...... Shame!!!!

13.10.2019 | 23:54:51
Sardelli

Po srovnání s poslední serií FTWD by z toho první díl vyšel vítěžně, i kdyby se tam celou epizodu honil Dog za svým ocasem. Ale ty logické lapsy to fakt sráží. Satelit, co neshoří v atmosféře ? A i kdyby, tak z něj zbyde jen hromada šrotu. Trajektorie pádu taky nic. Ale je to holt dělané pro Američany, tam se velké znalosti fyzicky ani logiky nepředpokládají.

13.10.2019 | 23:40:37
Rick21

Naprosto parádní, líbí se mi jak se tento příběh vyvijí Angela Kang odvádí skvělou práci.

13.10.2019 | 7:04:02
martula007

Za mě super

12.10.2019 | 0:26:29
cipinka5

Supeeer. Len tak dalej… Posledna scena bola perfektna

8.10.2019 | 22:02:11

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama