The Walking Dead (Živí mrtví) S09E16: The Storm

S09E16: The Storm

S09E16: The Storm

Po zdrcující ztrátě musí komunity čelit zběsilé sněhové bouři. Zatímco jedna skupina jedná s nepřítelem ve svých řadách, tak druhá je nucena učinit rozhodnutí týkající se života a smrti.

cz sk
31.3.2019
5 020 000
47 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Angela Kang, Matt Negrete
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Danai Gurira (Michonne), Melissa McBride (Carol Peletier), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel), Samantha Morton (Alfa), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Callan McAuliffe (Alden), Avi Nash (Siddiq), Eleanor Matsuura (Jumiko), Ryan Hurst (Beta), Cooper Andrews (Jerry), Nadia Hilker (Magna), Kerry Cahill (Dianne), Cailey Fleming (Judith Grimes), … 

Trailer k šestnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Tak takhle jsem si zimu nepředstavoval. To mě unudilo…

webmaster, grafik
17.11.2019 | 10:36:50
ori

Konečne sme v seriáli videli zimu, avšak pre mňa najslabšie finále seriálu a najslabšia časť série spolu so 14. o deťoch. Avšak dobre chápem prečo bola časť pomalšia, keďže táto epizóda bola prevažne o následkoch hranice a smútení.

10.10.2019 | 18:08:59
lea.m

Na to, že jsme zimu ještě v TWD neviděli tak atmosféra super, ale bylo to takové…není to to co bych očekávala od finálního dílu série. Spíš měli předposlední epizodu dát jako poslední a udělali by líp. V téhle epizodě pro mě zářil nejvíc Negan prostě, vždy se těším až se tam ukáže a on sám mi začíná pomalu ale jistě připomínat v něčem Ricka :D . Každopádně se těším na desátou sérii, protože to teprv bude jízda :D Pokud se teda tvůrci budou dostatečně držet komiksu, nechám se překvapit.

21.5.2019 | 11:05:26
Tralery

Skvělé a příjemné zakončení skvělé sezóny. Zimu v TWD jsem si užil. Na to se snad o Vánocích kouknu ještě jednou :)

16.4.2019 | 23:22:51
dexter27

9 serie TWD to zase nakopla. Tento díl jednoznačně nejslabší z celé 9 serie. A také logika – jak tu bylo napsáno – do očí bijící – ta bouře … WTF ? Já myslel že koukám na Den poté od Emmericha. Další věc v Alexandrii jak se vodili za lano ?! Vždyť přeci je uzavřená navíc ne tak velká. Judith se někdy chová jak když je jí já nevím 40 a někdy na 7 let. A jaktože je tak skolila zima, mě to připadlo jak kdyby zimu měli snad poprvé. Proto nechápu proč zaniklo Království, když mělo jednu z nějvětší produdukcí potravin a tolik let bez problémů. A další věc šeptači jak oni zvládli zimu a hlavně tuhle „bouři“ ?

16.4.2019 | 3:22:28
BigBoss

Jak jsem u poslednich dilu psal, ze logika place, tak tady se uplne vytratila. Jak se najdenou vsichni tak rycle ocitli na sibiri? Vanice opravdu jak ze severniho polu, aby nasledny den byl 1cm snehu, to jako vazne??? To se na ten snih meli radsi vysrat, kdyz to s nim neumi. Teda uz dlouho jsem nezazil tak nudnej dil, abych muset porad sledovat cas, kdy uz to konecne skonci. Hodne vazne zvazuju, ze dalsi serii uz sledovat nebudu, a pocitam ze to bude mit stejne spousta lidi, ze zase prijdou o pekny % sledujicich. Bez Ricka to proste neni ono!

11.4.2019 | 3:32:48
Blejzr

Hodně bídné finále, očividně nemaj koule na to, aby ve vysílačce na konci zazněl fenomenální RICK GRIMES! Tak jsem to čekal, SAKRA!

6.4.2019 | 14:10:42
hoolio88

Za mě celkem zbytečný díl. Nicméně byl aspoň zajímavý tou zimou a konečně dostal více prostoru Negan, který měl skvělé scény… Nepochopil jsem „sadomaso“ Alphu.

6.4.2019 | 10:30:01
igwar

Prečo taká kritika a te negativzmus?. Podľa mňa to bola celkom fajn epizóda najmä kvôli zime a zimným zombie, ktoré v seriály ešte neboli. Akurát ta scéna z Alfou na konci ma trocu prekvapila. To akože Alfa ľutuje čo urobila a obáva sa dôsledkov ?

6.4.2019 | 10:05:08
Andie24

Vždycky hodnotím 100 % je to prostě srdcovka, ale tento díl mě trochu zklamal. Pořád jsem čekala na nějakou akci a ač jsem ráda, že už teda nikdo neumřel, tak to bylo trochu nudné. 15 díl opravdu šok, a takové by finále mělo být, už jsme si na to prostě zvykli.

5.4.2019 | 19:52:30

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás