Avengers Heinz Kruger

Heinz Kruger

Heinz Kruger

Německý špión, který se pokusil zničit projekt supervojáka.

Sezóny 1
2011 - 2011


Informace

Celé jméno: Heinz Kruger
Výška: 1,75 m
Váha: 73 kg
Barva očí: modrá
Barva vlasů: černá
Autoři postavy: Joe Simon, Jack Kirby
Představitel: Richard Armitage
Poprvé se objevil v:
Captain America Comics #1 (březen 1941)

Filmy

O Krugerovi

Heinz Kruger byl německý špión, který byl najat k zavraždění Abrahama Erskina. Zatímco ve filmech po smrtící akci a boji s Kapitánem Amerikou spáchal sebevraždu, v komiksech zemřel náhodou. Dle dostupných zdrojů měl ženu jménem Elsa a několik dětí. Lidé o něm říkali, že měl nádherný hlas a byl zkušený ve stavení modelů lodí.


Mezi jeho nepřátele patří Kapitán Amerika, Peggy Carterová a celá organizace SSR.

Komiksy

Kruger byl tajným agentech Gestapa, který byl známý jako Agent X-9. V přestrojení za armádního velitele Fredericka Clemonse se vydal do Ameriky, kde pro nacisty získával informace. Jednoho dne mu ředitel FBI jménem Arthur Grover řekl o projektu supervojáka. Kruger v projektu viděl potencionální nebezpečí a šel se na něj podívat. Na místě zničil sérum a zabil také jeho stvořitele. Během útěku zastřelil také Grovera.

Kapitán Amerika, který z projektu vzešel, se za vrahem okamžitě vydal. Krugera zmlátil téměř do bezvědomí. Zmatený a vystrašený Kruger vběhl do velkého elektrického zařízení, které jej usmažilo k smrti. Němci sice přišli o zkušeného špióna, ale Američané ztratili mnohem víc.

Marvel Cinematic Universe

Jako jeden z nejlepších zabijáků Hydry byl Kruger vyslán do Ameriky, kde měl zabít Abrahama Erskina. Dalším z cílů bylo vymazat veškeré důkazy o jeho práci a zabránit projektu supervojáka. 22. 6. 1943 byl v přestrojení za Freda Clemonse přítomen u stvoření Kapitána Ameriky. Na místo byl přivezen senátorem Brandtem, který jej představil Chesteru Phillipsovi. Poté co Rogers vyšel ze stroje nabitý novou sílou, odpálil Kruger bombu a Erskina střelil dvakrát do hrudi. Ve vyvolaném chaosu vzal poslední dávku séra a dal se na útěk.

Peggy Carterová se jej snažila zastavit, ale marně. Steve Rogers byl na tom mnohem lépe a Krugera sledoval až do přístavu. Zde si vzal vrah jako rukojmí malé dítě, kterým chtěl upoutat Rogersovu pozornost. Chlapce hodil do vody a snažil se uniknout v moderní ponorce. Kapitán jej však zastavil, ale sérum bylo zničeno. Kruger spolkl piluli s kyanidem a poslední na co se zmohl bylo provolat slávu Hydře.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy