Avengers Kdo si zahraje Spideyho záporáky?

Kdo si zahraje Spideyho záporáky?

Kdo si zahraje Spideyho záporáky?

Od Comic Conového úniku identit Spideyho nepřátel uplynul již nějaký ten pátek a nám se pomalu začínají rýsovat jména jejich představitelů. Kdo si zahraje Shockera a Tinkerera a jakou roli bychom od nich mohli ve filmu očekávat?


20 0
12.8.2016

Nedávno jsme vás informovali, že hlavním nepřítelem filmu bude opravdu Vulture, jak se předpokládalo. Také jsme naznačili, že na Comic Conu patrně neúmyslně odhalili další dva padouchy a to Tinkerera a Shockera. Ti se zřejmě ve filmu opravdu objeví.

Podle oficiálního vyjádření si Phinease Masona AKA Tinkerera zahraje Michael Chernus. Tinkerer je šikovný vynálezce, který za nemalé peníze vyrábí a modifikuje výbavu pro nejrůznější zločince, především tedy pro Spider-Manovy nepřátele. Přestože Chernus věkově neodpovídá komiksovému Tinkererovi, role by mu mohla sednout. Výrazných rolí za sebou moc nemá, znát jej ale můžete ze seriálů Orange is the New Black, Manhattan nebo třetích Mužů v černém.


Filmový Tinkerer má být údajně bývalý zaměstnanec Stark Industries, který byl vyhozen z nám zatím neznámých důvodů. Mohlo jít o využívání technologie Chitauri, o čemž se spekulovalo již dříve. Tinkerer by pak měl, stejně jako jeho komiksová verze, pomáhat velkým rybám na poli zločinu.

S představitelem Shockera je to už trochu horší, protože tato zpráva ještě potvrzená nebyla. Zločince s nebezpečnými rukavicemi si údajně zahraje Bokeem Woodbine, který je oproti Chernusovi o něco známějším hercem. Pamatovat si jej můžete např. z druhé série seriálu Fargo. Jelikož bylo dříve řečeno, že si Bookem nějakého padoucha zahraje, tak je tato informace zřejmě pravdivá. Fanoušci tedy doufají, že si zachová svůj typický žlutý kostým a jeho maska bude rozpohybována stejným způsobem jako ta od Spider-Mana nebo Deadpoola.

Jedinou záhadou tedy zůstává, jakého padoucha si vůbec zahraje Logan Marshall-Green. Může se klidně jednat o Scorpiona, Normana Osbournea, Mysteria či jakéhokoliv člena Smytheovic rodiny. Pavoučí muž má nepřátel nepřeberné množství. Na další informace si budeme tedy muset počkat.

Jste s pokojeni s výběrem padouchů a koho si podle vás Logan zahraje?

FOTO: Marvel Comics, Wikipedia

Diskuze /6

pozitkar

Škoda, že jste nenapsali, že Michael Chernus hrál toho mimozemšťana v zimní čepici, což byla po Té a Jé taky skoro hlavní role v MIB III ;-)

#2 Blahar #3 Nordík
12.8.2016 | 13:03:51
Blahar

#1 pozitkar: Ne, nehrál… toho hrál Michael Stuhlbarg, Chernus hrál toho prodejce, co jim dal ty hodinky na cestování v čase.

překladatel
12.8.2016 | 17:32:33
Nordík

#1 pozitkar: Griffina hrál Michael Stuhlbarg

#6 pozitkar
12.8.2016 | 17:41:19
MvrekK

Logan Marshall-Green snaď to bude mladý vulture :)

#5 Blackhand47XD
12.8.2016 | 18:11:20
Blackhand47XD

#4 MvrekK: Vidíš, to mě nenapadlo. :)

webmaster
12.8.2016 | 18:59:03
pozitkar

#3 Nordík: A jo, no já spolehnul na sterjdu Gúgla :-(

13.8.2016 | 20:34:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy