The Walking Dead (Živí mrtví) Pět postav, ze kterých měl seriál vytěžit více

Pět postav, ze kterých měl seriál vytěžit více

Pět postav, ze kterých měl seriál vytěžit více

Často se stává, že si v seriálu oblíbíte nějakou postavu, která ihned zmizí, v případě seriálu The Walking Dead zemře. Připravili jsme pro vás seznam pěti postav, ze kterých měl seriál vytěžit více.


18 0
28.7.2017

Na začátek článku jedno upozornění. Nejedná se o výčet postav, které se měly v seriálu zdržet déle (jako například oblíbení Shane či Guvernér), ale o výčet postav, které se měly předvést více za dobu, kterou strávily v seriálu.

1. Theodore Douglas

V seriálu se celkem tři série vyskytoval Theodore Douglas, kterému všichni přezdívali T-Dog. I když v seriálu strávil tak dlouhou dobu, tak jsme ho vlastně vůbec nepoznali. Na to, že byl T-Dog jednou z hlavních postav, nebyl jeho příběh patřičně rozvinut.


2. Paula

Zajímavou postavu představovala Paula, kterou jsme mohli vidět pouze v jednom jediném díle šesté série. Tato členka Spasitelů představovala tvrdou ženu, která se v seriálu rozhodně mohla zdržet déle, protože silné ženské charaktery nejsou nikdy naškodu. Mrzí nás, že tak brzy zemřela, jednalo by se určitě o zajímavou postavu.

3. Gareth

Gareth stál v čele skupiny kanibalů, která představovala skutečně zajímavé oživení seriálu. Gareth byl před pátou sérií prohlašován za hlavního padoucha a zároveň byl povýšen na jednu z hlavních postav. Nakonec jsme se ho dočkali pouze v pár dílech, ve kterých toho moc nepředvedl.

4. Jessie Anderson

Krásná Jessie byla jednou z pozitiv nové komunity jménem Alexandrie. Zajímavý byl i její románek s Rickem, kterého jsme se nakonec moc nedočkali, protože Jessie zemřela. Rýsovala se tu tak naděje, že se dočká šťastnějšího života, když po boku Petea tolik trpěla. Jessie se podobně jako další objevila v poměrně velkém množství epizod, bohužel toho však nestihla moc udělat.

5. Olivia

Olivia byla další novou postavou, kterou jsme poznali v Alexandrii. Původně jsme ji moc neviděli, ale později dostala více prostoru. Její čas však přišel pozdě, protože právě, když se její příběh začal rozjíždět, zemřela.

Zdroj článku: Comic Book; Foto: AMC

Diskuze /14

hyena

gareth to bol TOP zaporak neskutocny potencial na nom bolo pekne vidiet ze to je psychoš skoda ho negan je oproti nemu žumpa

#2 mr křeček
28.7.2017 | 17:26:44
mr křeček

#1 hyena: Já si na něj už skoro ani nevzpomínám.

#3 hyena
28.7.2017 | 17:45:24
hyena

#2 mr křeček: na tom nieje nic cudne… ked si dal neganovi 100% :)

28.7.2017 | 17:59:36
Marcus Flavius

Olivia mi nesedla, kradla jídlo -) T-Dog byl borec toho byla škoda.

#5 dameo
28.7.2017 | 20:50:51
dameo

#4 Marcus Flavius: A na to, že kradla jídlo, jsi přišel jak?

#6 elsadistico #13 Marcus Flavius
28.7.2017 | 21:52:06
elsadistico

#5 dameo: no, ja by som si tipol : ak si dva roky po apokalypse dokáže udržať takúto bacuľatú postavu, tak určite „papá“ viac ako ostatní.

#7 Salarus #8 dameo
29.7.2017 | 11:18:03
29.7.2017 | 16:11:22
dameo

#6 elsadistico: To je možné, že „papá“ víc než ostatní. Ale ne Olivia, nýbrž herečka, která Olivii hrála. Když byla Rickova skupina na cestách a neměla co do pusy, také Rick a jeho lidé nezačali vypadat jako anorektici. Postavy zkrátka vypadají jako jejich herci. Když je baculatá herečka, bude baculatá i její postava. Jistě, někdy herec musí kvůli dané postavě, na jejíž roli se připravuje, zhubnout, ale to byste snad po Ann Mahoney (Olivii) nechtěli. :-D Navíc, lidé v Alexandrii se neměli špatně, dokud je Negan nezačal obírat o jejich jídlo. Není tedy nic divného na tom, že si Olivia po dobu Apokalypsy zachovala svou baculatou postavu. To, že kradla jídla, řekl pouze Negan, když si z její postavy dělal srandu. Nemyslím si, že by to byla pravda. Pokud vím, tak jídlo ze spíže kradl pouze Spencer.

29.7.2017 | 20:23:07
Akul

Ani s jednou postavou nesouhlasím. Podle mě dostaly tak akorát času.

T-Dog – pouze seriálová postava, nebylo potřeba ho tam více držet Paula – tváří zajímavá herečka, jinak pouze taky jako doplnění do příběhu Gareth – seriálová verze Chrise z komiksu, kde byl jeho výskyt ještě kratší, takže v seriálu dostal až moc místa podle mě… Jessie – zde postava věrná komiksové předloze, která zase podle mě dostala svůj podíl času na plátně… Olivia – v seriálu byla sice kratší dobu, než v komiksu, ale i tak je to jen dolňující postava, která ani nepotřebuje víc místa

#10 dameo
29.7.2017 | 21:21:37
dameo

#9 Akul: Souhlasím s tebou.

29.7.2017 | 23:29:27
skream2

Spíš neměli zabíjet tak brzo Merla…

#12 dameo
30.7.2017 | 12:19:52
dameo

#11 skream2: Já si myslím, že Merle zemřel v pravý čas. Kdyby ho tam nechali déle, tak by se mohl divákům zprotivit a diváci by o něm mohli začít říkat, že už přesluhuje stejně jako jeho bratr a že už seriálu nemá co nabídnout. Jak se říká, v nejlepším se má přestat. A Merle skončil v tom nejlepším – v době, kdy ho většina diváků ještě zbožňovala.

30.7.2017 | 13:12:10
Marcus Flavius

#5 dameo: Však já to myslel s nadsázkou o té Olivii, reakce na to co o ní řekl Negan :D

30.7.2017 | 21:19:03
pavlinkavym

Souhlasím se vším kromě Jessie, to byla absolutně nezajímavá postava a vlastně i herečka. A Olivie mě taky nezaujala.

31.7.2017 | 10:37:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E16: The First Day of the Rest of Your Life

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

Překlad sedí na verze The Walking Dead:

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás