Druig

Druig

Dokáže ovládat mysli lidí. Schopnost ale zpočátku nepoužíval, aby nezasahoval do lidských dějin, pak zjistil, že je to chyba.

Sezóny 1
2021 - 2021

Druig je dalším z Eternals, který umí ovládat mysli lidí. Jedná se o velice vzácnou a mocnou schopnost. Druigovi na lidech v průběhu dějin velice záleželo, proto nedokázal pochopit poslání, proč nemohou zasahovat do žádných lidských dějin. Tolik krve bylo prolito, tolik lidí bylo zabito, a Druig nemohl udělat absolutně nic. Pouze tomu byl nucen přihlížet.

Když Eternals částečně vyhubí Devianty, rozpadnou se. Druig se rozhodne, že zasáhne do lidských životů a ovládne skupinu lidí, se kterou odejde do ústraní. S nimi následně žije po několik stovek let – udržuje je v harmonii a nechce, aby si ubližovali tak, jak to lidé dokážou a dokázali v minulosti. Druig a jeho komunita je vyrušena, když za ním dorazí Ikaris s ostatními, kteří potřebují jeho pomoc.

Když Devianti zabijí většinu Druigových členů, Druig se přidá k ostatním. Brzy ale odhalí, že skutečný důvod, proč byli Arishemem posláni na Zem, je naprosto jiný, než původně myslel. A Druig je znechucen. Ihned se přidává k dobře smýšlejícím Eternals, se kterými se společně pokusí zachránit lidstvo před totální zkázou. Po jejich výhře se Druig konečně vysloví a odhalí své city k Makkari, které tak dlouho tajil.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Je to skvělý herec, který má fakt talent. I postava mě bavila, možná v určitých chvílích filmu byl nejvýraznější.

webmaster, grafik
19.11.2021 | 20:32:46

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama