Avengers Carina

Carina

Carina

Otrokyně Taneleera Tivana, která slouží jako jeho asistentka.

Sezóny 2
2013 - 2014

Informace

Celé jméno: Carina Tivan
Výška: 1,65 m
Váha: 57 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Autoři postavy: Jim Shooter, George Perez
Představitelka: Ophelia Lovibond
Poprvé se objevila v:
Avengers #167 (leden 1978)

Filmy

O Carině

V komiksech je dcerou samotného Sběratele, filmy z ní udělaly pouze jeho otrokyni. Za manžela pojala mocného Michaela Korvaca, ke kterému byla poslána svým otcem, aby jej svedla. Dokáže ovládat energii a měnit hmotu na molekulární úrovni. Zvládá vycítit alternativní vesmíry, možné budoucnosti a vyvolat hmotu z těchto realit. Stejně jako její otec patří mezi Elders of the Universe.


Komiksy

Narodila se jako dcera Taneleera Tivana a jeho ženy Matani. Když byla dospělá, odešla z domova, ale otec ji později stejně nalezl. Pod jménem Carina Waltersová ji vyslal na Zemi, kde měla za úkol svést Michaela Korvaca, načež měla zjistit jeho pravé úmysly. Carina se do něj však zamilovala a pojala jej za manžela. Dvojice se přesunula do New Yorku, kde byli konfrontováni týmy Avengers a Strážci galaxie.

Korvac ničil hrdiny po vlnách, ale byl poražen Kapitánem Amerikou a Wonder Manem. Korvac následně spáchal sebevraždu a Carina obrátila svůj hněv na hrdiny. Hank Pym si poté spletl Carinu se svou milovanou Janet a pomocí Jocasty ji v ní úplně transformoval. Veil však odhalila její pravou identitu a Carina se rozhodla stát se hrdinkou. Později sama čelila Korvacovi.

Filmy, seriály a další média

Mimo filmy a komiksy se objevila pouze v seriálu Avengers: Nejmocnější hrdinové světa, kde pod jménem Corrina Waltersová vystupovala jako žena Michaela Korvaca, která pracovala jako servírka. Myslela si, že ji její manžel opustil, ale byl unesen mimozemšťany a proměněn v hrozbu.

Marvel Cinematic Universe

Carina sloužila jako asistentka mocného Sběratele a pracovala v jeho muzeu na Kdovíkde. Poprvé se s ní setkáváme, když ke svému pánovi přivádí delegaci z Asgardu, která k němu přináší Aether. Když ke Sběrateli dorazili Strážci galaxie s Orbem, Carina si usmyslela, že jej použije proti Tivanovi a osvobodí všechny otroky. Orb však byl na Carinu moc silný, zabil ji a muzeum značně poškodil.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kasom

Mě teda připadlo,že chtěla spáchat sebevraždu a přitom to tam zdemolovat a tím se „osvobodit“ a předpokládala že to schytá i Tiwan. Jo to byla dobrá scéna.

4.6.2018 | 4:54:12

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie