Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Ačkoli si na sedmou sérii Agents of S.H.I.E.L.D. ještě počkáme, fanoušci již delší dobu spekulují o tom, které postavy z předchozích řad by se měly vrátit a zasáhnout do příběhu série, která bude poslední.

23 1
3.10.2019

Jak jsme již psali, delší dobu je víceméně potvrzené, že se setkáme s postavou agenta Sousy, a to hlavně díky jedné zveřejněné fotce od herečky Ming-Na Wen. Dále uvidíme postavu Ricka Stonera v podání Patricka Warburtona.

Sedmá série je definitivně poslední, takže by dávalo smysl, kdyby se v ní objevily i další úžasné postavy, se kterými jsme se v předchozích řadách rozloučili. V diskuzích jste se o nich zmiňovali i vy, fanoušci seriálu na Edně. Pojďme se na některé podívat blíže.


Bobbi & Hunter

Bobbi Morse s přezdívkou Mockingbird a Lance Hunter se přidali ve druhé sérii. Duo v podání Adrianne Palicki a Nicka Blooda si rychle získalo srdce fanoušků. Ačkoli bylo všem jasné, že se ti dva milují, trvalo jim hodně dlouho, než si vše vyjasnili. Hunter uchvátil svým humorem, zatímco Bobbi svými výkony v akčních sekvencích. Seriál opustili ve třetí sérii, jelikož je Marvel chtěl jako jedny z hlavních hvězd pro spin-off Most Wanted. K realizaci projektu však nedošlo. Huntera jsme viděli v malé roli v paté sérii, nicméně Bobbi už se nevrátila. Jelikož jsou však oba naživu, je možné, že se v sedmé sérii vrátí.

Ghost Rider

Robbie Reyes jako Ghost Rider v podání Gabriela Luny se velmi rychle stal jednou z nejoblíbenějších postav. Dostal velký prostor zejména v první polovině čtvrté série. Podle mnohých je jednou z nejlépe zpracovaných postav, která se v seriálu objevila. Naposledy jsme ho viděli v poslední epizodě čtvrté série, ačkoli byl poté ještě několikrát zmíněn. Robbie Reyes se měl dočkat samostatného seriálu, ale nakonec tomu tak nebude. Je proto možné, že se objeví alespoň v poslední sérii Agents of S.H.I.E.L.D.

Grant Ward

Postava agenta Granta Warda v podání Bretta Daltona byla bezesporu jednou z nejzajímavějších v celém seriálu. Představen byl jako špičkový agent S.H.I.E.L.D.u, získal si fanoušky, načež bylo odhaleno, že je tajným agentem Hydry. A nejen to, nakonec vedl vlastní frakci Hydry, která chtěla dostát původního cílu přivést na Zemi mocného Inhumana známého jako Hive. Ten však posedl Wardovo tělo poté, co ho Coulson zabil. Ať už jeho postava procházela jakýmkoli období, Dalton podával perfektní výkony. Dokonce dostal šanci se vrátit zpět ve čtvrté sérii, kde byl v Konstrukci za hrdinu. Ward je kontroverzní postava, ale vzhledem k novým možnostem, které se s cestování časem otevřely pro sedmou sérii, je možné, že se Ward vrátí.

Deathlok

Mike Peterson v podání J. Augusta Richardse byl klíčovou postavou v první sérii. Stal se jedním z prvních lidí se superschopnostmi, které Coulson a jeho tým objevili. Původně se měl stát agentem S.H.I.E.L.D.u, ale kvůli explozi, která ho zasáhla, se z něj stal kyborg známý jako Deathlok. Chvíli působil jako záporná postava, ale ukázalo se, že je součástí S.H.I.E.L.D.u. Vrátil se ve druhé a pak v páté sérii v epizodních rolích. Má se za to, že je součástí organizace a vede svůj vlastní tým, což by mohlo tvůrcům usnadnit jeho návrat pro sedmou sérii.

Calvin Zabo

Calvin Zabo v podání Kylea MacLachlana se sice objevil jen ve druhé sérii, ale jeho role měla velký význam, jelikož je otcem Daisy. Návrat jejího otce by tak byl jako třešnička na dortu. Cabo, známý jako Doktor, vystupoval jako záporná postava. Vynalezl sérum, které mu dalo nadlidskou sílu a pomohl Daisy zjistit, kdo doopravdy je a kým by mohla být. Nakonec mu byla vymazána paměť a začal žít nový život jako veterinář. Na stole tak je například možnost, že by Daisy navštívila svého otce, což by jak oběma jejich příběhům, tak celému seriálu dalo hezkou tečku na konec.

Sice si na sedmou sérii ještě musíme počkat, ale doufáme, že tvůrci promyslí návrat alespoň jedné z těchto postav. Pokud dojde k dalšímu potvrzení některé vedlejší role, určitě vás budeme informovat.

Jakou dějovou linku byste jim dali vy? Shledání Daisy s otcem? Setkání týmu s Wardem? Nebo by se vám líbila skvělá akční sekvence plná vtipu s Bobbi a Hunterem?

Zdroj: Screen Rant

Foto: ABC

Diskuze /16

Lex Luthor

Chtěl bych zpátky Warda

4.10.2019 | 0:07:49
pikaia

GR, Ward, Hunter.

4.10.2019 | 1:07:56
Laisobel

Bobbi s Hunterem jsem mela rada. A Ward. Prosiiim ja chci Warda!

redaktor
4.10.2019 | 7:23:35
WolverineCzE

Ward a Bobbi a Hunter a Ghost Rider poslední serií jsem nedokoukal moc o ničem

4.10.2019 | 7:28:06
Ratemus

Hlavně ghost Rider, wars, dethlok, Bobby.. Tihle ať se vrátí… Škoda Garreta…

4.10.2019 | 10:35:21
hanach80

GR, Ward ,Hunter

4.10.2019 | 13:04:54
percival2

Tipnu si … Nick Fury? Jinak bych rád Bobby a Huntera, ale Adrianne Palicki hraje v Orville, takže nejvýše cameo.

4.10.2019 | 14:34:27
Hunter4

Bobbi a Hunter – najlepsia dvojka. Velmi ma nastvalo ze ich odstranili zo serialu a ich vlastny spin-off potom zrusili. A Ward by bol tiez skvely

4.10.2019 | 14:43:28
Scarfkness

GR, Ward!

4.10.2019 | 15:50:50
azoxid

Hlavně Warda a Bobbi s Hunterem.

4.10.2019 | 16:30:25
AzurovyAzure77

Jen a jen Warda. Za me nejlepsi postava z celych agentu s prehledem a taky zaporak kterého mam radsi nez vsechny hrdiny dohromady. Taky jsem malem quitnul 3. sérií když ho zabili. A Ghost Rider by byl taky nice

4.10.2019 | 16:36:39
Ratemus

Za mě nejlepší ward a Hydra Fitz… Dobrej byl i Whitehall a Garret…

4.10.2019 | 17:52:20
j&t&t

Ward, Ward, Ward!!!! ale viete čo? každý jeden by sa tam mohol ešte mihnúť :)

4.10.2019 | 17:57:46
karolinka905

Ward,Bobby a Hunter nejlepší postavy chci aby se vrátili

6.10.2019 | 14:07:16
Fujis

Já chci aby se vrátil urctice Ghost Rider

9.11.2019 | 10:42:37
RedRose

Jednoznačně Bobbi a Hunter !! To byla parádní dvojka !! Warda tam nechci :-)

13.12.2019 | 1:22:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E12: The End is at Hand a What We’re Fighting For

cz1%

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Trailer k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Dostane Quake po skončení seriálu vlastní projekt?

Dostane Quake po skončení seriálu vlastní projekt?

Letos se definitivně dočkáme ukončení Agentů S.H.I.E.L.D.u a fanoušky proto zajímá, co se stane s jejich oblíbenými postavami. Internetové zdroje například tvrdí, že by minimálně jedna postava měla dostat vlastní projekt. Můžeme takovým zprávám ale věřit?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás