Avengers Eric Savin

Eric Savin

Eric Savin

Extremisem posílený jedinec, který za Killiana odvádí špinavou práci.

Sezóny 1
2013 - 2013

Informace

Celé jméno: Eric Savin
Výška: 1,88 m
Váha: 227 kg
Barva očí: modrá
Barva vlasů: černá
Autoři postavy: Doug Moench, Paul Gulacy
Představitel: James Badge Dale
Poprvé se objevil v:
Marvel Comics Presents #50 (srpen 1989)

Filmy

O Savinovi

Podobně jako ostatní padouši ze stejného filmu, nemá Savin s komiksovou předlohou mnoho společného. Zatímco filmový Savin získal schopnosti díky Extremisu, ten komiksový pracoval pro vládní projekt Ultra-Tech. Savin vystupoval pod krycím jménem Coldblood-7 a byl vybaven mechanickými implantáty.


Mezi jeho nepřátele patří Iron Man, War Machine, Happy Hogan a Harley Keener.

Komiksy

Podplukovník Eric Savin byl jednoho dne pověřen vedením projektu Ultra-Tech. Nakonec od Giny Dyson zjistil, že Ultra-Tech neexistuje, má pouze sloužit ke zpronevěře vládních peněz. Šéf prokejtu Mako navíc měl pracovat pro tři nadnárodní korporace, které stavěly falešné město pro soukromé bitevní hry se supervojáky. Savin začal tento problém zkoumat a byl zajat. Ve falešném městě jej zasáhla mina, která jej zabila. Savinovo tělo bylo rychle doplněno o mechanické končetiny a přivedeno zpátky k životu. Brzy se tak z něj stal kyborg Coldblood-7, který byl zbaven veškerých vzpomínek.

Gina jej časem kontaktovala skrze tajnou frekvenci a předala mu informace o jeho minulosti. Zbavila jej také dálkového přístupu, aby jej Mako nemohl zničit. Savin uprchl do Las Vegas, kde byl napaden Makovými roboty. Těm sice zmizel, ale stroje unesly Ginu a donutili Savina, aby se vrátil do falešného města. Ginu osvobodil a roboty zneškodnil. Ve finále se pak utkal s Makem, kterého zabil. Z kyborga se nakonec stal žoldák a byl najat Roxxonem, aby lapil Deathloka. Po setkání s ním zjistil pravdu a přidal se na jeho stranu. Spolu získali jeho původní tělo a zmizeli. Během Občanské války pak bojoval proti registraci superhrdinů.

Filmy, seriály a další média

Se Savinem jste se mohli utkat v Marvel: Avengers Alliance, kde se poprvé objevil během devátého časově omezeného eventu. Schopnosti má stejně jako ve filmu díky Extremisu, dokonce pak také ukradne zbroj Iron Patriota. Ve hře vystupuje jako Mandarinův zástupce, který se ve hře objevil až mnohem později.

Marvel Cinematic Universe

Původně pracoval pro armádu, ale Aldrich Killian mu nabídl, že z něj udělá nadčlověka. Nechal se nadopovat Extremisem a ambicióznímu vědci začal dělat bodyguarda. Ve Stark Industries narazil na Happyho Hogana, který začal tušit, že je něco špatně. Savina se rozhodl sledovat a narazil na něj u čínského kina. Zde Savin předával dávku Extremisu dalšímu bývalému vojáku, u kterého však proměna skončila neúspěchem. Výbuch Happyho omráčil a Savin díky látce oblast bezpečně opustil.

Killian je nakonec vyslal odstřelit Tonyho dům. Na Starka pak znovu narazil v Tennessee a v sídle Mandarina. Když byla provalena Mandarinova identita, snažil se zjistit, co Tonymu řekl. Dalším krokem v Killianově plánu byla krádež obleku Iron Patriot. V Rhodeyho zbroji unesl Savin prezidenta, ale letadlo neopustil a byl zabit Iron Manem. Savinovo snažení nakonec k ničemu nebylo, prezident byl osvobozen a Rhodes dostal svůj oblek zpátky. Happy vše také přežil a Killian naopak padl.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie