Avengers Natalie Portman se k návratu nenechala dlouho přemlouvat, Taika Watiti měl jasnou vizi

Natalie Portman se k návratu nenechala dlouho přemlouvat, Taika Watiti měl jasnou vizi

Natalie Portman se k návratu nenechala dlouho přemlouvat, Taika Watiti měl jasnou vizi

Natalie Portman je staronovým přírůstkem do Marvel rodiny. Poté, co měla se studiem rozepře kvůli své roli, se vrátí v plné síle. Její úloha se v dalších filmech změní a zásluhu na tom má především režisér Taika Watiti. Ten nyní prozradil, že ve finále nebylo tak těžké Natalii k návratu přemluvit.

25 3
18.11.2019

Natalií Portman to bylo vždy trochu těžší. Marvel Studios sice získalo skvělou herečku, ale ta po druhém Thorovi v dalších dílech již nechtěla hrát. Jaký byl důvod? Nebyla spokojená se svou rolí. Jane Foster ve filmech sehrávala menší roli a fungovala v příběhu pouze jako Thorova láska. Natalie Portman si ale role může vybírat, za sebou má již úctyhodnou hereckou kariéru, tak již nechtěla s Marvelem nadále spolupracovat, když měla v dalších dílech vystupovat jako druhé housle.

V průběhu let se objevila spousta nepotvrzených zvěstí, kdy herečka prohlašovala, že se svou rolí Jane Foster již definitivně skončila, i když údajně podepsala smlouvu ještě na jeden film. K tomu se v minulosti vyjádřil i Kevin Feige, který nikdy nechtěl herce nutit do role, kterou už nechtěl hrát. Proto byla Jane Foster z příběhu vkusně vyškrtnuta, párkrát se o ní někdo zmínil, ale to bylo zkrátka vše.


(Jaký bude návrat Natalie do role Jane Foster? Foto: Disney)

Pro všechny tedy bylo velkým překvapením, když se Natalie Portman do role náhle vrátila v Avengers: Endgame. Již v té době zřejmě měla domluvenou novou a lepší spolupráci se studiem. Jane Foster se objeví v hlavní roli ve snímku Thor: Love and Thunder, kde by se její role měla změnit a Jane by měla převzít Thorovo kladivo.

K návratu role Jane herečku přesvědčil režisér Taika Waititi, který nedávno prozradil, že to nestálo ani tolik úsilí. Chtěl pouze z postavy udělat zajímavý charakter. Ne pouze krásnou osobu a vědkyni, která bude v příběhu jen proto, aby měl Thor s kým být. Taika také řekl, že se Natalii nediví, že po dvou filmech chtěla hrát v příběhu významnější úlohu. Vždyť posun a vývoj je naprosto přirozený i v normálním životě.

A Taika Waititi si zkrátka myslel, že by bylo fajn, kdyby Jane pozvedla kladivo a stal se z ní superhrdina. To se Natalii zamlouvalo hned z několika důvodů. Waititi dále zdůraznil, že nejde o žádný jeho výmysl, ale o skutečnost, která nastala i v komiksech, které Taika velice ctí. Ve filmech tedy nebude vytvářeno něco, co jsme nemohli aspoň okrajově vidět na stránkách komiksových sešitů.

Jak se těšíte na nového Thora? A co říkáte k návratu Natalie Portman?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /11

Billy the Kid

sere mě to! ,nic proti Natalii, ale už fakt že prohlásila že se nikdy nevrátí. Jelikož po tolika letech udržel Marvel svou nadvládu a velikou pračku na prachy, tak se vrátila, nevěřím jen že charakter postavy ji změnil názor, Peníze v tom taky hrají určitě roli..... Bitch :)

18.11.2019 | 17:52:43
Ratemus

Samozřejmě že v tom byly ořechy jako ve všem.. Jako Phillips a Phoenix kteří jsou najednou otevření pokračování Jokera. Podle mě i Natalia ucítila jistou Women power a začne za chvíli řvát po dámské tymovce stejně jako Larson, Johansson a Olsen

18.11.2019 | 17:58:58
SaSy

Tiež sa mi vôbec nepáči tento nápad :/

18.11.2019 | 19:12:30
Ratemus

Jako Jane Foster coby Mighty Thor mi nevadí, tu sérii jsem četl a líbí se mi. Spíš mi vadí jak mlela kecy o nulové šanci návratu a pak najednou otočí když ucítí zelené papírky

#5 téčko171
18.11.2019 | 19:17:32
téčko171

#4 Ratemus: Já teda nevím, jak to myslela, když to „mlela“, ale pokud to bylo v tom smyslu, že se do té role nevrátí, když to bude i nadále pouhá damsel in distress, pak za mě je to naprosto v pořádku a vůbec se jí nedivím, taková role je pro ni v její situaci naprosto zbytečná a bez jakékoliv přidané hodnoty, navíc v situaci, kdy by si mohla vybírat profesně mnohem zajímavější role. Paradoxně by spíš byla zlatokopka, kdyby v té roli v té podobě zůstala, protože pak by nemohlo být pochyb o tom, že to dělá jenom pro prachy.

Na druhou stranu ani na těch penězích nevidím vůbec nic špatnýho. Pokud bych já dělal pro mě z profesního a finančního hlediska naprosto nezajímavou práci, taky bych s tím seknul a šel dělat něco jinýho a klidně bych na odchodu řekl, že neexistuje, abych se na takovou pracovní pozici za takový peníze vrátil. A pokud by mi následně nabídli práci zajímavější a za lepší peníze, klidně bych se vrátil. Je to naopak úplně běžný postup při vyjednávání na trhu práce, no hard feelings. Nevidím na tom nic špatnýho.

#6 Ratemus
webmaster
18.11.2019 | 22:19:05
Ratemus

#5 téčko171: jo, přemluvil jsi mě, máš pravdu…takhle se to dá taky chápat :-)

18.11.2019 | 22:40:56
Tomas215

Nechci nic říkat, ale jak Jane může pozvednout mjolnir, když Steve Rogers si vzal sebou kladivo když vracel kameny a když se vrátil tak ho už neměl tak že se v podstatě neví kde je. A kdyby měla uzvednout strombreaker tak na to se to „kouzlo“ nestahuje takže to unese každý kdo má nějakou sílu

#8 Ratemus
18.11.2019 | 23:28:21
Ratemus

#7 Tomas215: s Thorem 4 bude provázaná miniserie Loki, který by měl ze své doby (jelikož Loki z miniserie je ten Loki, který utekl v Endgame s Tesseraktem) přinést Mjolnir do této hlavní dějové linie. Loki by se měl také objevit v druhém Doctor Strange takže možná už zde bude předán Mjolnir. V Strange 2 prý půjde hlavně o cestévání světy a dimenzemi a představení multiverza, právě tento film by měl uvést směr nové ery MCU. Je teorie, že pro toto cestování bude chtít Strange použít právě Tesserakt protože je to Space stone,a tak se setká s Lokim…

18.11.2019 | 23:42:38
LAZARUS111

ten clanok som cital uz asi pred mesiacom a pol na inej stranke.

#10 beat
19.11.2019 | 9:52:43
beat

#9 LAZARUS111: podobne tiež

19.11.2019 | 11:16:18
terryuiu

Nic proti Natalii, mám ji ráda, je to neskutečně inteligentní žena, která má několik vysokých škol, titulů a má nadprůměrné IQ, ráda sleduji její rozhovory, protože je neskutečně uhrančivá a přesvědčivá osobnost, proto se divím, že se podílí na něčem tak přízemním jako jsou MCU filmy (jsem obrovský fanda Marvelu, jen říkám jak se věci mají). Z toho, že se vrátila jde cítit jen vysoký honorář.

4.12.2019 | 13:28:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie