The Walking Dead (Živí mrtví) S09E16: The Storm

S09E16: The Storm

S09E16: The Storm

Po zdrcující ztrátě musí komunity čelit zběsilé sněhové bouři. Zatímco jedna skupina jedná s nepřítelem ve svých řadách, tak druhá je nucena učinit rozhodnutí týkající se života a smrti.

cz sk
31.3.2019
5 020 000
47 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Angela Kang, Matt Negrete
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Melissa McBride (Carol Peletier), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel), Samantha Morton (Alfa), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Callan McAuliffe (Alden), Avi Nash (Siddiq), Eleanor Matsuura (Jumiko), Ryan Hurst (Beta), Cooper Andrews (Jerry), Nadia Hilker (Magna), Kerry Cahill (Dianne), Cailey Fleming (Judith Grimes), … 

Trailer k šestnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Trochu slabší díl, musim řict že nemělo chybu jak všichni šli i přes vanici na nove misto a nemělo chybu jak se Judith oddělila a Negan ji šel zachranit a přitom se zranil a Lydia se chova fakt hloupě že se chce nechat přeměnit a jsem zvědav kdo se to na konci ozval.

7.12.2020 | 16:23:11
Dialnica

Skvelá epizoda už sa tešim na 10 sezónu

11.5.2020 | 19:50:27
Milano33

Konečne sme sa v seriály The Walking Dead dočkali zimi. Celá epizóda sa niesla v pochmúrnej atmosfére a všade bol citeľný smútok z predchádzajúcich udalostí. Z Negana mám radosť, že zachránil Judith. Daryl, Carol a Lyndia boli tiež skvelý, ich nasledovný vývoj ma asi najviac zo všetkých zaujíma.

1.5.2020 | 20:55:06
tom99

Tak takhle jsem si zimu nepředstavoval. To mě unudilo…

webmaster, grafik
17.11.2019 | 10:36:50
ori

Konečne sme v seriáli videli zimu, avšak pre mňa najslabšie finále seriálu a najslabšia časť série spolu so 14. o deťoch. Avšak dobre chápem prečo bola časť pomalšia, keďže táto epizóda bola prevažne o následkoch hranice a smútení.

redaktor
10.10.2019 | 18:08:59
lea.m

Na to, že jsme zimu ještě v TWD neviděli tak atmosféra super, ale bylo to takové…není to to co bych očekávala od finálního dílu série. Spíš měli předposlední epizodu dát jako poslední a udělali by líp. V téhle epizodě pro mě zářil nejvíc Negan prostě, vždy se těším až se tam ukáže a on sám mi začíná pomalu ale jistě připomínat v něčem Ricka :D . Každopádně se těším na desátou sérii, protože to teprv bude jízda :D Pokud se teda tvůrci budou dostatečně držet komiksu, nechám se překvapit.

21.5.2019 | 11:05:26
Tralery

Skvělé a příjemné zakončení skvělé sezóny. Zimu v TWD jsem si užil. Na to se snad o Vánocích kouknu ještě jednou :)

16.4.2019 | 23:22:51
dexter27

9 serie TWD to zase nakopla. Tento díl jednoznačně nejslabší z celé 9 serie. A také logika – jak tu bylo napsáno – do očí bijící – ta bouře … WTF ? Já myslel že koukám na Den poté od Emmericha. Další věc v Alexandrii jak se vodili za lano ?! Vždyť přeci je uzavřená navíc ne tak velká. Judith se někdy chová jak když je jí já nevím 40 a někdy na 7 let. A jaktože je tak skolila zima, mě to připadlo jak kdyby zimu měli snad poprvé. Proto nechápu proč zaniklo Království, když mělo jednu z nějvětší produdukcí potravin a tolik let bez problémů. A další věc šeptači jak oni zvládli zimu a hlavně tuhle „bouři“ ?

16.4.2019 | 3:22:28
BigBoss

Jak jsem u poslednich dilu psal, ze logika place, tak tady se uplne vytratila. Jak se najdenou vsichni tak rycle ocitli na sibiri? Vanice opravdu jak ze severniho polu, aby nasledny den byl 1cm snehu, to jako vazne??? To se na ten snih meli radsi vysrat, kdyz to s nim neumi. Teda uz dlouho jsem nezazil tak nudnej dil, abych muset porad sledovat cas, kdy uz to konecne skonci. Hodne vazne zvazuju, ze dalsi serii uz sledovat nebudu, a pocitam ze to bude mit stejne spousta lidi, ze zase prijdou o pekny % sledujicich. Bez Ricka to proste neni ono!

11.4.2019 | 3:32:48
Blejzr

Hodně bídné finále, očividně nemaj koule na to, aby ve vysílačce na konci zazněl fenomenální RICK GRIMES! Tak jsem to čekal, SAKRA!

6.4.2019 | 14:10:42

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás