První ohlasy na nového Thora: Zábava ve stylu Ragnaroku pokračuje

První ohlasy na nového Thora: Zábava ve stylu Ragnaroku pokračuje

Léto, sluníčko a krásné barvy. Teď je úplně skvělý čas a vlastně i výborná nálada vyrazit na nějaký letní film, který vás chytne za srdce a pobaví. A zdá se, že nový počin od Marvel Studios tuto myšlenku splňuje dokonale. Nový Thor. Love and Thunder se podle všeho povedl.

25 4
25.6.2022

Vyvolení již byli pozváni na oficiální premiéru snímku Thor: Láska jako hrom, kde samozřejmě nechyběli novináři, kteří samozřejmě film již viděli a mohli tak do světa pustit prvních pár ohlasů. Zatím sbíráme střípky, nicméně se zdá, že žádný průšvih se nekoná. Drtivá většina reakcí je pozitivních a Taika Waititi natočil zábavný film, na který se dobře dívá.

Pokud něco funguje na jedničku, je to humor. Waititi se toho opravdu nebojí a v jistém podání je to Ragnarok na druhou. Pokud patříte mezi příznivce tohoto filmu, zřejmě se vám bude líbit i tento nový počin. Pokud naopak tíhněte k prvním dvěma dílům Thora, tak asi ani tento Waititiho film nebude úplně pro vás. Mnozí hovoří doposud o nejlepším sólovém dobrodružství boha Thora.

(Taika Waititi to opět dokázal! Jeho nový film je zábavný, vtipný a dokonce vás i rozbrečí. Foto: Disney)

Co se dále kromě humoru vyzdvihuje? Určitě emoce. Film má srdce na svém správném místě a je tu hned několik scén, které vás rozbrečí. Waititi to navíc skvěle kombinuje a připravil si pro nás emoční koktejl, kdy se nejprve smějete a vzápětí saháte po kapesníku. Nejvíce je pochvalována Natalie Portman. Ta se od nemastné neslané Jane stala důležitou postavou, která se nyní nebojí vtípkovat.

Kupodivu je vyzdvihována i nová záporná postava Gorra v podání Christiana Balea. Sem tam někdo pochválil i Tessu Thompson, ale to spíše kvůli jejím úderným scénám se zmíněnou Portman. Film je především o lásce, emocích a vtipu. Příběh je opět velice jednoduchý a nelze mít přehnaná očekávání. Akce a triky jsou standardní a nijak nevybočují od jiné produkce z dílny Marvel Studios.

Snímek je taktéž hodně barevný, někdy až přepáleně colorizovaný. Hudba je v něm výrazná a písničkový soundtrack se údajně povedl. Celý film stojí na postavách a vztazích mezi nimi. Když si je ovšem odmyslíme, zbude nám jednoduchá kostra příběhu, která nemusí každého oslovit. A s humorem to je individuální. Znovu platí pravidlo, že pokud vás vyloženě Ragnarok nebavil a nerozesmál, nečekejte, že tady tomu bude jinak.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

PecaCZE

V Endgame uzavřeli linky hlavních postav první fáze IM a CA, ale o Thora se bát nemusíme když má kontrakt snad na tři filmy ( Thor 4, GotG 3 ). Tak uvidíme jestli si přichystali nějaký vývoj postavy. Bylo by namístě kdyby zůstal s Jane Thor žili šťastně až do smrti a i tak by se mohl na chvíli objevit v dalších projektech, něco jako Hawkeye kterej se pořád vrací i když chtěl jít do důchodu. Nebo taky Jane zemře na rakovinu, ale co bude pak s Thorem.

#2 Marethyu2000
25.6.2022 | 15:06:15
Marethyu2000

#1 PecaCZE: zemřela, ale vzhledem k 2. potitulkové scéně by se asi mohla spolu s dalšími postavami vrátit z Valhaly (alespoň dočasně)

30.9.2022 | 16:51:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Původní scenárista Avengers pálí do Josse Whedona a vyjadřuje se k jeho praktikám

Původní scenárista Avengers pálí do Josse Whedona a vyjadřuje se k jeho praktikám

Joss Whedon. Pro některé bůh, který připravil první Avengers a změnil pohled na celovečerní týmovky. Pro jiné problémový člověk, který má za sebou jeden průšvih za druhým. A ty průšvihy vyplouvají na povrch i nyní. Své o tom řekl původní scenárista Avengers.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama