Dane Whitman

Dane Whitman

Přítel Sersi, který tuší něco o jejím tajném původu. Zároveň ale taktéž tuší, že něco je nepořádku s ním.

Sezóny 1
2021 - 2021

Dane Whitman je mladý muž, který se narodil do komplikovaného světa. Vždy měl problémy v životě, neboť historie jeho rodiny není až tak úplně jednoduchá. O svém původu toho ale ví zcela pramálo. Je velikou náhodou, že zrovna začne chodit s někým nadpřirozeným, což je vlastně i on, jen to ještě pořádně neví.

Dane Whitman chodí se Sersi, která si ovšem od něj drží patřičný odstup. Přeci jenom od vztahu s Ikarisem uběhla krátká doba. Dane by byl rád, kdyby se se Sersi sestěhovali, ta ale má zatím výhrady a vyhovuje jí bydlení se Sprite. Když ale na Sersi zaútočí Devianti a Dane vidí její schopnosti na vlastní oči, Sersi musí s pravdou ven.

Následně Danea na chvíli opouští a vydává se za ostatními Eternals. Dane se jí snaží několikrát zavolat, ale moc kloudných odpovědí nedostane. Když je následně zastaven Tiamut, vztah Sersi a Danea se náhle změní. Dane kromě rodinného prstenu získá i další rodinné dědictví – meč, který mu může dát obrovskou moc. Než na něj ale sáhne, varuje ho jeden z nejznámějších lovců upírů, zda je na toto dědictví vůbec připraven.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Už se těším, až bude v dalších filmech ve větším měřítku :-)

webmaster, grafik
29.11.2021 | 22:53:14

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama