The Walking Dead (Živí mrtví) Shrnutí a postřehy k epizodě The Day Will Come When You Won't Be

Shrnutí a postřehy k epizodě The Day Will Come When You Won't Be

Shrnutí a postřehy k epizodě The Day Will Come When You Won't Be

Přišel den, kdy jsme se po několika měsících čekání dozvěděli, kdo se stal obětí Lucille, ale je to trošku jinak, než jsme čekali. Proto si s námi pojďte shrnout, co se v premiérovém díle sedmé série stalo.


40 1
25.10.2016

Nejspíš všichni jsme byli před několika měsíci rozladění, když jsme se v závěru šesté řady nedozvěděli, kdo první nepřežije konfrontaci s Neganem a jeho Lucille. A tak se začaly objevovat teorie o stínu, rozestavění potenciální oběti či dokonce někteří analyzovali zvukový záznam. Ovšem nic z toho nás nepřipravilo na to, co ve skutečnosti s premiérou sedmé řady přišlo.

Začíná nový den

Ze všeho nejdřív je důležité zmínit, že rozdělit série v okamžiku, kdy nevíme, kdo zemřel, bylo pro sedmou sérii klíčové. Se šestou řadou jsme opustili úplně jiný svět, než do kterého se probouzíme v řadě sedmé. V ní jsme s ostatními klečeli před Neganem a s ozvěnou v uších jsme sledovali, jak zbytky Abrahamovy hlavy lítají všude okolo. Ale tím noční můra nekončí.


Jak jistě všichni víme, v komiksu je první setkání s Neganem spojováno s tou nejikoničtější smrtí v celé předloze. A tak byl seriál v poměrně složité situaci, aby i tento díl byl brutální, děsivý, ale především nečekaný. Málo kdo skutečně čekal, že po smrti Abea tu stejnou noc uvidíme umřít právě i Glenna. Zejména proto, že tomu až do poslední chvilky nic nenasvědčovalo. Když si scénu přehrajete znovu, zjistíte, že kamera sledovala výrazy úplně jiných postav a Negan vlastně celou dobu stál ke Glennovi zády. Tedy až do okamžiku, kdy se s Lucille rozmáchl.

O to děsivější pak byl moment, kdy Negan mluví na Glenna s odhaleným mozkem a vymáčklým okem naprosto klidně, bez jakékoliv lítosti i ve chvíli, kdy se snaží rozloučit s Maggie, která všemu jen v šoku a slzách přihlíží, stejně jako zbytek skupiny. A Negan si jejich strach vážně užívá.

Svítání

Negan se snažil zlomit Ricka a má na to své metody. Kromě rozmlácení hlav jeho blízkých před očima a před okem jeho syna musí Rickovi ukázat, že už není vůdce skupiny a že jej bude poslouchat na slovo. V opačném případě bude následovat daleko horší trest.

Vůdce Spasitelů nám totiž ukázal, že pro něj není nic dostatečně šílené, aby to neudělal. Nebo nedonutil jiné něco udělat. Ono zlomit někoho ve světě, kde společenský řád neexistuje, není nic moc obtížného. Celá tahle epizoda vlastně neměla příběh, měla jen ukázat, proč se máme Negana bát, jak sadistický je a že mu to vůbec nevadí. Po tom, co Rick viděl, čeho je Negan schopný, téměř usekl Carlovi ruku. Naštěstí Negan byl spokojený s tím, jak se na něj Rick nyní dívá – zlomeně, oddaně a poslušně. Přesně takového „vůdce“ skupiny pod sebou chce mít. Nikoho, kdo by mu vzdoroval.

Maggie, Rosita a Sasha

Po tom, co Spasitelé odjeli, zůstala skupina v prachu a postupně se vzpamatovávala. Maggie ztratila všechny – Hershela, Beth a nyní i Glenna. Zároveň jí hrozí, že přijde i o dítě, které čeká, pokud se nedostane velmi brzy na Hilltop.

Abrahamově smrti přihlížela Rosita a Sasha. Pokud si vzpomínáte, Sasha v minulé sérii bojovala se svými vnitřními démony a cítila se uvnitř mrtvá, kvůli smrti jejích blízkých – Tyreeseho a Boba. Jaký dopad na ni bude mít Abeova smrt, můžeme jen hádat. Přece jen, Abe začal uvažovat o tom, že se usadí a bude mít dítě. A se Sashou si velmi rozuměl.

A pak je tu Rosita, která i přes to, že s Abrahamem už nebyla, jí jeho smrt velice zasáhla. Už jen tím, že jí Negan mával Lucille se zbytky toho, co zbylo z Abrahama před nosem.

Další postřehy

Co bude dál s Darylem? Neganovi se zřejmě velmi líbí jeho bojovná povaha a nejspíš si z něj bude chtít udělat hlídacího psa, podobně, jako si zkrotil Dwighta.

A když už mluvíme o Dwightovi, stále má Darylovu kuši. Nejspíš budou mít ti dva více společného, než se může na začátku zdát.

Všimli jste si Spasitele, který před odjezdem fotografoval polaroidem to, co zbylo z Abea a Glenna? S fotkami obětí Lucille jsme se již setkali, pamatujete?

Na Spasitelích je vidět, že tohle „zaškolování“ nových lidí už zažili mnohokrát, možná právě i oni před ním a Lucille kdysi klečeli.

Pamatujete na naše tipování toho, kdo se stane Neganovou obětí? Bohužel nám to (docela, ale v jiném pořadí) vyšlo.

Závěrem

Proč tedy bylo klíčové nechat si smrt hlavních postav až na premiéru sedmé řady? Jak už bylo výše napsáno, celý díl byl o strachu. Negan se nám představil jako sadistický zabiják bez skrupulí. A my jsme společně s obyvateli Alexandrie ve světě, kdy patříme Neganovi, protože víme, co bude následovat, když se vzbouříme či utečeme.

Jak se vám líbil start sedmé řady? Byly vaše tipy před začátkem sedmé série správné a překvapila vás Glennova a Abrahamova smrt? Dejte nám vědět v komentářích a nezapomeňte ohodnotit epizodu v jejím profilu.

Foto: AMC

Diskuze /46

yennik

trash seriál

25.10.2016 | 17:08:03
efronek

Nenazval bych se úlným bláznem do happyendů, ale nějak mě to přestalo bavit…

25.10.2016 | 17:13:08
EnziStuff49

a před okem jeho syna

25.10.2016 | 17:16:26
TWD S-1-7

mě se premiérový díl hrozně líbil, za to čekání mi to stálo, a na další díly se taky moc těším.

25.10.2016 | 17:24:22
Stardos

Další postřeh: Abraham Sashe ukázal před smrtí jejich společný znak

#15 Batiatus #16 Batiatus #17 Xavik
25.10.2016 | 17:51:46
ULRYLUC

ještě jeden postřeh – https://www.facebook.com/…21427378106/?… všimli jste si, jak udělal Abe to s těma prstama? Loučili se takhle se Sashou :(

25.10.2016 | 17:51:58
Alex02

Haha, mesiace sa snažili tvorcovia presvedčiť divákov, že tá pálková scéna bude niečo wow… Pritom to bolo skôr smiešne, WD už malo ďaleko brutalnejsie scény… Odvahu scenáristom takisto nemožno prisúdit, Abraham bol vyslovene zbytočná postava už veľmi dávno a Glenn pre zmenu opotrebovaná… Druhý diel bude zjavne o Carol a Kolónii… Už teraz sa pripravujem na mega nudný diel plný vaty a to sme iba na začiatku

25.10.2016 | 18:00:33
Leon

Já nemám žádný problém s epizodou, i když uznávám, že dost lidí na tohle nemá žaludek, a není se za co stydět, protože hnusárny vidíme denně kolem sebe a ještě na to koukat v seriálu…

…ale trochu rozpačitě na mně působí Negan. V komiksu je Negan celkem v pohodě, protože tam jeho kýčovitost a komiksové grimasy jaksi přirozeně zapadají, jenže na obrazovce už to tak dobře nepůsobí. Nevím, jestli je to výběrem herce, který komiks zná, a tak těžce přehrává, ale televizní Negan vůbec nepůsobí věrohodně, ale spíše jako parodie komiksového sebe sama. Když to porovnám s Guvernérem, tak ten byl naopak v komiksu „nevěrohodný“, působil jako pěst na oko, ale v seriálu to paradoxně fungovalo. Byl mnohem lépe zahraný a psychologicky ztvárněný, jako sadistický manipulátor, který když se rozčílil, tak mu šla pěna od úst. Kdežto Negan je hrozně nepřirozený a nevěrohodný.

#9 Alex02 #10 hoolio88 #38 rosta1961
25.10.2016 | 18:00:44
Alex02

#8 Leon: negan v seriáli je… Inu… Hodně gay

#11 Leon
25.10.2016 | 18:05:50
hoolio88

#8 Leon: Souhlasím. Já ten díl hodnotil za 100 % a za tím hodnocením si pořád stojím, ta epizoda byla skvěle napsaná a zrežírovaná, zasáhla mě. Ale co mě zklamalo, to byly herecké výkony. Jeffrey Dean Morgan hrozně přehrával, je to dobrý herec, ale už jeho obsazení do téhle role ve mně budilo rozpaky. Raději bych v ní viděl někoho jako je Kevind Durand nebo Vinnie Jones… Naopak u Maggie bych čekal, že tam bude bulet víc, dělat scény, sápat se ke Glennovi atp. Ona jen zařvala „No!“, když Glenna prvně fláknul, a brečela. Chápu, že nechtěla ohrozit ostatní, protože Negan by mohl zabít ještě někoho dalšího, ale v takovej moment jde racionální uvažování stranou. Vzala to až moc klidně.. Co se Guvernéra týče, tak jeho komiksová předloha mi moc nesedla. Tam byl od začátku vylíčenej jako psychopat, zatímco v seriálu zpočátku trochu klamal tělem (aspoň Andrea mu na to skočila) a postupně odhaloval svou skutečnou tvář i navenek.

25.10.2016 | 18:20:38
Leon

#9 Alex02: Ano :D

25.10.2016 | 18:24:41
Roy

Zdá se, že Daryla nějakou chvíli neuvidíme.

25.10.2016 | 18:29:47
Stardos

Ještě před začátkem řekli, že Negan v seriálu nebude takový jako ten v komiksu a že bude daleko brutálnější a nelhali :) Na mě Negan působí dobře, velký obdiv Jeffereymu :)

25.10.2016 | 18:30:17
Leon

Ale je fakt, že druhé úmrtí bylo i celkem dobře natočené. Pokud si pamatuju, tak Negan nejenže stál zády ke Glennovi, ale Glenn dokonce koukal úplně někam jinam, zřejmě na tělo Abrahama, takže naprosto nečekané co přijde poté pro toho, kdo neznal komiks a nespoileroval si to. I ten úder pálkou do hlavy vypadal dost odpudivě věrohodně, nejsem sice žádný odborník na anatomii, ale lebka je kurevsky tvrdé, takže by se od ní i pálka omotaná ostnatým drátem přinejmenším napoprvé slušně odrazila. A to tam bylo vidět. Fujky fuj!

Škoda, že se pozornost v článku nevěnovala posledním hláškám obou. Hlavně Abraham odešel jako bourák: „Polib mi koule!“ nebo co mu to řekl :D Epický moment…

25.10.2016 | 18:42:44
Batiatus

#5 Stardos: A aký ten spoločný znak majú ? :D

25.10.2016 | 18:55:01
Batiatus

#5 Stardos: už viem :D

25.10.2016 | 18:55:31
Xavik

#5 Stardos: Tak toho si nad všiml každý, ne? :)

#22 Stardos
admin
25.10.2016 | 19:41:39
vlk666

nejlepsi dil vsech dob,,byl jsem napnuty koho jeste sejme,,,pak trochu humoru,,,Negan je nejlepsi,,,hez­ky,,sympaticky psychopat,,,vazne super dil,,,ale prece jen chybu udelali tvurci,,,jeho prava ruka Simon nosi v postapokalyp­tickém svete po kapsach znackovaci fix,,,,to musi byt dobrej frajer..hmmm,,kaz­dopadne Negan je borec a tesim se na dalsi jeho humorne kousky.

25.10.2016 | 19:44:15
ori

Bomba! Vždy som mal rád tých zlých, takže sa veľmi teším na ďalšie scény s Neganom, Dwightom a Simeonom. Osobne mi viac chýba Abraham, teraz by sa tam hodil silný chlap. Bohužiaľ som už dávno vedel, že zabijú oboch, lebo som adminom jednej stránky na facebooku a tam sa tomu nedá vyhnúť, keby som to ale nevedel, bol by som poriadne v šoku z Glenna. Som hlavne rád, že scénu s Glennom urobili tak podrobne podľa komiksu, bál som sa že tú preliačenú lebku a vybehnuté oko neuvidíme. Čo sa týka Sashi, myslím si, že bude mať osud komiksovej Holly.

#25 Alex02
25.10.2016 | 20:03:00
kutas

Možná zlomil Ricka ale nezlomi l ostatní členy jeho už o dva menší rodiny viz. rekce Magie

25.10.2016 | 20:11:52
skrivanekdavid

co se přihodilo Holly?

#42 ori
25.10.2016 | 20:14:05
Stardos

#17 Xavik: Já si to třeba nevšiml a všiml, až na to někdo upozornil :D Ono v tom momentu vnímat co se děje okolo je těžké :D

Jinak další postřeh je, že při snové scéně Morgan zhasnul dvě svíčky ze čtyř, což mělo znamenat smrt Glenna a Abrahama a jsou zde proto dvě teorie: Ty další dvě svíčky jsou Maggie a Sasha, a znamená to, že naši padlí nechali za sebou dva životy. Druhá a více pravděpodobná je, že to znamená, že umřou ještě další dva a vzhledem k poloze se tipuje Spencer a Morgan :)

25.10.2016 | 20:31:02
Sheela

já si tedy dopodrobna minulé serie nepamatuji a pouštět si je kvůli tomu nebudu. Ale to se pletu (do postřehů mi to přijde stejně důležité jakou loučení Abraahama se Sashou), když jsem přesvědčená, že scéna Rick ležící na karavanu byla téměř totožná jako Sasha ležící „ve hromadném hrobě zombiků“ před pár díly? Přišlo mi to tak příhodné a myslela jsem právě na to, jak byla Sasha na dně, ale jak se z něj následně krásně zvedla.

A pak taky stálo za to zmínit, že Negan sice rozpočítával, sice se nemohl rozhodnout a využil dětskou říkačku, ale taky nešel ani trochu popořadě, takže si více či méně Abrahama opravdu vybral a co si budeme povídat, vybral dobře, nejsilnějšího a možná v té chvíli dle zdání i nejvyrovnanějšího chlapa skupiny. Pominuli Ricka, Glenna a Deryla to tak prostě je, Eugin se třásl a Aaron taky nevypadal zrovna schopně.

Pohled Glenna : viděla jsem ten díl dvakrát, jednou in english a jednou s titulkami a nemůžu si pomoci, podle mě, byl Glennuv výraz zrovna zamyšlený snad i kýval. Mohl si v duchu říkat cokoliv, ale on který už přežil ledacos, si zrovna uvědomoval, že přežil i tohle, začínají nové zítřky a jsou nastolena nová pravidla v kterých musí přežít a zajistit přežití i své rodiny – a najednou bum. Vnitřně mám pocit, že v okamžiku, kdy říkal svou poslední větu zcela nechápal, že nastal jeho konec.

25.10.2016 | 20:40:53
Sheela

A ještě jsem přesvědčená, že nejlepšíí konec šesté řady by byl podobný tomu, jaký byl. jen mohli klidně nechat pálku dopadnout na Abrahama, … nová smrt v S07e01 by byla o to efektnější. Ikdyž by se možná prospoilerovala … ale možná by tomu tolik lidí neuvěřilo. Nicméně,, to je můj názor.

25.10.2016 | 20:46:05
Alex02

#19 ori: vidím, že potrebu aspoň nepriamo spoilerovať tu majú stále ti istí ľudia…

#27 Stardos #41 ori
25.10.2016 | 21:00:40
Brett

Glenn Rhee mi bude v seriálu hodně chybět! Dík za supr článek. :-)

redaktor
25.10.2016 | 21:00:40
Stardos

#25 Alex02: A potřebu neustále mít k něčemu kecy taky ti stejní lidé, hold se nic nezměnilo :D

25.10.2016 | 21:14:16
Stardos

Ale na jednu stranu jsem docela rád, že Glenn a Abe umřeli. Sice pravda je, že by se s nimi dalo nadále pracovat, hlavně na Glennovi, který za celý seriál neztratil nikoho, díky čemu by jeho postava dostala nový rozměr (proto jsem i doufal ve smrt Maggie, vidět Glenna vyrovnávat se smrtí Maggie by bylo dle mého lepší než naopak ). Se smrtí těchto dvou se uvolnil prostor pro více postav, které byli do teď v pozadí děje, například Tara, Rosita, Aaron a taky postav nových, Ezekiel, Jesus, Negan, a další, tohle je snad fakt jediné pozitivum na jejich smrti :D

25.10.2016 | 21:23:06
mico78

aj tak som uz bol dlho povazovany za cudaka, ked som rozpraval o tom akym je toto dobry serial. po dnesku uz stacilo. na tomto sa moze este bavit, ci dokonca odbavovat naozaj len naruseny clovek. neexistuje dovod obdivovat a facsinovane pozet na taketo „dielo“…

#40 rosta1961
25.10.2016 | 21:44:35
Carnage

Myslim si, že cliffhanger z předchozí řady to trochu podělal a osobně mě to tolik nevzalo. Něpřišlo mi to tak napínavý jako poslední díl předchozí sérky. A srmt Glenna a Abrahama pro mě tak nějak byla očekávaná jen z menších spoilerů nějak sem se nenimral v tom kdo to tutově bude. Ale může to být dáno i tím, že jsem četl komiks dříve a tam mě ta smrt docela dostala, ale vidět jí znova už nemělo takovej efekt. Klobouk dolů před tvůrci efekty super, akorát mě furt mrzá, že vulgarita amíkům vadí, ale někomu rozmašírovat mozek na karbanátek nevadí.

25.10.2016 | 22:07:01
Car

mě dostala ta poslední scéna, jak si všichni spokojení sedí u stolu :-( jsem prostě na ty štastné konce :-(

25.10.2016 | 22:22:41
Medžika

Ou…Tak to byla velice necekana atmoska.. Negan je hnusak a nenavidim ho .. Byla jsem plna neočekávani , takze smrt Abrahama me docela nezarazila mozna spis nastvala.. Byl muj favorit.. (kdo jiny by tu ranu takhle ustal .. ) Glenuv osud jsem znala z komixu ale takhle hnusne a zakerne, jsem to fakt necekala.. Takže ano vime komu uplavalo mýdlo po vltavě..

Jinak ano Maggie malo plakala taky mi to tan chybelo.. Takove. To zoufale plazeni za G.. No nekonalo se .. Jsem takova nastvana ( v dobrém) z tehle epizody .. A netusim co bude dal .. Snad vse to co mame radi na tomto serialu nepadlo v 1, epizode ale udrzi si tempo jako v minule sezone.. Rick hooodne zlomený.. Carlovi jsem to "proste to udelej "moc nevěřila..vic by se mi libil zlomený jako ostatní..

25.10.2016 | 23:42:20
Akul

Nebo čím a koho šokovat. Možná jen debílky. Dost lidí četlo komiks, takže čekali, co bude. K dalším lidem se určitě ty minispoilery, kdo umře, taky dostaly. Umrtí byla tedy očekávaná a nějaký šok jsem nezažil. Dovolím si odhadnout, že tak 80% lidí to taky čekalo.

Jak celou dobu tvrdím: Kdyby v tomto přelomu děje/začátku nové série chtělo AMC šokovat, tak měli nechat zabít Darylo. TO by překvapilo úplně všechny.

Buď se tedy mají řídit komiksem, nebo ne, ale proč to takhle patlají dohromady?? Abe měl dostat šipku do oka sakra.

#34 dameo #36 chir #39 rosta1961
26.10.2016 | 0:38:11
dameo

#33 Akul: Mě vyhovuje, že Negan zabil Abrahama i Glenna. Akorát by bylo mnohem lepší, kdyby smrt Abrahama ukázali už na konci šesté série a smrt Glenna hned na začátku té sedmé.

26.10.2016 | 1:51:37
TinaMar

Díl příjemný, snad se to bude držet na téhle úrovni. Negan = lumbersexuál. Uvidíme, jak si povede. Taky jsem kdysi doufala v Kevina Duranda. Glenn se mi víc líbil v starších sériích (kdy ještě nebyl jen 1/2 někoho), takže Abe mi (jako pořádný chlap v seriálu) bude chybět víc.

26.10.2016 | 9:00:26
chir

#33 Akul: Tak 80 % lidí určitě tohle nečekalo, stačí si projet hodnocení. A říct „ano někdo z těch, co tam seděli to určitě schytá“ nemůže člověk označit, jako že to čekali. :D A právě u Glenna naopak, kdo by čekal, že na to fakt bude mít seriál odvahu a „popraví ho“.

Právě to, že se to nedrží striktně komiksu je osvěžující, ale zároveň si to nejede svou cestou. A za mě tahle Abeova smrt je lepší, stál tam jako přímý muž, který se nesklonil a koukal Neganovi přímo do očí a ještě se sním moc hezky rozloučil. Bude ve skupině chybět.

webmaster
26.10.2016 | 13:49:04
KeezlaB

Zdravím, potřeboval bych radu. Odkud prosím „stahujete“? Moje oblíbené stránky již nejsou.. :( Děkuji..

26.10.2016 | 14:35:42
rosta1961

#8 Leon: já komiks nečetl, proto s Neganem nemám problém, problém mám s hercem, protože jsem ho doteď viděl jen v max. kladných postavách. Někomu se tvůrci nezavděčí, ani kdyby udělali cokoliv. Díl byl v pohodě, akorát to měl být poslední díl šesté řady, tohle matení v průběhu roku je zbytečné, nic dobré seriálu nepřineslo. Jako seriál lepší průměr, nic lepšího ale není. Kouká snad někdo raději z nation? :D

26.10.2016 | 16:21:55
rosta1961

#33 Akul: Komiks je předloha, nic míň, nic víc. Nevím proč by ve fiilmu mělo být všechno navlas stejně …to by nemuseli točit. Tvůrci Game of Thrones o tom ví své …

26.10.2016 | 16:25:55
rosta1961

#29 mico78: s tímhle názorem asi nikomu chybět nebudeš. Jak asi myslíš, že by to vypadalo v reálu, kdyby k podobné věci došlo? Jediná věc mě na filmech o zombících zaráží. Lidské tělo je tvořeno z 80% vodou. Co zůstane po odpaření, vysušení?

26.10.2016 | 16:31:18
ori

#25 Alex02: Kde tam mám kurva spoiler? Moja, čisto kurva moja teória o tom, že Sasha bude mať osud komiksovej Holly? A napísal som, aký osud bude mať? A predstav si, že som tu už poriadne dlho nič nenapísal, ale všimol som si, že niekto má furt potrebu všetko komentovať a do každého zabŕdať.

26.10.2016 | 16:34:22
ori

#21 skrivanekdavid: Komiksové spoilery

V komikse bola Holly tá, kvôli ktorej Abraham opustil Rositu. Počas vojny s Neganom sa Rickovi podarilo základňu Spasiteľov obkľúčiť zombíkmi, ešte však potrebovali zničiť plot, a tak chcel Rick nasadnúť do auta a zhodiť ho, lebo veril, že jeho Negan nezabije. Napriek Rickovým protestom sa toho chytila Holly a uväznila tak Negana a jeho ľudí. Negan ju ale zajal a bol veľmi šťastný (myslel si, že je to Rickova priateľka (Rick v komikse chodí s Andreou) a obe sú blondínky, čiže by si Sashu mohol pomýliť s Michonne). No a keď sa odtiaľ Negan dostal, prišiel k Alexandrii a chcel vyjednávať, a poslal Holly s vrecom na hlave do Alexandrie. Tam ju Denise (ktorá nezomrela) odmaskovala, a ukázalo sa, že Holly je zombík, a pohryzla Denise, a Negan zahájil útok.

#43 Leon
26.10.2016 | 16:39:11
Leon

#42 ori: V komiksu má všechno hlavu a patu a je to hodně promakané…narozdíl od seriálu, kde jsou některé epizody spíchlé opravdu horkou jehlou :D

#44 Serials.
26.10.2016 | 17:59:07
Serials.

#43 Leon: V komiksu má všechno hlavu.. narozdíl od Glenna a Abea :D :D

27.10.2016 | 9:38:17
Smetos

No konečně se ukázal někdo. Po celkem dobrém Guvernérovi konečně důstojný soupeř. Boj s Neganem prosím na víc než jednu řadu

27.10.2016 | 19:01:43
tomasgeryk

Díl se mi dost líbil… A těm, co říkají, že člověk musí být úchylný, aby se mu to líbilo bych chtěl říct to, že se mi může třeba líbit film o nacistickém Německu, přesto nejsem nácek :-) Prostě jenom při jakékoliv situaci, kdy přestávají fungovat bezpečnostní složky, se dostane k moci nějaký magor, protože mu nevadí jít přes mrtvoly. A jsem rád za to, že ho ztvárnil opravdu pan Herec s velkým „H“, protože takhle zahraného sociopata jsem neviděl od doby Primal Fear s božským Nortonem.

29.10.2016 | 14:47:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás