Taika Waititi o čtvrtém Thorovi nepřemýšlel jako o začátku nové trilogie

Taika Waititi o čtvrtém Thorovi nepřemýšlel jako o začátku nové trilogie

Thor má za sebou tři filmy a před sebou ještě jedno dobrodružství. Taika Waititi ale při natáčení čtvrtého dílu nepřemýšlel o případných pokračováních. Těžko říci, zda se tedy dočkáme nové trilogie. Studio je s prací Waititiho spokojené, takže se nezdá, že by ho do budoucna vyměnilo.

15 0
29.6.2022

Thor si v Marvel Cinematic Universe prochází opravdu velkým vývojem. První dva filmy byly malinko nemastné neslané, neoslovily diváky v tak velkém měřítku. Thor obecně dostával v týmovkách v porovnání s ostatními hrdiny nejméně prostoru a toho času na obrazovce moc neměl. Pak ale přišel snímek Ragnarok, který vše změnil. Chris Hemsworth navíc zazářil v několika dalších filmech a studio okamžitě začalo smýšlet jinak.

Důležité ovšem bylo, že Hemsworth o roli nadále stál. A tak vznikl čtvrtý film, který má opět na starosti bláznivý bouřlivák Taika Waititi. Thor je zatím jedinou postavou, která to v MCU dotáhla na čtvrtý (sólový) film. Někteří by si mohli myslet, že je to začátek nové trilogie a pátý díl s šestým je prakticky nevyhnutelný. V tomto ohledu vás ale musíme zklamat.

(Co dál po čtvrtém díle? Režisér nemyslí na pátý díl a na trilogii už vůbec ne. Foto: Disney)

Taika Waititi aktuálně propaguje Lásku jako hrom a v nedávném interview se nechal slyšet, že o svém nejnovějším počinu nepřemýšlel jako o začátku nové trilogie. Zdá se, že Marvel Studios mu dal úplně volnou ruku. Film tedy bude mít přesně daný začátek, prostředek a konec. Waititi se dále přiznal, že o případném pátém filmu ani nepřemýšlel.

To samozřejmě může mnohé fanoušky zklamat, nicméně Waititi se vždy soustředí pouze na jeden projekt a nikdy nepřemýšlí o dalších pokračováních. V tuto chvíli absolutně nevíme, jaké další plány má studio s touto postavou. Avengers se tak nějak rozpadly a přednost dostanou noví a neokoukaní hrdinové, na druhou stranu by bylo škoda Thora odsunout zcela na druhou kolej. Zatím ale nemáme žádné indície k pokračování ba dokonce k nové trilogii.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Caity28

vzhladom na to ako buraju charaktery postavam v serialoch ako loki a hawkeye, asi budem aj rad ak thora nepotiahnu na podobnu kolaj a radsej skoncia v dobrom ako s IM a CA.

29.6.2022 | 17:51:42
-Skinner-

Tak podľa ľudí ktorý to už videli tak to končí otvorene. A 5. film je vraj skoro istý. Bude zavisieť iba na tržbách.

30.6.2022 | 12:23:31
mekhi

Sharpen your minds and get ready for some serious brainpower workouts at unblocked games 76!

25.12.2023 | 2:36:46
mekhi

Sharpen your minds and get ready for some serious brainpower workouts at unblocked games 76!

25.12.2023 | 2:36:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Původní scenárista Avengers pálí do Josse Whedona a vyjadřuje se k jeho praktikám

Původní scenárista Avengers pálí do Josse Whedona a vyjadřuje se k jeho praktikám

Joss Whedon. Pro některé bůh, který připravil první Avengers a změnil pohled na celovečerní týmovky. Pro jiné problémový člověk, který má za sebou jeden průšvih za druhým. A ty průšvihy vyplouvají na povrch i nyní. Své o tom řekl původní scenárista Avengers.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama