Carina

Carina

Otrokyně Taneleera Tivana, která slouží jako jeho asistentka.

Sezóny 2
2013 - 2014

Informace

Celé jméno: Carina Tivan
Výška: 1,65 m
Váha: 57 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Autoři postavy: Jim Shooter, George Perez
Představitelka: Ophelia Lovibond
Poprvé se objevila v:
Avengers #167 (leden 1978)

Filmy

O Carině

V komiksech je dcerou samotného Sběratele, filmy z ní udělaly pouze jeho otrokyni. Za manžela pojala mocného Michaela Korvaca, ke kterému byla poslána svým otcem, aby jej svedla. Dokáže ovládat energii a měnit hmotu na molekulární úrovni. Zvládá vycítit alternativní vesmíry, možné budoucnosti a vyvolat hmotu z těchto realit. Stejně jako její otec patří mezi Elders of the Universe.

Komiksy

Narodila se jako dcera Taneleera Tivana a jeho ženy Matani. Když byla dospělá, odešla z domova, ale otec ji později stejně nalezl. Pod jménem Carina Waltersová ji vyslal na Zemi, kde měla za úkol svést Michaela Korvaca, načež měla zjistit jeho pravé úmysly. Carina se do něj však zamilovala a pojala jej za manžela. Dvojice se přesunula do New Yorku, kde byli konfrontováni týmy Avengers a Strážci galaxie.

Korvac ničil hrdiny po vlnách, ale byl poražen Kapitánem Amerikou a Wonder Manem. Korvac následně spáchal sebevraždu a Carina obrátila svůj hněv na hrdiny. Hank Pym si poté spletl Carinu se svou milovanou Janet a pomocí Jocasty ji v ní úplně transformoval. Veil však odhalila její pravou identitu a Carina se rozhodla stát se hrdinkou. Později sama čelila Korvacovi.

Filmy, seriály a další média

Mimo filmy a komiksy se objevila pouze v seriálu Avengers: Nejmocnější hrdinové světa, kde pod jménem Corrina Waltersová vystupovala jako žena Michaela Korvaca, která pracovala jako servírka. Myslela si, že ji její manžel opustil, ale byl unesen mimozemšťany a proměněn v hrozbu.

Marvel Cinematic Universe

Carina sloužila jako asistentka mocného Sběratele a pracovala v jeho muzeu na Kdovíkde. Poprvé se s ní setkáváme, když ke svému pánovi přivádí delegaci z Asgardu, která k němu přináší Aether. Když ke Sběrateli dorazili Strážci galaxie s Orbem, Carina si usmyslela, že jej použije proti Tivanovi a osvobodí všechny otroky. Orb však byl na Carinu moc silný, zabil ji a muzeum značně poškodil.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kasom

Mě teda připadlo,že chtěla spáchat sebevraždu a přitom to tam zdemolovat a tím se „osvobodit“ a předpokládala že to schytá i Tiwan. Jo to byla dobrá scéna.

4.6.2018 | 4:54:12

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama