Generál Dreykov

Generál Dreykov

Bezcitný generál, který stojí za stvořením červeného pokoje a je tak zodpovědný za program Black Widow.

Sezóny 1
2021 - 2021

Dreykov byl vysoce postavený generál v sovětské armádě, který přetvořil Alexeie Shostakova v Red Guardiana. Dreykov je také strůjcem celého červeného pokoje a je tak zodpovědný za program Black Widow. Dreykov si s důvěrou neláme hlavu, a tak se nebál zradit i Shostakova, který mu svěřil své dcery a byl mu bezmezně věrný. Díky neblahé misi skončil Red Guardian na dlouhá léta ve vězení, kde nic nezmohl.

Poté se Dreykov zaměřil na jeho dcery. Jak na Natashu, tak Yelenu. Obě se staly součástí programu Black Widow, Dreykov z nich vychoval elitní zabijáky. Zatímco Natasha z programu utekla a následně se přidala k organizaci S.H.I.E.L.D., Yelena byla programu věrná o něco déle. Natasha spáchala na Dreykova atentát, který ale nevyšel a následkem výbuchu nechtěně znetvořila Dreykovu dceru.

Ten toho ale využil a svou milovanou holčičku přeměnil v elitního zabijáka, který si říká Taskmaster. Když se Natasha po letech dozví, že je Dreykov stále naživu a svým programem ohrožuje životy dospívajících dívek, rozhodne se dát dohromady starou rodinu a Dreykova jednou provždy zabít. To se jí nakonec podaří a zlostný program ukončí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

smejd

28.8.2021 | 21:08:11
tom99

Klasický MCU záporák, dostal prostor až v samotném závěru. To, že mu nemohli vdovy ublížit, bylo fajn, mohlo to zůstat až do konce…

webmaster, grafik
25.8.2021 | 13:34:26

Nejlepší postavy: Strážci Galaxie

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Zajímavosti

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Hollywood neodpouští. Zvlášť v posledních patnácti letech. Byli jsme svědky několika kauz, kdy byla hercům ze dne na den zaříznuta kariéra. Jonathan Majors neprožívá zrovna nejlepší měsíc svého života a i on může přijít o dobře našlápnutou kariéru. Jaká by byla náhrada?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama