Generál Dreykov

Generál Dreykov

Bezcitný generál, který stojí za stvořením červeného pokoje a je tak zodpovědný za program Black Widow.

Sezóny 1
2021 - 2021

Dreykov byl vysoce postavený generál v sovětské armádě, který přetvořil Alexeie Shostakova v Red Guardiana. Dreykov je také strůjcem celého červeného pokoje a je tak zodpovědný za program Black Widow. Dreykov si s důvěrou neláme hlavu, a tak se nebál zradit i Shostakova, který mu svěřil své dcery a byl mu bezmezně věrný. Díky neblahé misi skončil Red Guardian na dlouhá léta ve vězení, kde nic nezmohl.

Poté se Dreykov zaměřil na jeho dcery. Jak na Natashu, tak Yelenu. Obě se staly součástí programu Black Widow, Dreykov z nich vychoval elitní zabijáky. Zatímco Natasha z programu utekla a následně se přidala k organizaci S.H.I.E.L.D., Yelena byla programu věrná o něco déle. Natasha spáchala na Dreykova atentát, který ale nevyšel a následkem výbuchu nechtěně znetvořila Dreykovu dceru.

Ten toho ale využil a svou milovanou holčičku přeměnil v elitního zabijáka, který si říká Taskmaster. Když se Natasha po letech dozví, že je Dreykov stále naživu a svým programem ohrožuje životy dospívajících dívek, rozhodne se dát dohromady starou rodinu a Dreykova jednou provždy zabít. To se jí nakonec podaří a zlostný program ukončí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

smejd

28.8.2021 | 21:08:11
tom99

Klasický MCU záporák, dostal prostor až v samotném závěru. To, že mu nemohli vdovy ublížit, bylo fajn, mohlo to zůstat až do konce…

webmaster, grafik
25.8.2021 | 13:34:26

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama