Kdo dal kopačky komu? Film Thor: Láska jako hrom na tuto otázku odpoví

Kdo dal kopačky komu? Film Thor: Láska jako hrom na tuto otázku odpoví

Především v úvodu filmu Thor: Love and Thunder se můžeme těšit na Strážce galaxie. Ty si ostatně můžete prohlédnout i na nových fotkách. Taika Waititi v rámci stále sílící marketingové kampaně naznačil, že se ve filmu dočkáme i nedořešených událostí z předchozích fil­mů.

16 1
23.6.2022

Thorovy filmy lze jednoznačně oddělit na éru před Taikou Waititim a éru, když na tuto kolísající a v jednu chvíli nestálou loď naskočil právě bláznivý režisér Taika Waititi, který vrátil sérii zašlý lesk. Ve filmu Ragnarok se zdálo, že Waititi vesele ignoruje veškeré rozehrané dějové linky z předchozích filmů. Radši se vydal svým vlastním směrem a během pár sekund zabil například většinu postav z Thorovy staré party.

(Pochybuje snad někdo o tom, že to byl právě Thor, co dostal kopačky? Foto: Disney)

Ve čtvrtém díle je ale Waititi mnohem uvědomělejší a pokornější k předchozímu materiálu, a tak se vrátí k určitým dějovým zápletkám, které nebyly úplně vysvětleny. Jane Foster zničehonic zmizela po druhém filmu z děje. I když spíše za to mohla herečka Natalie Portman, která se svým způsobem chtěla od MCU filmů distancovat, tak Waititi nám nabídne ono vysvětlení celého rozchodu.

Čtvrtý film nám má poskytnout odpověď na to, kdo se rozešel s kým (a vlastně proč), kdo to jak snášel a zda byly postavy i po bolestivém rozchodu vůbec v kontaktu. I když se to jeví jako nedůležitá podzápletka, čtvrtý film s názvem Thor: Love and Thunder je především o lásce, tudíž se musí vyřešit i staré šrámy i jizvy z minulosti. Pro úplnost přikládáme i nejnovější fotografie.

Zdroj: ComicBook.com

  • 333-6e2f2f24a317acb22099a2fec454c660.jpg
  • 222-fd8cc184ee716c86a8e0ad3c48bc27cd.jpg
  • 111-7ffd73b1245232579ac2fd4c17e54364.jpg

Diskuze /1

MARTAS SK

Ktovie či Jane zmizla po Thanosovom lusknutí. Mohli by aj to prezradiť.

26.6.2022 | 13:15:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama