Avengers Dane Whitman

Dane Whitman

Dane Whitman

Přítel Sersi, který tuší něco o jejím tajném původu. Zároveň ale taktéž tuší, že něco je nepořádku s ním.

Sezóny 1
2021 - 2021

Dane Whitman je mladý muž, který se narodil do komplikovaného světa. Vždy měl problémy v životě, neboť historie jeho rodiny není až tak úplně jednoduchá. O svém původu toho ale ví zcela pramálo. Je velikou náhodou, že zrovna začne chodit s někým nadpřirozeným, což je vlastně i on, jen to ještě pořádně neví.

Dane Whitman chodí se Sersi, která si ovšem od něj drží patřičný odstup. Přeci jenom od vztahu s Ikarisem uběhla krátká doba. Dane by byl rád, kdyby se se Sersi sestěhovali, ta ale má zatím výhrady a vyhovuje jí bydlení se Sprite. Když ale na Sersi zaútočí Devianti a Dane vidí její schopnosti na vlastní oči, Sersi musí s pravdou ven.


Následně Danea na chvíli opouští a vydává se za ostatními Eternals. Dane se jí snaží několikrát zavolat, ale moc kloudných odpovědí nedostane. Když je následně zastaven Tiamut, vztah Sersi a Danea se náhle změní. Dane kromě rodinného prstenu získá i další rodinné dědictví – meč, který mu může dát obrovskou moc. Než na něj ale sáhne, varuje ho jeden z nejznámějších lovců upírů, zda je na toto dědictví vůbec připraven.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Už se těším, až bude v dalších filmech ve větším měřítku :-)

webmaster, grafik
29.11.2021 | 22:53:14

Aktuální film

Spider-Man: No Way Home


Originální název: Spider-Man: No Way Home
Premiéra: 16.12.2021
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Kamera: Mauro Fiore
Hrají: Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Alfred Molina, J.K. Simmons, Tony Revolori, Willem Dafoe, Benedict Wong, Martin Starr, J.B. Smoove a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy - Eternals

Reklama

Zajímavosti

Tom Holland promlouvá o možném zřeknutí se role někdy v budoucnu

Tom Holland promlouvá o možném zřeknutí se role někdy v budoucnu

Zatímco si studia Marvel Studios a Sony plácli na další trilogii a fanoušci jsou poměrně v suchu, Tom Holland samozřejmě ví, co to pro jeho hereckou budoucnost znamená. On v roli Petera Parkera nemůže zůstat donekonečna, což nyní už na veřejnosti přiznává. Máme se bát?

Reklama

Předchozí film

Eternals


Premiéra: 4.11.2021
Režie: Chloé Zhao
Scénář: Chloé Zhao, Patrick Burleigh, Ryan Firpo, Kaz Firpo
Hudba: Ramin Djawadi
Hrají: Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Barry Keoghan, Dong-seok Lee, Kit Harington, Salma Hayek, Angelina Jolie, Harry Styles, Harish Patel, Haaz Sleiman a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

Galerie

Galerie